LETOOOOOOOOOOOOO

Miss_worms:
wow ti to bas direktno.
Pa valjda je usluga da vas pobijem,posto nikako da se odlucite ko je pogodan za taj cin!
E,ali sam se trudila da budem fina a sad necu ni da se trudim! :evil:

Naravno...
E,tek sad cu da budem direktna,stvarno si mi dosadila vise...

Mogla bi da ubijes sebe,kad vec hoces da ubijas... Da nas postedis vise tvojih izliva besa...
 
bleach:
Alexandra9:
Ma nema on pojma... Boka je najlepsa... :wink:
... ali vodu necu da komentarisem...
Bas mi je drago da tako mislis. Vecina bi radije u Budvu... to tek ne bih komentarisala...
Pa ako bi me pitala za grad tokom leta na crnogorskom primoriju, svakako da bih izabrao Budvu, ni odmaralishte u Sutomoru nije loshe, al kad bih imao veci budzet sigurno za odmor ne bih ishao u Cg! 8)
Eto toliko o tome. 8)
 
Miss_worms:
milicaanchy:
Nemam nista protiv ove teme,mislim potpuno je ok ali......zar nije malo rano za leto?
Ubedi u to Extreme_Girl koja ima neku dodelu zahvalnica u Egiptu a ona se vec pakuje!Juce je kupila EASTPACK ranac!Ma ona samo da se ukrca u avion a tebi jos rano!Ali mi idemo u julu pa mozda...
:evil:

Dobro znaci pristajes,ti bre sve u javnosti(jaka javnost),znaci dogovoreno,jedva cekam kad cemo,koliko bi mogli da ostanemo?Ja znam da je tamo super(2000),ali ceka me takmicenje u avgustu,u Francuskoj,tako da mozemo ostati samo deo juna i ceo jul.
E da rancic je strava...Pa ne sumnjas valjda u moj ukus... :wink:
 
Extreme_Girl:
Miss_worms:
milicaanchy:
Nemam nista protiv ove teme,mislim potpuno je ok ali......zar nije malo rano za leto?
Ubedi u to Extreme_Girl koja ima neku dodelu zahvalnica u Egiptu a ona se vec pakuje!Juce je kupila EASTPACK ranac!Ma ona samo da se ukrca u avion a tebi jos rano!Ali mi idemo u julu pa mozda...
:evil:

Dobro znaci pristajes,ti bre sve u javnosti(jaka javnost),znaci dogovoreno,jedva cekam kad cemo,koliko bi mogli da ostanemo?Ja znam da je tamo super(2000),ali ceka me takmicenje u avgustu,u Francuskoj,tako da mozemo ostati samo deo juna i ceo jul.
E da rancic je strava...Pa ne sumnjas valjda u moj ukus... :wink:
o tome cu u mailu.Sad cu da gledam Rupa na pinku.! :evil:
 
omilos:
bleach:
Alexandra9:
Ma nema on pojma... Boka je najlepsa... :wink:
... ali vodu necu da komentarisem...
Bas mi je drago da tako mislis. Vecina bi radije u Budvu... to tek ne bih komentarisala...
Pa ako bi me pitala za grad tokom leta na crnogorskom primoriju, svakako da bih izabrao Budvu, ni odmaralishte u Sutomoru nije loshe, al kad bih imao veci budzet sigurno za odmor ne bih ishao u Cg! 8)
Eto toliko o tome. 8)
ogranicila sam se na Cg.
tvoje pravo je da ides gde hoces. ja u Budvu ne bih pa sve da mi i plate...
 
omilos:
Alexandra9:
Ma nema on pojma... Boka je najlepsa... :wink:
... ali vodu necu da komentarisem...
Ok, tu smo! 8)
Aj sad ovako, jel pitala za more, jeste!
Ako ce da razgleda gradske tvrdjave a ti joj predlozi da prosheta do kalisha! 8)

Nisam mislila na tvrdjave i slicno... Mislila sam na celokupnu atmosferu... A sto se vode tice, ne verujem da bi nekom puno znacilo kada bi rekla: Oblatno, Miriste, Dobra Luka, Bjelilo... jer svi ciljaju na velike, poznate plaze...
 
Alexandra9:
omilos:
Alexandra9:
Ma nema on pojma... Boka je najlepsa... :wink:
... ali vodu necu da komentarisem...
Ok, tu smo! 8)
Aj sad ovako, jel pitala za more, jeste!
Ako ce da razgleda gradske tvrdjave a ti joj predlozi da prosheta do kalisha! 8)

Nisam mislila na tvrdjave i slicno... Mislila sam na celokupnu atmosferu... A sto se vode tice, ne verujem da bi nekom puno znacilo kada bi rekla: Oblatno, Miriste, Dobra Luka, Bjelilo... jer svi ciljaju na velike, poznate plaze...
takodje... :wink:
 
Alexandra9:
omilos:
Alexandra9:
Ma nema on pojma... Boka je najlepsa... :wink:
... ali vodu necu da komentarisem...
Ok, tu smo! 8)
Aj sad ovako, jel pitala za more, jeste!
Ako ce da razgleda gradske tvrdjave a ti joj predlozi da prosheta do kalisha! 8)

Nisam mislila na tvrdjave i slicno... Mislila sam na celokupnu atmosferu... A sto se vode tice, ne verujem da bi nekom puno znacilo kada bi rekla: Oblatno, Miriste, Dobra Luka, Bjelilo... jer svi ciljaju na velike, poznate plaze...
Pa poznate plaze i nisu za uzivanje vec da ti nekog vidis i taj neko tebe! :evil:
 
Miss_worms:
Alexandra9:
omilos:
Alexandra9:
Ma nema on pojma... Boka je najlepsa... :wink:
... ali vodu necu da komentarisem...
Ok, tu smo! 8)
Aj sad ovako, jel pitala za more, jeste!
Ako ce da razgleda gradske tvrdjave a ti joj predlozi da prosheta do kalisha! 8)

Nisam mislila na tvrdjave i slicno... Mislila sam na celokupnu atmosferu... A sto se vode tice, ne verujem da bi nekom puno znacilo kada bi rekla: Oblatno, Miriste, Dobra Luka, Bjelilo... jer svi ciljaju na velike, poznate plaze...
Pa poznate plaze i nisu za uzivanje vec da ti nekog vidis i taj neko tebe! :evil:
that' s my point...
 

Back
Top