nisam prevario devojku i ne grize me savest ...

DEVIL:
iva1313:
Snezna_kraljica:
Ovakvi muskarci su za svako postovanje.
To je prava vernost, ako si ti i pred sobom i svojom savescu cist...
Svaka cast, srecne su devojke koje imaju takve ml :lol: adice!
slazem se sa tobom...bila sam ubedjena da je ta vrsta ODAVNO IZUMRELA :wink:
A sta bi nase drage curice uradile u toj situaciji da ispred njih
stane neka faca, ono lep i dobar ( ovak ko ja) i rekne par lepih reci... jel bi otishle sa njim ili bi mislile na vaseg "decka" :lol: :lol: ?
Nda, cim se pojavi(s), sve curice same sire noge... :roll:
 
Gazdarica:
DEVIL:
iva1313:
Snezna_kraljica:
Ovakvi muskarci su za svako postovanje.
To je prava vernost, ako si ti i pred sobom i svojom savescu cist...
Svaka cast, srecne su devojke koje imaju takve ml :lol: adice!
slazem se sa tobom...bila sam ubedjena da je ta vrsta ODAVNO IZUMRELA :wink:
A sta bi nase drage curice uradile u toj situaciji da ispred njih
stane neka faca, ono lep i dobar ( ovak ko ja) i rekne par lepih reci... jel bi otishle sa njim ili bi mislile na vaseg "decka" :lol: :lol: ?
Nda, cim se pojavi(s), sve curice same sire noge... :roll:
well ne da sire, malo je reci...
 
kosmopolit:
kad malo bolje razmislim ne , i ponovo bih joj rekao ne ... a bila je hmmm tako...
Argentinka sa engleskim drzavljanstvom negde u Grckoj , Krit , Hanija ,leto '98 ,
ja mlad i zaljubljen, ona zeljna provoda.. rekao sam joj ne , ona meni samarcinu pred citavim svetom u diskoteci, ja ostao za stolom sam, ona se vraca , place , izvinjava mi se,kaze da joj se ovo jos nije desilo da joj neko kaze ne ... pricamo citavo vece ... druzili smo se desetak dana sve do njenog odlaska ...


kad se voli, ne vara se
kad se ne voli, raskida se
tako je jednostavno samo mi iskomplikujemo ... zar ne ?

aj sada svima lepo reci da si ovo slagao!
nemoj devojkama da dajes lazne nade da takvi tipovi postoje,
a da tipovima koji nisu bili "tako prisebni i obazrivi kao ti" stajes na muku
 
DEVIL:
A sta bi nase drage curice uradile u toj situaciji da ispred njih
stane neka faca, ono lep i dobar ( ovak ko ja) i rekne par lepih reci... jel bi otishle sa njim ili bi mislile na vaseg "decka" :lol: :lol: ?
Zasto si tako zao?
Kao sto rekoh, ne jednom – treba biti veran, ali ne zato sto bi druga strana bila povredjena u slucaju neverstva, vec da bismo pred sobom i svojom savescu bili ispravni.
Ako je taj tip stvarno faca, lep i dobar – bila bih pocastvovana, naravno, a mozda bi mi za trenutak kroz glavu prosla i misao – sta bi bilo da nemam decka, ALI! Meni je moj decko najbolji, najlepsi i najpametniji, i zato – nista vise od te jedne misli – “sta bi bilo kad bi bilo”. NE, HVALA! Ne bih prevarila, niti ikad vise razmisljala o tom tipu, jer sam ja – SRECNA sa svojim deckom, i niko mi vise ne treba. I ne bih nikad zalila, cak ni ako raskinem sa deckom sa kojim sam, jer – covek koji vara osobu sa kojom je u ljubavi – vara SEBE i svoja osecanja.
Da li to vama dopire do mozga? Ako i dalje budete kritikovali, pomislicu da niste u stanju da razumete cista osecanja i pravu ljubav.
 
ja zaista ne razumem, u cemu je problem ako sam veran devojci, mislim da sam vec jedanput ovde na forumu napisao svoje misljenje, prevara je pitanje trenutka a vernost pitanje karaktera, naravno, muskarac treba da bude muskarac citaj faca i da prevazidje taj trenutak. U svakom slucaju, slazem se sa kosmopolitom da je uradio dobru stvar sa jedne strane i ispao zaista o.k. muskarac, a sa druge strane nisam bas siguran da bas nijedan put nije opet pomislio na argentinku, u svakom slucaju ja sam uvek za vernost.
Nije to osecaj mogao bih da je kresnem ali necu jer sam veran, kod mene je nemam potrebe da je kresnem jer joj ne pripadam jednostavno je, sada kada pogledam imam uvek mogucnosti da spavam sa nekom devojkom citaj priroda posla, ali ne radi se vise o sexu, jednostavno imas mnogo vise od samog sexa na pravoj strani i nema potrebe za time... ko shvati...
 
A sta bi nase drage curice uradile u toj situaciji da ispred njih
stane neka faca, ono lep i dobar ( ovak ko ja) i rekne par lepih reci... jel bi otishle sa njim ili bi mislile na vaseg "decka" :lol: :lol: ?[/quote]
Nda, cim se pojavi(s), sve curice same sire noge... :roll:[/quote]
HA.....PA DECKO JE FACA......PUNO SE TI ZANOSIS....KAD JE VERNOST U PITANJU MOZES DA BUDES I KIANO RIVS...moZ :oops: da bi se oko njega malo dvoumila.....ALI NE.... :oops:
 
iva1313:
A sta bi nase drage curice uradile u toj situaciji da ispred njih
stane neka faca, ono lep i dobar ( ovak ko ja) i rekne par lepih reci... jel bi otishle sa njim ili bi mislile na vaseg "decka" :lol: :lol: ?
Nda, cim se pojavi(s), sve curice same sire noge... :roll:[/quote]
HA.....PA DECKO JE FACA......PUNO SE TI ZANOSIS....KAD JE VERNOST U PITANJU MOZES DA BUDES I KIANO RIVS...moZ :oops: da bi se oko njega malo dvoumila.....ALI NE.... :oops:[/quote]
hehe, pa vidi sreco
to je bila pre svega "sala" razumes, nisam mislio ozbiljno na sebe?Zao mi je ko je nije skontao. Ne pravim se nikakva Faca, nemam potrebe praviti se Faca, bar ne na "Forumu"
Pa neverovatno kako ste sve "verne" prosto da ne poverujes. :shock: :shock: takve cure mozes sresti samo na Forumu izgleda..... :cry: :cry: :?
Sto rece "Snezna_Kraljica": On je za nju najbolji, najlepsi,ma jednostavno naj naj
Tako ce ti biti dok god ne naidjes na nekog ko je bolji od tog decka, jer od boljeg uvek postoji bolji, a naravno ti ces hteti to bolje, tako da ces na kraju prevariti tog tvog decka, kad-tad....

Pozdrav moje drage i verne cure
 
DEVIL:
Pa neverovatno kako ste sve "verne" prosto da ne poverujes. :shock: :shock: takve cure mozes sresti samo na Forumu izgleda..... :cry: :cry: :?
Sto rece "Snezna_Kraljica": On je za nju najbolji, najlepsi,ma jednostavno naj naj
Tako ce ti biti dok god ne naidjes na nekog ko je bolji od tog decka, jer od boljeg uvek postoji bolji, a naravno ti ces hteti to bolje, tako da ces na kraju prevariti tog tvog decka, kad-tad....
Pozdrav moje drage i verne cure
Znas... steta sto nemam neku stanglu pri ruci da te lupim po glavi! Suzdrzavam se, ipak...
Zasto si tako ogorcen? Jesu li tebe sve varale? Ili si ih ti uvek preduhitrio u tome i sutnuo ih posle prvi?
Za tvoju informaciju, i imala sam bolju ponudu. Ali, ne sto je naj.. itd. - meni decko dok smo u vezi znaci SVE! I sa njim sam zato sto mi je DOVOLJNO dobar, lep i prepametan (u ovom slucaju). I znam da postoje bolji, ali - uvek je tako, i sta sad? Da li se vole samo najbolji? Ili oni koji su ti u srcu?
Izvini, ali... Ja mislim da ti sad ovde pljujes po nasim razmisljanjima zato sto si ljubomoran, jer tebe nijedna nije volela toliko da bi mogla odoleti drugom.
 
anakin:
e snezna, moram da te pitam...sta znaci to da si imala bolju ponudu? bas mi to nesto ruzno zvuci.
ljudi nikako da shvate da ljubav nije trka za najboljim. malo je komlikovanije od toga.
to sam rekla samo zato sto je DEVIL tako postavio pitanje. realno, mozda bi taj drugi nekoj devojci bio privlacniji, ali meni nije. stvarno sam upotrebila bezveznu rec, sorry. kao sto rekoh - ON je naj, naj, naj... Ali samo meni. Nekog ne volis zato sto je najbolji ili sto ne poznajes boljeg, vec zato sto ti je dobro sa njim i ne bi ga dao ni za koga drugog na svetu! Ali bas - NI ZA KOGA!
 
Oko nicega napraviste temu. Ti si kao dobar i nisi hteo da prevaris devojku. Nije nego! Tad ti lepo bilo sa devojkom, nisi imao nezadovoljenih potreba, a ta koja te startovala ti dobro dosla samo radi ega. E sad vec kad ti vadis takva secanja iz malog mozga znaci da nesto nevalja! Ili veza ne ide ili ti je samo dosadilo da se znojis na istoj devojci! I sebe si ubedio da si je preskocio zato sto postujes svoju devojku! (Za tebe me briga ali ne lozi ove tinejdzerke da se sutra ne bi razocaravale u zivotu).
 
Snezna_kraljica:
DEVIL:
Pa neverovatno kako ste sve "verne" prosto da ne poverujes. :shock: :shock: takve cure mozes sresti samo na Forumu izgleda..... :cry: :cry: :?
Sto rece "Snezna_Kraljica": On je za nju najbolji, najlepsi,ma jednostavno naj naj
Tako ce ti biti dok god ne naidjes na nekog ko je bolji od tog decka, jer od boljeg uvek postoji bolji, a naravno ti ces hteti to bolje, tako da ces na kraju prevariti tog tvog decka, kad-tad....
Pozdrav moje drage i verne cure
Znas... steta sto nemam neku stanglu pri ruci da te lupim po glavi! Suzdrzavam se, ipak...
Zasto si tako ogorcen? Jesu li tebe sve varale? Ili si ih ti uvek preduhitrio u tome i sutnuo ih posle prvi?
Za tvoju informaciju, i imala sam bolju ponudu. Ali, ne sto je naj.. itd. - meni decko dok smo u vezi znaci SVE! I sa njim sam zato sto mi je DOVOLJNO dobar, lep i prepametan (u ovom slucaju). I znam da postoje bolji, ali - uvek je tako, i sta sad? Da li se vole samo najbolji? Ili oni koji su ti u srcu?
Izvini, ali... Ja mislim da ti sad ovde pljujes po nasim razmisljanjima zato sto si ljubomoran, jer tebe nijedna nije volela toliko da bi mogla odoleti drugom.
Znas... steta sto nemam neku stanglu pri ruci da te lupim po glavi!
Pa dobro ne moras biti nasilna, sad bi me tukla,hehe.
Mislim da je to razlog sto te decko jos nije prevario. NE SME!!!!!! :shock: boji se stangle:). kako onda zene sa decom prevare muza, zar one ne bi trebale da su "verne" ipak nisu u tom braku za radi zahebancije, al kad im se neko svidi one lepo prevare, plus imaju decu, imale su porodicu i spremne su to sve odbaciti da bi poshle sa nekim drugim. A ti tu tvrdis "Bicu verna decku bez obzira na sve" Ma nemoj me zezat, please. Nikad ne znash shta ti sutra donosi i nemozes takvo nesto uopste tvrditi. Ali svako ima svoje misljenje pa i ti.
Jesu li tebe sve varale
Da ti kazem pravo, da me jos ni jedna cura nije prevarila, to bi bilo za mene toliko ponizenje da nemas pojma. Cim vidim prvi simptom "Da bi me prevarila" ja fino prekinem. Ljubav je ljubav al ne volim da me neko zeza.
Mislim da tebe treba klonirati, jer nije fer da samo tvoj decko ima takvu "Lepu", "vernu" itd itd curu, koja ce ga voleti dok ih smrt ne rastavi( Ovo me potseti na Trnoruzicu).
Sta dalje da ti pricam, nista ne traje vecno pa ni ljubav......
Pozdrav "Snezna_Kraljice"
 
ili da prokomentarisem bolje ...

strani placenik:
Oko nicega napraviste temu. Ti si kao dobar i nisi hteo da prevaris devojku.
JA NISAM KAO DOBAR NEGO JESAM DOBAR ZA DOBRE DA BOLJI NE MOGU BITI, ZA LOSE SAM ISTO TAKO LOS DA LOSIJI NE MOGU BITI.
Nije nego! Tad ti lepo bilo sa devojkom, nisi imao nezadovoljenih potreba, a ta koja te startovala ti dobro dosla samo radi ega.
SVAKO OD NAS IMA NEZADOVOLJENIH POTREBA ALI JA POTREBE I LJUBAV NE MESAM.
STO SE EGA TICE "JA SAM JAKO ZADOVOLJAN TIP"
POGLEDAJ MALCICE OKO SEBE I SHVATICES, NE MOZES BITI ZADOVOLJAN SAMO AKO IMAS LJUBAV I KVALITETAN SEX, ZADOVOLJSTVO SE MOZE PRONACI SVUDA, U JEDNOSTAVNOJ SETNJI PARKOM, PORED REKE ...
E sad vec kad ti vadis takva secanja iz malog mozga znaci da nesto nevalja!
TA SAM SECANJA IZVADIO IZ MOZGA ZATO STO SAM BIO IRITIRAN TEMOM KOJU JE GLUPA-CICA POSTAVILA ( DA LI JE TEMA IZVADJENA IZ MALOG ILI VELIKOG MOZGA NE MOZES POUZDANO ZNATI , JER SVAKI DEO MOZGA SADRZI JEDNU TE ISTU MEMORIJU )
Ili veza ne ide ili ti je samo dosadilo da se znojis na istoj devojci!
I AKO JE VEZA DOSADILA ILI NIJE ILI JE PUKLA, TO NEMA NIKAKVE VEZE SA OVIM, BAR ZNAM DA SAM DRZAO DO SEBE , ZNAM DA ZNAM DA VOLIM , I NISAM CEKAO DA ME VOLE NEGO SAM VOLEO NESEBICNO I VEROVAO ( VEROVATNO NE ZNAS O CEMU TI PRICAM , ALI NIJE VAZNO )
I sebe si ubedio da si je preskocio zato sto postujes svoju devojku!
UPRAVO SAM JE ZATO "PRESKOCIO" ( KORISTIS MALO GRUBE IZRAZE, IZVINI ALI MORAM DA TI SKRENEM PAZNJU, NISU DEVOJKE KOZLICI PA DA SE PRESKACU )
(Za tebe me briga ali ne lozi ove tinejdzerke da se sutra ne bi razocaravale u zivotu).
LEPO OD TEBE STO BRINES ZA MENE ALI SVE JE POD KONTROLOM
A TINEJDZERKE SU BILE TAKO NALOZENE OVIH DANA U BEOGRADU DA JE TEMPERATURA PORASLA ZA CITAVIH 4 STEPENA

P.S. AKO NISTA DRUGO BAR NAM JE TOPLIJE

:wink:
 
kosmopolit:
ili da prokomentarisem bolje ...

strani placenik:
Oko nicega napraviste temu. Ti si kao dobar i nisi hteo da prevaris devojku.
JA NISAM KAO DOBAR NEGO JESAM DOBAR ZA DOBRE DA BOLJI NE MOGU BITI, ZA LOSE SAM ISTO TAKO LOS DA LOSIJI NE MOGU BITI.
Nije nego! Tad ti lepo bilo sa devojkom, nisi imao nezadovoljenih potreba, a ta koja te startovala ti dobro dosla samo radi ega.
SVAKO OD NAS IMA NEZADOVOLJENIH POTREBA ALI JA POTREBE I LJUBAV NE MESAM.
STO SE EGA TICE "JA SAM JAKO ZADOVOLJAN TIP"
POGLEDAJ MALCICE OKO SEBE I SHVATICES, NE MOZES BITI ZADOVOLJAN SAMO AKO IMAS LJUBAV I KVALITETAN SEX, ZADOVOLJSTVO SE MOZE PRONACI SVUDA, U JEDNOSTAVNOJ SETNJI PARKOM, PORED REKE ...
E sad vec kad ti vadis takva secanja iz malog mozga znaci da nesto nevalja!
TA SAM SECANJA IZVADIO IZ MOZGA ZATO STO SAM BIO IRITIRAN TEMOM KOJU JE GLUPA-CICA POSTAVILA ( DA LI JE TEMA IZVADJENA IZ MALOG ILI VELIKOG MOZGA NE MOZES POUZDANO ZNATI , JER SVAKI DEO MOZGA SADRZI JEDNU TE ISTU MEMORIJU )
Ili veza ne ide ili ti je samo dosadilo da se znojis na istoj devojci!
I AKO JE VEZA DOSADILA ILI NIJE ILI JE PUKLA, TO NEMA NIKAKVE VEZE SA OVIM, BAR ZNAM DA SAM DRZAO DO SEBE , ZNAM DA ZNAM DA VOLIM , I NISAM CEKAO DA ME VOLE NEGO SAM VOLEO NESEBICNO I VEROVAO ( VEROVATNO NE ZNAS O CEMU TI PRICAM , ALI NIJE VAZNO )
I sebe si ubedio da si je preskocio zato sto postujes svoju devojku!
UPRAVO SAM JE ZATO "PRESKOCIO" ( KORISTIS MALO GRUBE IZRAZE, IZVINI ALI MORAM DA TI SKRENEM PAZNJU, NISU DEVOJKE KOZLICI PA DA SE PRESKACU )
(Za tebe me briga ali ne lozi ove tinejdzerke da se sutra ne bi razocaravale u zivotu).
LEPO OD TEBE STO BRINES ZA MENE ALI SVE JE POD KONTROLOM
A TINEJDZERKE SU BILE TAKO NALOZENE OVIH DANA U BEOGRADU DA JE TEMPERATURA PORASLA ZA CITAVIH 4 STEPENA

P.S. AKO NISTA DRUGO BAR NAM JE TOPLIJE

:wink:


Da je samo vise momaka kao sto si ti i moj decko sve devojke bi bile sretnice! :)
VELIKI POZDRAV AND RESPECT!
 
DEVIL:
Mislim da tebe treba klonirati, jer nije fer da samo tvoj decko ima takvu "Lepu", "vernu" itd itd curu, koja ce ga voleti dok ih smrt ne rastavi( Ovo me potseti na Trnoruzicu).
Sta dalje da ti pricam, nista ne traje vecno pa ni ljubav......
Pozdrav "Snezna_Kraljice"
Kao sto ti ne volis da tebe zezaju, tako ni devojke ne vole da ih decko zeza, zar ne? Usluga za uslugu, a zub za zub...
Da, mozda me i treba klonirati!
Ja nisam rekla da cemo biti zajedno celog zivota. U pravu si, nikad se ne zna sta novi dan nosi. ALI!!! U vezi ne bih mogla varati, jer bih, zamisli, ako pozelim nekog drugog, prvo raskinula sa deckom, ali ne zato da bih bila sa tim drugim, vec zato sto je, ako privlacnost nadvlada ljubav – veza u sustini gotova. U tom slucaju, ovakva privlacnost je signal brzog kraja veze. Necasno je varati dok si u vezi. Lepo raskini i radi sta god hoces, jer tako nikoga ne povredjujes.
A ako pozelis drugog, onda to nije zato sto si POZELEO drugog, niti zato sto je on bolji, vec – zato sto vise ne volis svog partnera kao pre. Logicno, je li?

kosmopolit:
JA NISAM KAO DOBAR NEGO JESAM DOBAR ZA DOBRE DA BOLJI NE MOGU BITI, ZA LOSE SAM ISTO TAKO LOS DA LOSIJI NE MOGU BITI.
:wink:
Odlicno receno - svakome po zasluzi!
 
'Zena u ljubavi ne trazi prijatelja i sapatnika vec mucitelja i zaverenika'! Nadam se da sam tacno citirao Protu Meteju Nenadovica. Devojke sa vise godina i iskustva necete vise traziti muskarce od kojih vam ne preti nikakva opasnost (sa njima je lepo, sigurne ste da vas nece prevariti) vec muskarce sa vise hormona sa kojima bi Vasa i buducnost Vase dece bila sigurnija (cista priroda, zenke vole jace muzjake). Ovi prvi (fini) su isuvise 'fini' i u poslu, i u teskim zivotnim situacijama (kojih na ovim prostorima ne manjka), dok sa ovima drugima znate da ce se uvek dobro snaci u svakoj zivotnoj situaciji.
Oko ove teme sam raspravljao sa nekim drugaricama pre jedno pet godina, da bi mi sad priznale da sam u pravu (one su tada zastupale tezu da ce se samo udati sa momka koji ih nece sigurno varati). Mislim sad kad razmisljaju o udaji, muskarcu koji bi najbolju buducnost obezbedio deci... da li ce ih nekad prevariti je tema od drugorazrednog znacaja. U BRAKU MOZES DA IMAS STO GORIH SITUACIJA OD TOGA DA TE MUZ VARA. Mislite o tome.
 
Snezna_kraljica:
DEVIL:
NE, HVALA! Ne bih prevarila, niti ikad vise razmisljala o tom tipu, jer sam ja – SRECNA sa svojim deckom, i niko mi vise ne treba. I ne bih nikad zalila, cak ni ako raskinem sa deckom sa kojim sam, jer – covek koji vara osobu sa kojom je u ljubavi – vara SEBE i svoja osecanja.
Da li to vama dopire do mozga? Ako i dalje budete kritikovali, pomislicu da niste u stanju da razumete cista osecanja i pravu ljubav.

ja ne bih termine "prevara" i "vernost" stavljao na suprotne strane. Za mene je moguce biti veran u smislu voleti samo jednu devojku i povremeno se videti zbog sexa sa nekom drugom. Takodje ne osudjujem devojke koje to rade i koje su mi to radile :twisted: Nazovi moderna civilizacija je apsolutno iskrivila pojam "voleti" i "biti veran nekome" tacnije spojila ih je jedno sa drugim. uber_nuss rekao!
 
uber_nuss:
ja ne bih termine "prevara" i "vernost" stavljao na suprotne strane. Za mene je moguce biti veran u smislu voleti samo jednu devojku i povremeno se videti zbog sexa sa nekom drugom. Takodje ne osudjujem devojke koje to rade i koje su mi to radile :twisted: Nazovi moderna civilizacija je apsolutno iskrivila pojam "voleti" i "biti veran nekome" tacnije spojila ih je jedno sa drugim. uber_nuss rekao!
Rekao i ostao ziv! (zato sto nemam stanglu pri ruci, kao sto vec rekoh...)
(ipak ima istine u onoj mojoj temi “istina o muskarcima”… nazalost )
O, Boze… Nek mi Bog pomogne da u zivotu ne nailazim na takve muskarce!
A zasto se vidjas sa onom drugom, ako imas dobar seks sa devojkom koju volis? Da li ona to zna?
 

Back
Top