obdarenost
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 132

Tema: obdarenost

sandra x
    Guest

Podrazumevano obdarenost

da li su vam se vasi momci poverili koliko im je dugacan penis?ili ste ga mozda premerile?moj decko ima spravu dugacku 13,5cm.i nije bas nesto,zar ne?bas me zanima kakva vi imate iskustva,jer im ja nista ne verujem kad kazu da im je dugacak toliko i toliko.oni uvek preuvelicavaju.

Guest

Podrazumevano

Moj decko ima pozamasnog, 19cm, ali mogu ti reci da ni preveliki nije bas ok...ume da boli ponekad...

sandra x
    Guest

Podrazumevano obdarenost

19?!da li si ga ti izmerila ili...?I odakle dokle ga meris?

gosca
    Guest

Podrazumevano zadovoljna i zadovoljena

I moj decko ima 19cm! Slazem se da nekada moze da boli, ali nikako da fali!!!
    PS. Nemoj uzeti kao apsolutno tacno, ali kazu da duzina penisa odgovara duzini shake(od korena shake do srednjeg prsta, naravno kada je penis u erekciji).
    Proveri i sama!

Guest

Podrazumevano Re: zadovoljna i zadovoljena

Citat Original postavio gosca
    I moj decko ima 19cm! Slazem se da nekada moze da boli, ali nikako da fali!!!
    PS. Nemoj uzeti kao apsolutno tacno, ali kazu da duzina penisa odgovara duzini shake(od korena shake do srednjeg prsta, naravno kada je penis u erekciji).
    Proveri i sama!
    -svata

Guest

Podrazumevano Re: obdarenost

Citat Original postavio sandra x
    19?!da li si ga ti izmerila ili...?I odakle dokle ga meris?
    -meri se sa unutrasnje strane,znaci od vrha glansa do stomaka.....nikada sa spoljasnje strane do testisa....upravo takvo merenje je uzrocnik iluzija koje mi muskici gajimo o svojim dimenzijama...

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Tacnije meri se od mesta gde se spajaju palac i kaziprst, pa do vrha kaziprsta. U mom slucaju je tacno,bash sam proverio. Ne znam za ostale...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Peruzzi
    Tacnije meri se od mesta gde se spajaju palac i kaziprst, pa do vrha kaziprsta. U mom slucaju je tacno,bash sam proverio. Ne znam za ostale...
    mojne se zajebavas, ovo je ozbiljna tema
    znas onu izreku "samo nek je punoletan"

Guest

Podrazumevano

pa, obdareni zaista deluju impozantno. ali, znas i sama da je sve u glavi...a i kada je tip vest ljubavnik, nekoliko cm nedostatka se nece ni primetiti

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Ja bih rekla da je impozantno sto su na ovu temu odgovorila samo dva clana (i to izokola), a citavih 7 gostiju. Clanice se uopste ne javljaju da podele svoja iskustva...
    Peruzzi - ja sam cula da je ta duzina jednaka duzini izmedju vrha palca i vrha kaziprsta ako se rastegnu sto je moguce vise.
    Da li to znaci da svi pijanisti imaju redovno i impozantne dimenzije? Znam da je Rahmanjinov imao jako dugacke prste... fuj.. prosto je grozno razmisljati na taj nacin o ljudima...

friksi
    Guest

Podrazumevano obdarenost

nije losa tema.ja sam sinoc premerila svom decku i rezultat je 16,5cm(pre toga je tvrdio kako mu je dugacak 18!).i meni nije jasno zasto se ljudi ustrucavaju da odgovore na ovu temu- i devojke i momci.bas me zanima koje su cifre najcesce!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ja sam merio vise puta i uvek je TAMAN KAKO TREBA!

friksi
    Guest

Podrazumevano obdarenost

kazem ja,niko nece da se izjasni.to je kao da nas devojke pitate koliki nam je obim grudi i da mi onda ne odgovorimo.bezveze.

Guest

Citat Original postavio friksi
    kazem ja,niko nece da se izjasni.to je kao da nas devojke pitate koliki nam je obim grudi i da mi onda ne odgovorimo.bezveze.

