Hakovan mi je WoW account

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

slayer

Primećen član
Poruka
626
Ne znam kako da ne zvucim haoticno jer se jos uvek tresem.... Danas su mi upali na account promenili sifru... Radnja se desila dok sam bila na faxu na ispitu, usao je moj decko i video me online culi smo se fazon min ipo pre toga da mu javim da sam ostala na faxu da popijem kafu....Zbunjeno me je pozvao i pitao me da li sam u WoW-u nekim cudom da sam se teleportovala kuci.... Da ne duzim pricu ... Taj POON koji je bio na mom accountu je SRBIN pokusao je da se folira da sam ja mada su vec posumnjali po nekoj njegovoj prici da nisam dok nije usao moj decko i poceo da se dere po G chatu da to nisam ja... U sledecem trenutku lik pocne da vristi po istom chatu :"HAHAHA im not "pa moj nick u igrici"... kickovali su ga da me ne blati... U svakom slucaju isproganjala ga je moja guilda, moj decko, lik mi je vratio staru sifru za sat ipo vremena...On je rekao da je kupio druida od nekog hakera za 100e...I kaze da ce mi vratiti druidicu ako ja njemu vratim pare o.O ffs????? U svakom slucaju tu mu objasne da moze da se veseli jos koje minute jer cu kontaktirati blizz gde cu poslati sve potrebne informacije da dokazem da je to moj account itd....
Lik mi vrati sifru, ja promenim udjem u igricu kontaktiram GM i cekam da mi se javi da bi mi zamrzli account...
Zateknem je golu a bila sam FULL epic, preko 2000 g a ostala sam na 2 g, pritom je lik kupio flying mounta , zasto pojma nemam kad imam svoju letecu formu.... Ispraznio mi je banku obrisao mi je sve altove... Nije samo uspeo da proda T4 iteme i epice is Bg, jer ne mogu da se prodaju...
Sada cekam da se zavrsi istraga i da mi vrate moju druidicu onakva kava je bila i moje altove....
Rekli su mi da uglavnom mogu da mi hakuju account preko trojanca ili keyloggera....
Ne surfujem po sumnjivim mestima upravo zbog WoW-a, koliko znam da bi bilo preko keyloggera mora da mi ga instalira u komp, a niko takav nije bio ni blizu mog racunara u principu niko sem mene i nema pristup mom PC-u.... Da se primim na njegovu pricu kupovine mog accounta ne mogu jer gde mi je 1k golda i sto je sve zivo prodao , jedino logicno je da je posalo nekome na serveru...Sto znaci da je on uzeo account a nije ga kupio i ko pritom kupuje samo user i pass!!!????? Niko nije toliki retard!!!
pritom je i decku ulazio neko na account jer kada se loggovao bio je na liku na serveru na kojem ne igramo nego cisto kreiran iz zezanja... Znaci neko je bio i gledao gde ima likove.....
Mene interesuje ako neko zna kako i na koje nacine ljudi mogu da mi ishakuju account i kolike su sanse da je to bio neko poznat i isao planski na nas dvoje, samo sto njemu nisu uzeli a meni jesu...
Posto sam officir u jednoj od najvecih guildi na serveru lik je provaljen u najkracem mogucem roku, da li je to hakovanje radi kradje golda pa udju na sat vremen ogole te do gole koze ili nalaze stvarno budale po netu i uzimaju im sitnu lovu za likove jer znaju da ce ih ljudi vratiti posle nekog vremena????
 
ja mislim da oni to rade zbog golda... tvoje stvari prodaju, dobiju gold, poshalju ga svom liku i taj gold prodaju za $ ali to je samo moje mishljenje... a nego jesi mozhda nekad igrala u nekoj igraonici na svom acc ili da li neko zna tvoj acc... a ono ima ljudi koji kupuju samo acc i pass a igru mosh skinut sa torrenta...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top