Anketa o coca-coli na Slaviji
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Anketa o coca-coli na Slaviji

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Anketa o coca-coli na Slaviji

Pre neki dan prolazeci Slavijom zaustavila me devojka i pitala da li hocu da odgovorim na par pitanja za neku anketu. Ja, kako inace volim da radim ankete i testove, pristadoh. E onda mi je rekla kako treba da podjem sa njom negde unutra i pogledam reklamu za coca colu koja jos nije emitovana i da cu dobiti poklon, i krenula ka ulici Svetog Save. Krenula sam za njom ali mi je u roku od odma' kliknulo u glavi i sad kao da bih se izvukla a da ne izgleda kao da bezim, pitam koliko traje anketa.Kaze ona: "15 minuta, sto jel te neko ceka?". Rekoh da mi je to dugo i produzih dalje.
    E sad, mozda sam ja i paranoicna, ali to mi je krajnje sumnjivo. A par dana pre toga sam gledala emisiju o trgovini ljudima gde sam cula kako i mlade devojke vrbuju devojke i to je bio jedan od glavnih razloga zasto sam posumnjala. Posle se mislim sva sreca da postoje takve emisije i da ih u poslednje vreme ima sve vise. Ne kazem da je ovo situacija u kojoj je moglo nesto da mi se desi, ali bolje da sam paranoicna a da nemam zasto da budem, nego da sam opustena pa nasednem.
    Jel imao jos neko iskustva sa tom anketom ("anketom")?

sanja
    Guest

Podrazumevano Re: Anketa o coca-coli na Slaviji

Najbolje da se obratis direkt Coca Coli-marketingu. Lepo u sake telefon pa ispricaj...I javi sta oni kazu. Ako je zaista reklama, glupa fora. A ako nije, neka nadju ko se predstavlja kao CC pa neka uteruju dalje.

Ističe se bela rada (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    70

Dobro da nisi pristala jer umesto reklame cekala bi te dva tipa i bila bi opljackana u roku od dva minuta.

Zainteresovan član ginjasvinja (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    48

Ja sam tako isla na anketu o cigaretama i to dva puta, bilo mi zao onih klinaca sto se smrzavaju po ulici kako bi prikupili sto vise ljudi, a imala sam vremena. Nije prevara, ove ankete su bile u centru grada, jedna u Sport kafeu, druga na Terazijama (nemam pojma cije su to prostorije, pored pivnice), a ovi sto vrbuju su me startovali u prvi put na Trgu, drugi put u Kolarcevoj. I stvarno traje 15-ak minuta, pitaju te gomilu pitanja i stvarno ti daju poklon (pre-paid dopuna i cokolada u ovim slucajevima). Nemojte da se plasite, ali ipak budite oprezni, ove ankete se odrzavaju na javnim mestima, uglavnom u kaficima i na vidnim mestima, pa ako vam kazu da treba da idete u neki podrum ili haustor da bi vas anketirali, ipak razmislite da li da im ucinite takvu uslugu zbog cokolade ili koka-kole.

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Ih bre svinjo, pa tebe neće nikad silovati

Zainteresovan član ginjasvinja (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    48

Ma pusti to, nikad se ne zna...Znas da Albanci najvise trguju ljudima, a oni vole bele i bucmaste zene! Ali ja se ne plasim, sve za cokoladu .

Obećava
    Učlanjen
    13.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Definitivno si se istripovala. Mene su isto tako zaustavili letos na Slaviji i ista fora. Uveli me u hotel Slavija i tamo sam morao da probam raznorazne grickalice i da dajem svoje misljenje o njima. Slagali su te za jednu stvar. Rekli su ti da traje 15 minuta. Mene su zadrzali pola sata.

Obećava
    Učlanjen
    01.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Мислим да је добро што ниси пристала. Чак и да није превара, ко ти гарантује да би то трајало 15 минута? Мене су недавно звали телефоном и ја глупача пристанем на "неколико" одговора. Верујте ми мислила сам да никада неће завршити са питањима.

Zainteresovan član snezac (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

I... da li si zvala Coca Colu? Sta kazu oni...
    Ajd reci nam da znamo.

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

ja sam bila u identicnoj situaciji proslo leto. Drugaricu i mene je zaustavila devojka na sred Knez Mihailove, i kao --anketa za sladolede..Mi pristanemo, medjutim, devojka nas povuce u neki kao restoran-kafic, isto u Knezu..Tamo je bilo nekoliko kompjutera po stolovima, sve su mladi ljudi bili.. gledale smo vise reklama, pitaju te sta ti se svidja, sta ne..koja ti je favorit, koji sladoled ti je omiljeni...traje sigurno 15 min, mozda i pola sata..
    Na kraju, dali su nam po kutiju tog sladoleda za poklon ( mislim da je bilo 8 komada na shatpicu )

tako da..mozda bih se i ja uplasila da sam bila sama, ali sam bila sa drugaricom..ne znam..ali mi dobismo sladoled
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in.
    ’cause I got too much life,
    Running through my veins, going to waste.

