BrEzoBrazluk

...evo nesto bRezobrazno :p
 

Prilozi

  • 2007_02240348.JPG
    2007_02240348.JPG
    3,8 KB · