Klopa,bate...

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Mogu li da predlozim nesto...?
Kad god si down, kad god te budala iznervira, zvanicnik isprovocira na nedozvoljeno glasacko pravo, kad te riba iskulira, rodbina ne kapira, drustvo vise ne zabavlja...
Umesto alkohola, droge i soka Sinalko....
Otidni u restoran, sam ili s odabranim `istomisljenikom`...
i razvali se od klope !!
Snaga na usta ulazi...
To vazi i za zenski pol,zar ne? ;) 8) (koliko puta vam je dosad ulazila na stau) :)
Posle toga ste spremni za lavovske seanse sexa...
pod uslovom da se prethodno ne opustite (bez droziranja ovim posebnim metodom)
Sta mislite o ovom?
I cime biste se ozdrali, pa na voljeno bice nagrnuli, kaao na dezert? ....
:)
 
Pa,ne bas!
Kod nas dewojaka je to malo drugacije,
ako sam u top formi-zaljubljena sam,
ako sam se ubucila-u bedaku sam!

Bar je tako kod wecine dewojaka koje poznajem,pa i kod mene.
 
Ja bih trenutno sarmice sa zeljem... i neko meso sa pire krompirom... uz pivo... moze i vino... sve polako... bez brzog hasa, da mogu sa dotichnom osobom da se ispricham... uz dobre zalogaje ide i dobra pricha :)
 
E, tu si u pravu. Chokolada uvek pomaze... tuga, radost, ma sve zivo - chak i kada sam bez nekih posebnih jakih osecanja, meni je ona dobrodoshla... Kada se nakrkam, nema mesta ni za zalogaj vishe, tu je chokolada da me oraspolozi... :)
 
Da te poslusam, do sad bi bio vec kockast.

Ja smotam jednu ako ima, ako ne onda udahnem duboko i pomislim... ipak oni sa sobom treba da zive ceo zivot a ja samo taj tren.
Proslo me vreme kad sam prvo pomisljao da mu uteram pesnicu u lice, odavno
 
Hmmm... za dezert moze neki kolachitj(obozavam Srneca ledja), koji se lako pretvori u poljupce, mazenja... :) mmmmmmm... uz neku muziku u pozadini... i prelije sirupom strasne pozude, uz komeshanje vetra u kosi... sa potpunim spajanjem vrelih misli i tochenjem istih u stvarnost... :wink:
 
hmmmm...najpre jedna blaga pileca supica,potom snicle,salata sa paradajzom i lukom,sir,i uz sve to naravno casa belog vina.a posle vecere,paaa recimo nesto blago veceras...puding od vanile...:D
 
Ne greshish... :)
Pre neki dan prichamo na poslu o jelima, shta nam keve spremaju... shta volimo, a shta ne... i onda se oseti neka vrsta zblizavanja, kada se primete te male slichnosti... Jeste da ovo mozda zvuchi glupo, ali ipak je istinito... bar koliko sam ja do sada zapazila...
 
Mogu li da predlozim nesto...?
Kad god si down, kad god te budala iznervira, zvanicnik isprovocira na nedozvoljeno glasacko pravo, kad te riba iskulira, rodbina ne kapira, drustvo vise ne zabavlja...
Umesto alkohola, droge i soka Sinalko....
Otidni u restoran, sam ili s odabranim `istomisljenikom`...
i razvali se od klope !!
Snaga na usta ulazi...
To vazi i za zenski pol,zar ne? ;) 8) (koliko puta vam je dosad ulazila na stau) :)
Posle toga ste spremni za lavovske seanse sexa...
pod uslovom da se prethodno ne opustite (bez droziranja ovim posebnim metodom)
Sta mislite o ovom?
I cime biste se ozdrali, pa na voljeno bice nagrnuli, kaao na dezert? ....
:)



Znam da bi definitivno izbegla lignje...
 
srednjevekovni vitezovi su imali obicaj da, kada imaju neki veliki problem, sednu i najedu se doooobro. posle toga sve drugacije izgleda.
ja bih to malo izmenila..hm...hrana manje-vise ali hm...aj necu da pricam svasta ovde pred narodom:)
 

Back
Top