MLM
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: MLM

Početnik
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MLM

Sta mislite o PRAVOM MLM, kao na primer Amway?Da li se isplati raditi?

daly
    Guest

Podrazumevano

Ja cu ti reci moje iskustvo. Ja sam iz Rijeke, radim profesionalno i zadnje dvije godine zivim baveci se mrezim marketingom preko posl.skole Planet program, a glavni koncern koji nam daje proivode i usluge je Amway.Ako covjek ima ciljeve u zivotu,zeli vise uz puno samodiscipline i poslovnu skolu moze puno.Mora biti spreman raditi na sebi.MOguce je ako to odluci da dodje i do stalnih, autorskih prihoda,sve ovisi o pojedincu,Ciao

hal
    Guest

Podrazumevano

Real MLM! Info: saturn780@hotmail.com

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: MLM

Citat Original postavio djaca
    I ja se bavim s vremena na vreme MLM-om i mislim da je to posao za ljude koji nemaju veliki kapital. koji moze doneti lepe pare ili bar mnogo bolje nego sto su plate. 20 godina radim kao lekar i nemam jos 20 0000 dinara platu, a sa MLM-om sam zaradila mnogo vise za jedan mesec.Nije samo Amway pravi MLM , ima i drugih.Ja sam sada u jednom drugom sistemu, koji je izvanredan,radim ga od februara ove godine i vec sam premasila primanja od stalnog posla.Pozdrav.

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: MLM

Citat Original postavio Olja_is_back
    Citat Original postavio djaca
    I ja se bavim s vremena na vreme MLM-om i mislim da je to posao za ljude koji nemaju veliki kapital. koji moze doneti lepe pare ili bar mnogo bolje nego sto su plate. 20 godina radim kao lekar i nemam jos 20 0000 dinara platu, a sa MLM-om sam zaradila mnogo vise za jedan mesec.Nije samo Amway pravi MLM , ima i drugih.Ja sam sada u jednom drugom sistemu, koji je izvanredan,radim ga od februara ove godine i vec sam premasila primanja od stalnog posla.Pozdrav.

da li se radi o višku nula ili o pogrešnom rasporedu istih :?

Podrazumevano MLM

Dobar dan svima.
    Dali neko razmislja o kakvom se sistemu prodaje radi?
    Dali imate profita i dosta zarade za svoj trud?
    Dali poznajete ljude koji su se obogatili sa MLM ?
    Uverite se i sami,o cemu se radi i dali je to sve istina!
    http://www.rickross.com/reference/amway/amway13.html

DALY
    Guest

Podrazumevano

POZNAJEM OSOBNO LJUDE KOJI SU FINANCIJSKI NEOVISNO IZ OVOG PROJEKTA,SA NEKIMA VAS MOGU OSOBNO UPOZNATI, ZBOG OTVORENJA SCG SU CESTO U BG I N.S.JA SAM IZ RIJEKE I NE BIH DOLAZILA BEZ VEZE TU, RIJEKA JE NA MORU I DALEKO SE LJEPSE ZIVI NEGO TU.PROCITAJTE KNJIGU NAJVECA PRILIKA U POVIJESTI SVIJETA ILI SKOLA BIZNISA, R.KIYOSAKI.AMWAY JE IMAO SPOR U POVIJEST,PARNICU KOJU JE DOBIO I JEDAN OD VLASNIK AMWAYA JE POSTAO I PREDSJEDNIK AMERICKE GOSPODARSKE KOMORE, TA KOMORA JE TOLIKO JAKA DA NE MOZE TO SVATKO BITI,PREDLAZEM I STRANICE DIAMOND@dreammakers.net

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

normalno mi je da ima ljudi koji su uspeli u ovome da su odusevljeni ali...ljudi koji to rade, bez uvrede, tako smaraju... imam drugaricu koja se uljucila u Elisu, i gusi satima o poslu i sl. ...mislim i ja volim posao za koji sam se skolovala i uzivam u njemu ali da li je nagovaram da upise faks i posle se bavi time? ne ...mislim, uvek odem na prezentacije kada me pozovu razni ljudi, poznanici, prijatelji... ali meni to sve lici na sekte...znam da se ljudi koji su u ovome ljute kada im ovo kazem ali,sta mogu, to je moj utisak...pa casopisi, svi srecni, vestaski osmesi...pa onda, nista ne moras a moras sve a pre svega da placas, kupujes neke bodove...juris prijatelje i setis se nekih koje i ne bi...kao umires od zelje da ih vidis...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •