DULCE M@RI@

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ахаха, никога не вређам би мене вређате, само сам рекао да је серија бзвз, и да ова глумица није нешто xD
 
miki 4436436,ili kako se vec zoves,marya,donald duck,i jos tamo neki,
imali ste pravo da iznesete svoje misljenje na prosloj temi o Dulce,zato sto je u uvodnom postu pisalo da komentarisemo o njoj.
Priznajem da smo MI pogresili sto smo was wredjali i tako to,ali nemojte vise da vredjate ni Dulce ni nas.
Ako je bas ne volite,otvorite temu ANTI DULCE MARIA na koju mi necemo upadati,i problem resen.Samo nemojte ovde da serete<ovo je poslednja ruzna rec koja je upucena vama,a nadam se da ih nece biti jos!
 
miki 4436436,ili kako se vec zoves,marya,donald duck,i jos tamo neki,
imali ste pravo da iznesete svoje misljenje na prosloj temi o Dulce,zato sto je u uvodnom postu pisalo da komentarisemo o njoj.
Priznajem da smo MI pogresili sto smo was wredjali i tako to,ali nemojte vise da vredjate ni Dulce ni nas.
Ako je bas ne volite,otvorite temu ANTI DULCE MARIA na koju mi necemo upadati,i problem resen.Samo nemojte ovde da serete<ovo je poslednja ruzna rec koja je upucena vama,a nadam se da ih nece biti jos!

Sara je u pravu,ako vam se ne svidja tema otvorite drugu pa tamo pisite sta vam se prohte!A sad bih te lepo zamolila da brises odavde!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top