sanja
    Guest

Lako tebi kad volis slatko

Zainteresovan član Daenerys (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio _Look_Of_Expectancy_ Pogledaj poruku
    Pre neki dan prolazeci Slavijom zaustavila me devojka i pitala da li hocu da odgovorim na par pitanja za neku anketu. Ja, kako inace volim da radim ankete i testove, pristadoh. E onda mi je rekla kako treba da podjem sa njom negde unutra i pogledam reklamu za coca colu koja jos nije emitovana i da cu dobiti poklon, i krenula ka ulici Svetog Save. Krenula sam za njom ali mi je u roku od odma' kliknulo u glavi i sad kao da bih se izvukla a da ne izgleda kao da bezim, pitam koliko traje anketa.Kaze ona: "15 minuta, sto jel te neko ceka?". Rekoh da mi je to dugo i produzih dalje.
    E sad, mozda sam ja i paranoicna, ali to mi je krajnje sumnjivo. A par dana pre toga sam gledala emisiju o trgovini ljudima gde sam cula kako i mlade devojke vrbuju devojke i to je bio jedan od glavnih razloga zasto sam posumnjala. Posle se mislim sva sreca da postoje takve emisije i da ih u poslednje vreme ima sve vise. Ne kazem da je ovo situacija u kojoj je moglo nesto da mi se desi, ali bolje da sam paranoicna a da nemam zasto da budem, nego da sam opustena pa nasednem.

Zaista ne znam konkretno za slucaj o kom pricas.....ali takva vrsta anketa zaista postoji, zovu se in hall ankete (to znaci da se ispitanik regrutuje na ulici i zajedno sa anketarem ide do obliznjeg mesta gde se sama anketa sprovodi).

Naravno velika greska anketara (bar po mom misljenju) je sto ti nije objasnio-la tacno o cemu se radi.
    Poslednji put ažurirao/la Daenerys : 14.11.2007. u 01:11

Domaćin Mr.Shishmish (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

meni se to desilo samo je bila anketa za jelen pivo ... odvedu te tu negde blizu (mene konkretno u Mazestik) sednesh za comp i odgledash 2-3 reklame !!! I onda slede neka pitanja kakva samo oni mogu da smisle !!!
    odlzim u ludilo sada i odmah

Aktivan član SuzanKalvin (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Izvinite na off topicu, Daenerys gde si nasla avatar?

Poznat linabg (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    121

hebala vas ova tema, kad god je vidim pije mi se koka kola..

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Mene su zadnji put vrbovali u vozu. Interesantno, pošto tu ima najviše mučenika, bolesnika, manijaka i psihopata. Al' ovo je bila gomila dečurlije da profesorkom i pitaju me, a ja već onako buljim u njih, jednom stoji na kartici ispisano hemijskom olovkom "vođa grupe", anketirao me vođa... uglavnom;
    Kad je pitao nisam ga ni pustila da završi ODADADADA ITEKAKO ŽELIM DA ME ANKETIRATE u vezi "kvaliteta" ove konzerve, tim pre što je kasnio preko pola sata baš evo ovde i sada

Pa sam se potrudila svojski da ih napljujem, makar u svrhu edukovanja budućih nesrećnika... koji će da rade u žtp-u.
    Janidebi

Zainteresovan član Daenerys (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio SuzanKalvin Pogledaj poruku
    Izvinite na off topicu, Daenerys gde si nasla avatar?
    Ma....ne secam se tacno....skinila slicicu sa neta i malko je iseckala i to je to.

Sto?

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Citat Original postavio _Look_Of_Expectancy_ Pogledaj poruku
    Ti ocigledno nisi dugo bila u Beogradu. Takve ankete su svakodnevna pojava.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja ko da sam šoogav...nikad me ne pitaju za ankete....samo neke papiriće uvaljooju.......želim da boodem anketriran....

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Doci ces i ti na red i za ankete. Onda ce ti dosaditi ankete.

Aktivan član Sanjitza (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Ja mislim da je bolje sto nisi pristala. Pre neki dan su objavili da su odveli neku devojku na sred Terazija....

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

Ne treba uopste da pristajes ako nisi sigurna u sebe. Ima mnogo naivnih devojaka koje dodju u Beograd.

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Ti ocigledno nisi dugo bila u Beogradu
    Citat Original postavio topmodelsica Pogledaj poruku
    Ima mnogo naivnih devojaka koje dodju u Beograd.
    Hehhehe sto mi ovo mirise na zavist pojedinih iz unutrasnjosti prema Beogradjankama

Ne treba uopste da pristajes ako nisi sigurna u sebe.
    Vecu glupost skoro nisam cula.

Inace zvala sam Coca-Colu i ne mogu da dobijem nikog u marketingu Nemaju pojma o cemu se radi

Ističe se zlatna koka (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    61

Anketari obavezno moraju da imaju odgovarajuca i vidljiva obelezja na sebi. Ni slucajno ne verujte onima koji to nemaju, nikad se nezna...

Zar verujete da bi coca-cola imala anketare koji nisu u nekim uniformama?!?

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

O Bože...
    Ima takvih anketa, bila sam dva puta, do duše na Obilićevom vencu... Jednom sam dobila šolju, drugi put dopunu za telefon.
    Održavale su se u hotelu Mažestik, dole negde u nekoj sali...

Sedneš za komp, puste ti neke reklame i stave slušalice na uši, lepo odgledaš to - daš podatke i posle par dana te zovu na mob. i pitaju čega se sećaš u vezi tih reklama...
    Nemaju nikakve uniforme, uglavnom ankete rade mladi ljudi - studenti.
    Što čitaš kad ti škodi?

Slične teme

1. Novi zasladjivaci u coca coli i pepsi koli
    Autor vesnica_90 u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.12.2008., 23:35
  2. Posao u Coca-Coli
    Autor boobmil u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.12.2007., 13:23
  3. Sajt o Coca Coli!!
    Autor miracool u forumu Jezik