Monti Payton !!!! PREMIJERA
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Monti Payton !!!! PREMIJERA

Iskusan
    Učlanjen
    20.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Monti Payton !!!! PREMIJERA

"Spotovi kao cunami"

Potpredsednik Aktivnog centra Petar Petković predstojeću kampanju za animiranje javnosti o Kosovu uporedio s cunamijem.

"Spotovi u okviru kampanje 'Solidarnost i odgovornost, Kosovo je Srbija', u kojima se pojavljuje 26 javnih ličnosti, počeće kao cunami da se emituju narednih dana širom Srbije, radi animiranja javnosti za očuvanje te srpske svetinje", najavio je danas potpredsednik udruženja Aktivni centar Petar Petković.

Drugi deo kampanje koja počinje 12. novembra krenuće pobednički )), rekao je on, naglasivši da stav društva mora biti presudan faktor kada je u pitanju opstanak Kosova u sastavu Srbije. "To je nacionalno pitanje oko kog svi moramo da se sabiramo, dužnost prema precima i mesto očuvanja naše vere, istorijskog i kulturnog identiteta", kaže Petković.

U spotovima se pojavljuju Bora Đorđević, Đorđe David, Dušan Savić, Svetlana Bojković, Sergej Trifunović, Dragan Bjelogrlić, Emir Kusturica, Velimir Živojinović, Katarina Radivojević, Miki Jevremović, Dragan Jovanović i druge javne ličnosti, koje su, kako je rečeno, bez ijednog trenutka razmišljanja, dale podršku .

Premijer Srbije izjavio da je Srbija preuzela inicijativu na pregovorima o Kosovu.

Vojislav Koštunica je rekao da je Srbija u pregovaračkom procesu o budućem uređenju Kosova i Metohije preuzela inicijativu i predložila poređenja suštinske autonomije sa sporazumnim rešenjem koje je postignuto za status Hongkonga u Kini. ))
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

'' Kosovo je Srbija'' počeće kao cunami da se emituju narednih dana širom Srbije....A tek drugi deo kampanje koja počinje 12. novembra krenuće pobednički, ))

The Monti Payton !!!! PREMIJERA off course....

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Monti Payton !!!! PREMIJERA

ja mislim da emir-nemanja kusturica nece ucestvovati, njega ce da cuvaju, on ce da lobira da se RS pripoji srbiji tj. otcepi od "njegove" bosne

Početnik Ијар (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    ja mislim da emir-nemanja kusturica nece ucestvovati, njega ce da cuvaju, on ce da lobira da se RS pripoji srbiji tj. otcepi od "njegove" bosne
    Иако је наклоњен другој политичкој опцији, Емир Кустурица је пример идеје коју заступа др Шешељ - муслиман који је задржао јаку свест о припадности српском народу. Али, ти то никада нећеш схватити...

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

MAMU MU SMATRA KOSOVO ZA IGRANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ијар Pogledaj poruku
    Иако је наклоњен другој политичкој опцији, Емир Кустурица је пример идеје коју заступа др Шешељ - муслиман који је задржао јаку свест о припадности српском народу. Али, ти то никада нећеш схватити...
    seselj hrvat koji je zadrzao jaku svest o pripadnosti srpskom narodu, kusturica musliman koji je zadrzao jaku svest o pripadnosti srpskom narodu, zatim... interesantno glediste... veoma interesantno
    ps. nazalost ja to nikako da shvatim, doduse takve ja zovem drugim imenom ali... napomena: ne znaci da jedan hrvat ne moze i ne treba da bude na stranu srbina ili makedonca, ako je taj u pravu ali ....veoma interesantno

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Ne brini se Ademe vas niko ne svojata,vi ste Albanci-Atlantidjani poreklom,to svi u svetu znaju.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Petkovicu somino jedna sto ne nadje neku poznatu licnost sa Kosova da nam govori kako je Kosovo do jaja mislim koji ce mi qurac neko iz petosobne gajbe u krugu "dvojke' da mi prica o Kosovu

Poznat Bogart (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Није Payton него Python. А ни Monti, кад смо код тога.

Осим ако се не мисли на неког Монтија из Градића Пејтона...

Slične teme

1. Ko je ubio premijera?
    Autor Bara Kob Ama u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 01.02.2009., 15:31
  2. IRONA ZA PREMIJERA!
    Autor L.1 u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 28.02.2007., 23:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor