unishtavanje

kombajn.petrovic

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.985
koga ste vi zadnjeg unishtili *u zivotu, moze i na forumu posto je i to deo zivota...

ili ko je vas unishtio, ili ko vam mozda na neki nacin preti ko ce da vas unishti...

i kako

da li volite da unistavate i da li se posle plasite da vas ne stigne kazna i da vas neko unisti na slican nacin

shta je uopst eunistavanje :(
 
ja sebe stalno dovodim do samounistenja...samo da proverim koliko snage imam....
druge ne unistavam nikada...bar ne namerno...niti dopustam da mene neko unistava...mozda po nekad ako smatram da je to deo mog procesa samounistenja...i tako u krug....
 
Nisam unishtila nikog do sada, neam linkgun :p
Ali da sam nekom zagorchala zhiwot, jesam...I to swakom ko mi se nashao na putu i pokushao da ugrozi moj opstanak na planeti Zemlji ;)
 
Onaj mali koji me zove svaki dan deluje kao da sam ga ja unistila. Jednom sam mu rekla, nabrajala sam mu sta sve nisam nikome pa ni njemu uradila i rekla sam mu izmedju ostalog "Nikome nisam ukrala decka", a on je rekao "To ti mislis!". Mozda sam unistila zivot njegovoj sestri ili mami.

Mozda sam unistila zivot dvema drugaricama, Miri, ako je to tacno da joj je Igor napravio dete ili neki drugi moj bivsi decko, i Kati, ako je tacno da joj je Igor napravio dete pa je abortirala. Jer, obe sam nagovarala da hvataju muza a da kao mamac koriste to sto ce da zatrudne.
 

Back
Top