Alicia Keys - As I Am

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
Alicia Keys As I Am

2004229114512646475_rs.jpg


DOWNLOAD 76 Mb


01. As I Am (Intro)
02. Go Ahead
03. Superwoman
04. No One
05. Like You'll Never See Me Again
06. Lesson Learned (featuring John Mayer)
07. Wreckless Love
08. The Thing About Love
09. Teenage Love Affair
10. I Need You
11. Where Do We Go From Here
12. Prelude To A Kiss
13. Tell You Something (Nana's Reprise)
14. Sure Looks Good To Me


Rip Date: 07-11-2007
Release Date: 13-11-2007

 
ne znam...oduvek mi je bio ljigav ovaj podforum zbog retardirane mamine i tatine dechice koja se furaju na neki shatro metal,pa jbt..ja sam jos u prvoj polovini svog zivota kashirao metal,pa jbt to je samo faza,a ne muzicki pravac,mislim faza koja prolazi,ne trajna faza,zapitajte se koliko ste zapravo retardirani i svojom retardiranoscu ograniceni
 
pardon...ja sam retard jer iz nekog nepoznatog razloga zapocinjem polemiku sa decom kojoj otimam klikere kad prodjem pored njih :neutral:

edit:

secam se kad sam bio klinac,12-13 god.,prva ploca koju sam kupio,nova ploca,je bila Apetite for destruction
ono...u Beteksu sam je kupio na Banovom Brdu
idem sad da preturam i da je nadjem i da se ispisham na nju :mrgreen:
 
ne znam...oduvek mi je bio ljigav ovaj podforum zbog retardirane mamine i tatine dechice koja se furaju na neki shatro metal,pa jbt..ja sam jos u prvoj polovini svog zivota kashirao metal,pa jbt to je samo faza,a ne muzicki pravac,mislim faza koja prolazi,ne trajna faza,zapitajte se koliko ste zapravo retardirani i svojom retardiranoscu ograniceni

Јап, овде има превише хејтера који бацају хејт на све што им се не свиђа. Спустио си се на њихов ниво.
 
ne znam...oduvek mi je bio ljigav ovaj podforum zbog retardirane mamine i tatine dechice koja se furaju na neki shatro metal,pa jbt..ja sam jos u prvoj polovini svog zivota kashirao metal,pa jbt to je samo faza,a ne muzicki pravac,mislim faza koja prolazi,ne trajna faza,zapitajte se koliko ste zapravo retardirani i svojom retardiranoscu ograniceni

pa i poceo da slusas pe.dere i ove fenserke
oce to pred smrt .....:-|
 

Back
Top