Smesne situacije vas i vasih ljubimaca

He he macak ti je super bolje da imas nekog smesnog macora nego dosadnjakovica koji samo lezi, spava i jede u zivotu ga nista ne zanima ko da je sam na svetu kad pridjem da ga pomazim on me gleda kao da sam pala s marsa ko u fazonu ja te ne poznajem ma ko si bre ti mada mislim da on to u sebi i misli kad me vidi :!: :mrgreen: :rolleyes:
 
Ja sam imala kucu, kokera, koji je bio skroz na skroz lud za kamenjem... znaci kakvo granje, kakve loptice... samo kamenje. I onda jedan dan ja podigla kamen na prvu granu na jednom malo nakrivljenom drvetu, i on budala skakao skako i na kraju poceo da se penje ko macka... lol... Kasnije je svo drvece u dvoristu overio. LOL

Glavna atrakcija u komsiluku.
 
setamo pristanistem i zastanemo da gledamo one fensi italijanske radnje dizajniranog namestaja. u izlogu oni cupavi tepisi sto lice na travu-alge sta li i gile mrtav ladan krene da izvidi sta je to unutra i tup o staklo, aj' sto je bilo smesno (nije jako udario) nego njegov nastup, srkenuo i pravi se da se nista nije desilo...

gile jede jabuku i drzi je ko peceno prase nabijenu u usta kada prestravljeno shvata da mu se neka cudna skupina ogromnih zivotinja do tad nevidjenih ( krave ) sumnjivo piblizava i pocne da laje- ne ispustajuci jabuku iz usta:):):) buf buf kao sa prigusivacem... i bezi u kola, stavlja sape na prednje sediste i zabrinuto "bufce" jos uvek drzeci jabuku i gleda koji mu to vrag prilazi...
 
moja kuca kad je bila jos mala beba, nekih 5-6 dana njenog zivota kad god sam joj se priblizavala sa flasicom mleka iako ga nije videla jer je tad jos bila slepa ona je pocinjala da se vrti a kad uhvati cuclu mogao si da podignes cuclu sa njom zajedno, nije ispustala cuclu. Danas posle 2.5 god. vec prelazi u aktiviste nepusace jer kad god ja i moja drugarica sednemo da zapalimo koju ona se dosunja i ukrade njene cigare odnese ih i sve jednu rasturi, zna ponekad ako uspe da ukrade trenutak nase nepaznje i da gucne po koji gutljaj nes kafe, ma luda je skroz
 
ja imam malu macu zvanu Mica. Ima 3 meseca i mnogo je sasava to znaju svi koji imaju mace tog uzrasta. Bude jedno kratko vreme mirna (2 sekunde) a onda iz cista mira udari u takav trk kao da je neko juri. To je takva jurnjava da ja puknem od smeha. A mogu vam reci da otkako je imam non stop se smejem sto je ranije bila retkost.
 
Jednom prilikom moj psic i ja smo izashli napolje da se proshetamo.Kako je on po prirodi jedna veselica i voli da se igra,iznela sam mu omiljenu lopticu za tenis...

I onda mu je ja tako bacim,pa mi on donese,....i tako moze u nedogled.

Medjutim jednom, mu bacim,i od jednom se tu stvori neki veliki zuti meshanac ( lutalica ),moj psic kakav je ljubomorko odmah se nakostreshi i ''namrshti'',i ispusti lopticu iz usta,...

Zuti pas prilazi ''mrtav ladan'',zagrize lopticu uzme je i ode na drugu stranu.

Nikad tuzniji i zbunjeniji pogled na mom psu nisam videla!
Kao da me je jednim delom okrivljavao,kako sam to dozvolila,a drugim se chudom chudio....

Strashno mu je bilo krivo.....a tako mi je bio simpatichan.Naravno odmah smo u zmaneu uzeli drugu lopticu......



Taj pogled nikad necu zaborabiti,kao malom detetu kad se oduzme igrachka!
 
Ja sam davna 96 imala Laba zvanog Butch! Bio je fenomen!!!Prepametan pas!
Elem jedne jeseni odemo u kucu na zabljaku! Oko nas su tamo domacinstva muzevih striceva i svi imaju krave,koje je buc voleo da juri!! Prvi put je pokusao ali one nisu htele da beze i upropastile mu zabavu,ali se on dosetio posto je video jednu od strina kako tera krave sa stapom u rukama(koji je uvek bio naslonjen na kucu tik pored ulaznih vrata)! I sta ce ,lepo ode uze stap i pojuri za kravama,a one KONACNO pocese ozbiljno da ga shvataju!!!!!!!

Joj njegovoj sreci nigde kraja,a krave su imale masovne treninge i licnog trenera zvanog Butch!!!!!!
Ovi ljudi se odusevili posto je obavljao poslove za njih,vodio krave na pojilo itd......
SHOW PROGRAM u trajanju od 10 dana!!!!
 
Pazi mi smo bili u shocku!!!!!!!!!!!

Evo jos momenata
Jedno leto sa nama na more podje i moja prijateljica sa devojcicom od 2god!
Uvece oko 8h se znalo da kad malena dobija flasicu toplog mleka,Butch legne pored kreveta i ona ga uzjase i popije mleko a zatim se vrati u krevet.Mi sednemo na terasu i cekamo da zaspi.Znali smo da je zaspala po tome sto je Butch izlazio na terasu sa njenom flasicom u zubima!!!!!!Dakle uredno saceka da zasspe i tek onda dodje apolje kod nas da nas obavesti!!!! Klikeras,kako mi nedostaje!!!!
 
setamo pristanistem i zastanemo da gledamo one fensi italijanske radnje dizajniranog namestaja. u izlogu oni cupavi tepisi sto lice na travu-alge sta li i gile mrtav ladan krene da izvidi sta je to unutra i tup o staklo, aj' sto je bilo smesno (nije jako udario) nego njegov nastup, srkenuo i pravi se da se nista nije desilo...

gile jede jabuku i drzi je ko peceno prase nabijenu u usta kada prestravljeno shvata da mu se neka cudna skupina ogromnih zivotinja do tad nevidjenih ( krave ) sumnjivo piblizava i pocne da laje- ne ispustajuci jabuku iz usta:):):) buf buf kao sa prigusivacem... i bezi u kola, stavlja sape na prednje sediste i zabrinuto "bufce" jos uvek drzeci jabuku i gleda koji mu to vrag prilazi...

hahahaa...ovo za priseno lajanje mi je poznato..hehe..bas sam se nasmejala..:D
 
Bio ja kod drugarice koja ima odg Belgijanaca !
I kupili nas par prasetinu i posle jela najteza stvar , pranje sudova !
I pita ona mene kao ti si najmladji pa mozes da biras jel hoces da pustis stence ( tad je imala leglo od 8 malinoa 3 meseca stari ) ,ili da operes sudove .
Ja mislim reko sad cu da je zajebem i kazem ma ja cu da pustim stence !
Ja jos pun sebe reko sad da pustim stence i boli me uvo !
Znaci kad sam ih pustio iz boxa , njih 8 je u tom trenutku pocelo da me grize i da mi cepa pantalone , A ona iz kuce vice nemoj da ih bijes , kad god te neki ujede ti ga pohvali jer su to radni psi !
Ja jednog sklonim a njih 7-oro me ujeda i cepa mi pantalone , a druge dve drugarice to znale pa se vec popele na ogradu i smeju se !
A ova i dalje iz kuce vice , nemoj da ih bijes !
Pantalone naravno nisu prezivele , a zamalo i ja da odapnem !
Posle toga mi se vise nije desilo da joj pustam stence , uvek sam prao sudove !
 
Nazalost ziveo je jako kratko, imao je samo 3,5 godina kad je uspavan zbog jedne vrste autogenog oboljenja!!!!!!! To je bilo 2000god.
Jos ga nisam prezalila niti cu ikada!!!!!
Svaki put kad pogledam Dona ne mogu a da se ne setim njega........
Eto,tako!!!!
Ali o tome drugi put jer ovo nije tema za to!!![/QUOTE

Bas mi je zao!:-(:-(:-(Steta je jer tako pametan pas mora da zivi dugo.Meni je pas takodje bio uspavan,ali zbog nesrece.Inace imam jedan smesan dozivljaj sa njim.To u sledecoj poruci.
 
Setala sam ga kroz njivu i povrce.On je trcao,ja za njim i uzivali smo!Odjednom je zastao kod jednog krastavca i digao zadnju nogu!Ja sam htela da ga sprecim da to uradi,ali on je upiskio krastavac!!!:lol::lol::lol:Posle sam to svima pricala kao divnu anegdotu,ali te veceri svaki komadic krastavca sam mirisala,da vidim da li je to taj krastavac.Nazalost to je poslednji put da sam videla moju najsladju kucu na svetu,jer je on ziveo kod moje sestre,a mesec dana posle toga ga je udario kamion,ali on nije odmah uginuo,vec je uspavan.:cry:
 
Moja kuca je pre jedno mesec dana (tada je imala 3 meseca) po obicaju njuskala okolo po dvoristu. Moji su pre toga pravili veliko spremanje i izbacili napolje neke tegle koje im nisu trebale. E sad,njoj mora da su tegle bile jako zanimljive ili je videla nesto na dnu jedne,pa je ugurala glavu unutra i zaglavila se jadnica. Kad sam izasla napolje,vidim da mi po dvoristu trci neko cudo sa teglom na glavi. :lol: Trebalo mi je par minuta da skontam sta je to. :lol:
Tada nije bilo bas smesno jer je skidanje te tegle bilo zjb jer se zaglavila,ali sada kad se setim... :D
 
Dakle,u kući imam čuda koliko volite i prosto ne mogu sve da vam pišem.Evo najsvežijeg.Milica retriverka se naprasno razbolela.Trajalo je to par dana ali je hvala Bogu,uz dobru terapiju prezdravila.Odlučila sam da je nagradim i kupila sam velikog plišanog medu jer voli takve igračke.Naravno u kineskoj prodavnici.
Dolazim kući u predsoblju svi kao i obično i raduju se,njuškaju šta sam donela,šta šuška po kesama.Spustim medu na pod,ona ga iznjuška,uzme u zube i odnese u sobu.Kreće glockanje,a tu se mota i moj drugi pas da vidi šta je to.U tom komešanju slučajno pritisnu aparatić u šapi mece i oglasi se neka melodija.Milica cikne,uplaši se i odskoči unazad u čudu,drugi kuca Sima povije rep i pobegne glavom bez obzira.Ali na sve to,pojavljuje se moj mali mačor Simon,skoči na mecu i davi ga.Ljudi,pukla sam.
Situacija i dalje traje kadgod pritisnu šapu medi i svaki put se smejem.
 

Back
Top