cs 1.5 model

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.211
Treba mi model za cs 1.5 tj. skin SAJ za ct-e. ja sam ga imao nekad al od tad sam promenio pesto hard diskova i on se negde zagubio. Skin je odlican na ledjima psie SAJ Serbia a bas mi zapelo za njega pa ako neko ima bio bih mu zahvalan da posalje posto sam izvrnuo i nebo i zemlju i nemogu da ga nadjem. A sad redovno igram na stranim serverima pa da im pokazem s kim imaju posla ;)
 
da li neko moze da mi pomogne i da mi kaze kako da igram c.s 1.5 na netu i sta sve treba da podesim da bi mogo da igram na netu

jbt ne mogu da verujem da ima likova koji josh igraju kockasti CS 1.5 :lol:

Idi u prodavnicu i kupi oreginal CS 1.6 i kreiraj nalog na steamu i igraj.... Ako ga ima josh u prodavnicama koshta 500-600 din... ( mislim da sam ga pre mesec dana video u NS u jednom izlogu ).... Nije vredno sve to cimanje shta ti treba da skinesh sve patcheve pa pravu verziju koja treba pa da trazish non steam servere.... Oreginal reshava sve te problema a nekoshta puno....
 
jbt ne mogu da verujem da ima likova koji josh igraju kockasti CS 1.5 :lol:

Idi u prodavnicu i kupi oreginal CS 1.6 i kreiraj nalog na steamu i igraj.... Ako ga ima josh u prodavnicama koshta 500-600 din... ( mislim da sam ga pre mesec dana video u NS u jednom izlogu ).... Nije vredno sve to cimanje shta ti treba da skinesh sve patcheve pa pravu verziju koja treba pa da trazish non steam servere.... Oreginal reshava sve te problema a nekoshta puno....

err....moraš da kupiš STEAM ako 'oćeš da igraš na steam serverima...
 

Back
Top