šta je njemu???

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
več neko vreme se zabavljam sa dečkom i stvarno nam je super, on je dosta zreo, ozbiljan, odgovoran i svarno mi je stalo do njega
ALI juče smo trebali da izađemo a on nešto u smislu, da sam se ja emotivno previše vezala na njega, da je on isključio sve emocije prema meni i tome slično....(pre 2 dana je govorio da sam mu je jako stalo do mene i ono da razmišlja o ozbiljnoj vezi)
a meni jasno aman ništa! ja vidim da njega nešto ždere ali neče da kaže; zna da mrzim igrat se vruče-hladno, korak napred pa 2 nazad...
ne znam dali je bio sa drugom pa ga grize savest pa me zato drži na distanci, dali hoče da mi se osveti( pre nekog vremena sam htela da ga ostavim i zaista sam se ohladila prema njemu i to sam mu i rekla) ili se boji da se ne bi ja previše zaljubila u njega ili možda da se on boji da on oseča više prema meni nego ja prema njemu pa me "testira"
najgore od svega on uvek zaključi da ja to samo umišljam, da je to u mojoj glavi...

ponekad mi dođe da ga ubijem u snu koliko me iznervira...ali stalo mi je do njega

sad dragi forumaši i forumašice napravite psihoanalizu njegove glave jer ja više ne znam šta da radim:?

ŠTA JE NJEMU????:twisted::twisted::twisted::twisted:
 
več neko vreme se zabavljam sa dečkom i stvarno nam je super, on je dosta zreo, ozbiljan, odgovoran i svarno mi je stalo do njega
ALI juče smo trebali da izađemo a on nešto u smislu, da sam se ja emotivno previše vezala na njega, da je on isključio sve emocije prema meni i tome slično....(pre 2 dana je govorio da sam mu je jako stalo do mene i ono da razmišlja o ozbiljnoj vezi)
a meni jasno aman ništa! ja vidim da njega nešto ždere ali neče da kaže; zna da mrzim igrat se vruče-hladno, korak napred pa 2 nazad...
ne znam dali je bio sa drugom pa ga grize savest pa me zato drži na distanci, dali hoče da mi se osveti( pre nekog vremena sam htela da ga ostavim i zaista sam se ohladila prema njemu i to sam mu i rekla) ili se boji da se ne bi ja previše zaljubila u njega ili možda da se on boji da on oseča više prema meni nego ja prema njemu pa me "testira"
najgore od svega on uvek zaključi da ja to samo umišljam, da je to u mojoj glavi...

ponekad mi dođe da ga ubijem u snu koliko me iznervira...ali stalo mi je do njega

sad dragi forumaši i forumašice napravite psihoanalizu njegove glave jer ja više ne znam šta da radim:?

ŠTA JE NJEMU????:twisted::twisted::twisted::twisted:

pa kako ti je rekao da si se previše vezala a opet htela si da ga ostaviš?
koliko imate godina
ja mislim da je testiranje svojstveno ženama a ne muškarcima...
oni nemaju taj fazon u petak on ima okupljanje sa društvom, a ja ću u četvrtak da se razbolim pa da vidim da l će ostati samnom, ili sad ga neću zvati prva deset dana da vidim da l će da primeti i koliko često ćemo se čuti...

možda si kao prava žena ipak malo to nabildovala u svojoj glavi?

griža savesti nije...
oni, kada varaju, oni kupuju cveće i izvode a ne da kuliraju izlaske...

oću da ti dam mišljenje al ne znam dovoljno ;-)
 
Ma i on se zagrejao za tebe pa ga je to malo zbunilo pa ne zna kako da se izbori sa tim pa onda obicno nastupa taj muski ego i ponos, pa onda krecu da poricu sve i da beze od toga. Ma muskarci su pi.cke. velikeeee!
Nemaju oni muda za tako nesto...zene treba da su sa njima samo zbog para!
 