Izgleda da ovde dolaze samo oni sa malim 8)

ogi w
    Guest

Podrazumevano obdarenost

moj je dugacak 15cm.eto,ja se ne bojim da kazem.ko misli da je mali,razuvericu ga.

mislilac
    Guest

Podrazumevano obdarenost

sandrice,a ti bas volis da meris?znas sta me zanima,da li mu ti meris kad mu se digne ili prvo pocnes da meris,pa mu se onda digne?

sandra x
    Guest

Podrazumevano obdarenost

obozavam da ga gledam da se povecava na lenjiru.jesi li sad zadovoljan,mislioce?i da znas,merila sam i prethodnom decku.njegov je bio dugacak 16cm,ali je bio "obrezan"(valjda se tako kaze).

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

znaci volis kabriolet modele ok .....
    al nikako mi nije jasno vidim da vas interesuje koliki su nam pitoncicia jeste li se nekad zapitale sto neizmerite koliko ste vi siroke i duboke ? e sad cu da vam zadam temu! :shock:

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio ogi w
    moj je dugacak 15cm.eto,ja se ne bojim da kazem.ko misli da je mali,razuvericu ga.
    Ne bojis se?
    Pa sto si onda prijavljen kao gost?
    Evo meni je oko 15 (otprilike,mrzelo me da trazim lenjire)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

da li su vam se vasi momci poverili koliko im je dugacan penis?ili ste ga mozda premerile?moj decko ima spravu dugacku 13,5cm.i nije bas nesto,zar ne?bas me zanima kakva vi imate iskustva,jer im ja nista ne verujem kad kazu da im je dugacak toliko i toliko.oni uvek preuvelicavaju.
    Sandrice uvek mozes da ga premeris

Primećen član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Stvarno nije da se hvalim, posto i onako ne znate ko sam, ali skoro 20cm :shock: :wink: 8) je duzina. Ali ipak moram da dodam da mislim da je tehnika najvaznija :wink: . Nisam neki tehnicar posto sam jos mlad(zelen reklo bi se ), a i iskustvom ne mogu da se pohvalim (samo 3 devojke od toga sa dve u isto vreme ops: -dakle racunaj samo dvared). U principu mislim da devojka i ne moze bas da razlikuje duzinu, ali se opasno napali kada zna da imate pozamasnog, da prostis, pishu ops: ops: .

т
    Guest

obozavam da ga gledam da se povecava na lenjiru.jesi li sad zadovoljan,mislioce?i da znas,merila sam i prethodnom decku.njegov je bio dugacak 16cm,ali je bio "obrezan"(valjda se tako kaze).
    Није обрезан, каже се "бланкиран".

Guest

Podrazumevano

Evo i ja cu bez blama reci da mi je 13cm,pa sta da radim.I ne izgleda lose.Sve je to samo izvikana prca damora da bude veliki.Ljubav je cudo.A kada je ima onda nju bas i ne interesuje toliko ta mera,zar ne?Pobogu,pa ne mozete vrednovati ljude (muskarce) po tome koliki im je,zar ne?Mene je to nekada smaralo a sada sam skontao da i nije neka frka.Imao sam jednu akciju sa nekom devojkom,ali nije bilo sexa.Ali posto je mogao da se desi ja sam njoj lepo odmah rekao da ne vladam bas nekom duzinom.A ona lepo rece da je to ne interesuje i rece famoznu recenicu BOLJE UMETI NEGO IMATI!I tacka!!!!!!!!!!

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Evo i ja cu bez blama reci da mi je 13cm,pa sta da radim.I ne izgleda lose.Sve je to samo izvikana prca damora da bude veliki.Ljubav je cudo.A kada je ima onda nju bas i ne interesuje toliko ta mera,zar ne?Pobogu,pa ne mozete vrednovati ljude (muskarce) po tome koliki im je,zar ne?Mene je to nekada smaralo a sada sam skontao da i nije neka frka.Imao sam jednu akciju sa nekom devojkom,ali nije bilo sexa.Ali posto je mogao da se desi ja sam njoj lepo odmah rekao da ne vladam bas nekom duzinom.A ona lepo rece da je to ne interesuje i rece famoznu recenicu BOLJE UMETI NEGO IMATI!I tacka!!!!!!!!!!
    Super si to rekao.

Obećava
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Snezna_kraljica
    Citat Original postavio Anonymous
    Super si to rekao.
    Ok kraljice,ne mogu da kazem da me nije bas blam od tebe ali eto...sad znas bukvalno sve o meni,zar ne?I nije glupo zar ne?Mislim...meni nije...pa sta ako sam priznao...i to je za ljude...

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Obdarenost vaseg decka
    Autor sandra w u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 405
    Poslednja poruka: 03.08.2008., 22:37

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku