Eto vam dokaz...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Od uvek sam bila protiv njih , em su prljavi em su lazni i nikada nisu bili
SRBIMA prijatelji. Bljek fuj Grcka...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




LOV NA SRBE U SOLUNU!
Podivljali Grčki huligani napadali srpske navijače pre meča Aris-Zvezda samo zato što su nosili crveno-bela obeležja! Bar petoro Srba izbodeno noževima i prebačeno u bolnicu sa teškim povredama




Podivljali grčki huligani napadali su juče noževima, lancima i palicama srpske navijače pred utakmicu Aris-Crvena zvezda u Solunu samo zato što su govorili našim jezikom ili nosili crveno-bela obeležja!!! Najmanje petoro srpskih državljana završilo je u bolnici zbog uboda nožem i polomljenih kostiju, posle neobjašnjivog pira ekstremnih navijača, koji su na sebi imali obeležja solunskog kluba PAOK!


Nigde policije, među napadačima bilo i Albanaca!

Tokom jučerašnjeg dana gotovo da nije bilo policije na ulicama Soluna, iako se znalo da može da dođe do sukoba. Kasnije, kada je već bilo kasno, policajci su priznali da nisu imali nikakvu kontrolu. Neki od njih bili su spremni da tvrde da je među napadačima bilo i Albanaca, koji su iskoristili navijački sukob da vode svoj rat.


Lov na Srbe u Solunu počeo je još u sredu uveče, kada je napadnuta grupa od četvoro naših navijača, među kojima je bilo i jedno dete. Tada je najgore prošao Jugoslav Ranković, šef predstavništava „Jata" u Minhenu, koji je završio u bolnici sa polomljenim nosem i napuklom vilicom. Međutim, linč Srba nastavljen je i juče tokom celog dana, kada su u sporadičnim napadima u bolnici zbog uboda nožem završili najpre Užičanin Branko Jokić, a zatim i još trojica navijača, koje su napadači presreli u kafiću na Nikis aveniji. Bilo je još napada, sa nešto manje drastičnim posledicama, jer su pomahnitale ubice iz Soluna tokom celog dana kružile gradom i jurišale na sve što ima veze sa Srbijom i Crvenom zvezdom.





Napad na Jokića i njegova dva prijatelja izgledao je kao scena iz najgorih akcionih filmova. Huligani na motorima i kacigama na glavama uleteli su u kafić i ustremili se na naše navijače. Sevali su noževi, krvi je bilo na sve strane, a niko od gostiju nije smeo da reaguje. Gazda kafića usudio se da pozove policiju i hitnu pomoć tek kada su se napadači udaljili.


„Delije" ceo dan držane na granici

Grupa „Delija" koja se u sredu uveče uputila autobusima u Solun na utakmicu, zadržana je maltene ceo dan na graničnom prelazu Evzoni između Grčke i Makedonije. Navijačima nije bio dozvoljen ulaz u Grčku kako bi se sprečili još veći neredi, a tek nekoliko sati pre utakmice pušteni su u zemlju i sprovedeni pravo na stadion.


- Uletelo je nekoliko njih sa crnim kacigama na glavama. Uzviknuli su „Cigani", i odmah su potegli noževe, ne dajući nam priliku da pružimo adekvatan otpor. Dobio sam nekoliko uboda u stomak, krvi je bilo na sve strane, ali smo se nekako organizovali i spasli - pričao je za Press Branko Jokić, mladić kao od brega odvaljen, dok je juče u popodnevnim satima u sobi bolnice „Ahepa" u ruci pridržavao bocu sa infuzijom. Dvojica njegovih drugara imala su mnogo više sreće, pošto posle ukazane lekarske pomoći nije bilo potrebe da budu hospitalizovani.

Nekoliko sati kasnije grupa od deset huligana sa fantomkama na glavama, koji su na mesto napada stigli na motorima, obučeni u crne jakne na kojima je stajao grb PAOK-a, napala je i noževima izbola trojicu navijača Zvezde. Za tili čas srpski momci koji su mirno sedeli i ispijali piće završili su u lokvi krvi. Na sreću dobili su uglavnom lakše ubode u noge. Prema nepotvrđenim informacijama, sve se dogodilo u lokalu koji pripada našem košarkaškom asu Peđi Stojakoviću.





Inače, u sredu uveče napadnuti su i srpski turisti iz redovne ture agencije „Argus turs", ali oni nisu povređeni. Umesto toga, huligani su ih opljačkali, odneli im sav novac, stvari i lična dokumenta, pa su neki morali da potraže pomoć u srpskom konzulatu u Solunu.
 
Greek police fire teargas in clashes with hooligans
ATHENS, Nov 8 (Reuters) - Greek riot police on Thursday fired teargas to disperse Greek and Serbian hooligans attempting to enter a stadium in the northern city of Thessaloniki ahead of a European soccer match, police said.
A group of Red Star Belgrade supporters whose team was playing local club Aris for the UEFA Cup was joined by dozens of Greeks, including self-styled anarchists, attempting to force their way into the stadium without a ticket.
"This group of about 100 then attacked police with firebombs and stones. They were very well prepared for this," a police official said.
There were no reported injuries.
The clashes came hours after two Red Star supporters were stabbed and hospitalised in the city centre.
Many of the Greeks were Olympiakos Piraeus supporters who had travelled north for the match, police said.
"They have now all dispersed and officers are looking for the persons involved," the official said. (Writing by Karolos Grohmann; Editing by Ibon Villelabeitia)
 
image.jpg
 
Ajde nemoj da lupas gluposti Samantha, ovde se radi o huliganima a ne narodu, jos ako znamo da su PAOK huligani pobraceni sa Partizanovim Grobarima i tome dodamo da je medju njima mozda bilo i siptara, ovo onda i ne zacudjuje.

Ovi lokalni majmuni se bodu izmedju sebe i na dane derbija puna ih je ambulanta, ali tome niko ne pridaje znacaja jer je vise postalo normalno "Srbin na Srbina", ali to nije karateristicno samo za Srbe vec i za sve fudbalske huligane "Torcida Vs. BBB", "Galatasaray Vs. Fenerbache", "PAOK Vs. Olimpiakos" itd. itd.

Grci i Grcka su primili na hiljade dece iz RS tokom rata u BiH, slali humanitarnu pomoc, i za vreme bombardovanja bilo ih je milion na ulicama Atine u znak protesta.
 
Ajde nemoj da lupas gluposti Samantha, ovde se radi o huliganima a ne narodu, jos ako znamo da su PAOK huligani pobraceni sa Partizanovim Grobarima i tome dodamo da je medju njima mozda bilo i siptara, ovo onda i ne zacudjuje.

Ovi lokalni majmuni se bodu izmedju sebe i na dane derbija puna ih je ambulanta, ali tome niko ne pridaje znacaja jer je vise postalo normalno "Srbin na Srbina", ali to nije karateristicno samo za Srbe vec i za sve fudbalske huligane "Torcida Vs. BBB", "Galatasaray Vs. Fenerbache", "PAOK Vs. Olimpiakos" itd. itd.

Grci i Grcka su primili na hiljade dece iz RS tokom rata u BiH, slali humanitarnu pomoc, i za vreme bombardovanja bilo ih je milion na ulicama Atine u znak protesta.

Pa da takodje su trovali nas narod isteklim rok medikamente sto su davali kao pomoc...

Znam ja sta su Grci, sve samo ljudi nisu...
 
Nigde policije, među napadačima bilo i Albanaca!

Tokom jučerašnjeg dana gotovo da nije bilo policije na ulicama Soluna, iako se znalo da može da dođe do sukoba. Kasnije, kada je već bilo kasno, policajci su priznali da nisu imali nikakvu kontrolu. Neki od njih bili su spremni da tvrde da je među napadačima bilo i Albanaca, koji su iskoristili navijački sukob da vode svoj rat.

Зар није ово благо речено чудно:confused:

Не бих доносила никакве закључке, док се не сазна позадина целе приче...
 
„Delije" ceo dan držane na granici

Grupa „Delija" koja se u sredu uveče uputila autobusima u Solun na utakmicu, zadržana je maltene ceo dan na graničnom prelazu Evzoni između Grčke i Makedonije. Navijačima nije bio dozvoljen ulaz u Grčku kako bi se sprečili još veći neredi, a tek nekoliko sati pre utakmice pušteni su u zemlju i sprovedeni pravo na stadion.



:confused::confused::confused:

Kakvi su to Huligani:confused::confused::confused:
 
Da da, mora da si ti primila te lekove u Offenbach-u i odlicno si upoznata sa situacijom na terenu po pitanju Grka, ali ko zna mozda ti favorizujes turske komsije po Nemackoj pa zbog toga ovaj gnev prema Grcima ;) :P hehe
 
vi ste bre neverovatni... ko je ziveo makar pola godine u grckoj od vas? neka vam pricaju nasi sportisti kako atinjani mrze srbe...to je patologija na kub... sad je pelcer dosao i do soluna.... kakve veze ima dal je grk il naturalizovani grk bez kozice...isti ******....
 
Ljudi koji kod nas trenutno idu na utakmice sigurno ne idu zbog dobrog fudbala, vec upravo zbog sranya koje prave i zabavljaju se na taj nacin. Oni ne samo da su huligani, vec su nekolicina majmuna, i to je sve odraz drustva i zakona koji se ne primenjuje. Dok u engleskoj cela porodica moze da ode na stadion i gleda utakmicu kao pozorisnu predstavu (jer za nerede ili obicno utrcavanje na teren ceka te robija 5 godina - u Srbiji je manje za ubistvo), kod nas su ovakve stvari normalne. Zasto se onda cudimo kad se isto desi u Grckoj i to jos protiv navijaske grupe s'kojom "Delije" imaju neprijateljske odnose i tome jos dodamo lokalne siptare....mislim da je smesno to uzimati kao argument kako su nam Grci "neprijatelji".
 
Mora da si ti neki Turcin...

Nisam sreco, ali bas zato gde sam god putovao po svetu i rekao da sam Srbin, jedino su me "braca" Grci i Rusi prijateljski gledali. Zakljucke ne treba donositi na tako glupim primerima jer se to desava i medju nama samima, ali svidja mi se kako si uvek "vatrena" u odbrani Srba i srpstva :P :D svaka cast
 
Nisam sreco, ali bas zato gde sam god putovao po svetu i rekao da sam Srbin, jedino su me "braca" Grci i Rusi prijateljski gledali. Zakljucke ne treba donositi na tako glupim primerima jer se to desava i medju nama samima, ali svidja mi se kako si uvek "vatrena" u odbrani Srba i srpstva :P :D svaka cast

Nisu to zakljucki vec cinjenice...
I ja sam putovala skoro u celu EVROPU i tamo gde sam upoznala Grke svi su bili odvratni i prljavi masni.... Fuj...
 
Дакле....

ПАОК се мрзи са Олимпијакосом.
Звезда је била гост Олимпијакоса. Улицама су ишли Звездаши и Грци из Олимпијакоса који су носили Звездине дресове.

После напада Звездаши И ГРЦИ- Олимпијакос и Амархисти су направили срање на стадиону када су провалили без карти, па се после и попичкали са полицијом.

Значи у нередима су учествовали "Звездини играћи и више десетина Грка (Олимпијакос) који су били на страни Звезде са једне и ПАОК и Арис са друге стране"
 
vi ste bre neverovatni... ko je ziveo makar pola godine u grckoj od vas? neka vam pricaju nasi sportisti kako atinjani mrze srbe...to je patologija na kub... sad je pelcer dosao i do soluna.... kakve veze ima dal je grk il naturalizovani grk bez kozice...isti ******....

Тачно.
Међутим Грчка је велик анација за разлику од Србије.

Дели се на три дела. Острвски, Јужни (Атина) и Северни (Солун)
То би било као када би била Велика Србија па су и Босанци и Херцеговци и Црногорци- Срби.

Иначе грци се и између себе не подносе, посебно Македонци (Северни Грци, Солун) са Атињанима. Ту и јесте анимозитет. Србима је наклооњенији Солунски део, севре него југ.
 
Nisu to zakljucki vec cinjenice...
I ja sam putovala skoro u celu EVROPU i tamo gde sam upoznala Grke svi su bili odvratni i prljavi masni.... Fuj...

Hahahahahahahha "bili prvljavi i masni" :D :P pa yebiga sada to je stvar licne higijene :) i nije samo vezana za grke, tu su i turci, italijani (juzni deo - sicilija), spanci, portugalci :D znaci svi "juznjaci", ali ne zato sto su bas prljavi i masni, vec tako ti je to na jugu, svi su lenji, arogantni, garavi, kilo gela u kosici ;) ma Mediteran duso :D
 
Zbunjen li sam ili je ovo 3. tema na istu temu.

Potukli se navijači i sada treba da prekinemo sve odnose sa Grčkom :D . Po toj logici Beograd, Niš, Novi Sad, Novi Pazar ne bi trebali da budu u istoj državi jer su građani jedni drugima neprijatelji :lol: . Paranoična glupost!
 
Тачно.
Међутим Грчка је велик анација за разлику од Србије.

Дели се на три дела. Острвски, Јужни (Атина) и Северни (Солун)
То би било као када би била Велика Србија па су и Босанци и Херцеговци и Црногорци- Срби.

Иначе грци се и између себе не подносе, посебно Македонци (Северни Грци, Солун) са Атињанима. Ту и јесте анимозитет. Србима је наклооњенији Солунски део, севре него југ.
Sale, a gde dobismo batine?:D
U Atini ili Solunu?
Šta misliš šta bi nam onda Atinjani uradili?:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top