Ma i on se zagrejao za tebe pa ga je to malo zbunilo pa ne zna kako da se izbori sa tim pa onda obicno nastupa taj muski ego i ponos, pa onda krecu da poricu sve i da beze od toga. Ma muskarci su pi.cke. velikeeee!
Nemaju oni muda za tako nesto...zene treba da su sa njima samo zbog para!

hahahahahahaha:D:D:D:D
to sam pomišljala...pito me pre par dana šta bi napravila da se on ludo zaljubi u mene???
a možda je samo dvojna ličnost eto...:lol:
 
Ma i on se zagrejao za tebe pa ga je to malo zbunilo pa ne zna kako da se izbori sa tim pa onda obicno nastupa taj muski ego i ponos, pa onda krecu da poricu sve i da beze od toga. Ma muskarci su pi.cke. velikeeee!
Nemaju oni muda za tako nesto...zene treba da su sa njima samo zbog para!

uf uf uf nisu oni tako slabi kao što mislite...
ponekad su to naši izgovori...

on ostavi ribu, a sve drugarice:

ko ga ****, ti si toliko dobra riba da se on uplašio i pobegao...

umesto:
ej, ne dopadaš mu se... i to je to
 
ja 18 on 20...mladi smo
ma nisam mogla od ljutine spavat

e, pa lepo se opusti i odmori...
još si u godinama kada sa malo udarene čežnje možeš mozak da mu zavrtiš...

kasnije to nije TOLIKO lako...

ne cimaj ga, nego budi nasmejana i nenametljiva...

par puta ga iskuliraj za viđanje pod izgovorom da moraš nešto drugo iako bi jako volela...

i to je to...

samo ga ne smaraj OZBILJNIM razgovorima...

opusti se... :wink: biće sve ok

joj kad si osamnaestogodišnjak tako je lako i lepo...
 
pa si se raspustio

miševi i kolo...

stara priča... :lol:

...pa naravno... kako drugacije...

an9.gif
 
e, pa lepo se opusti i odmori...
još si u godinama kada sa malo udarene čežnje možeš mozak da mu zavrtiš...

kasnije to nije TOLIKO lako...

ne cimaj ga, nego budi nasmejana i nenametljiva...

par puta ga iskuliraj za viđanje pod izgovorom da moraš nešto drugo iako bi jako volela...

i to je to...

samo ga ne smaraj OZBILJNIM razgovorima...

opusti se... :wink: biće sve ok

joj kad si osamnaestogodišnjak tako je lako i lepo...




hvala na savetu:D
ma ne mislim mu se javljat par dana uopšte...stvarno sam po.pizdila...samo čemo se još gore posvađat
a to za ozbiljne razgovore...ja sam iskrena osoba ne mogu nešto da se foliram i pretvaram...:roll:
 
pa moraš malo ako još niste učvrstili odnose skroooz...
ipak je sve to velika igra... mini rat ali lep...

zbog tog rata ja obicno nagulim...

Izdali me prijatelji
izdao me brat
izgubila sve sam bitke
al' jos vodim rat
(2x)

Ref. 2x
Jer ti si mi najvazniji
ne izdaj me ti
budi uvek pored mene
moja ljubavi

Prodali me svi rodjeni
za dukata tri
vise vredim al' ne zalim
kad smo skupa mi
(2x)

Ref. 2x

Nek sve uzmu neka lazu
neka mrze me
nek svi budu protiv mene
izdrzacu sve
(2x):):)
 
zbog tog rata ja obicno nagulim...

Izdali me prijatelji
izdao me brat
izgubila sve sam bitke
al' jos vodim rat
(2x)

Ref. 2x
Jer ti si mi najvazniji
ne izdaj me ti
budi uvek pored mene
moja ljubavi

Prodali me svi rodjeni
za dukata tri
vise vredim al' ne zalim
kad smo skupa mi
(2x)

Ref. 2x

Nek sve uzmu neka lazu
neka mrze me
nek svi budu protiv mene
izdrzacu sve
(2x):):)

ja ne znam koja ti je ova pesmica..
:|
 

Back
Top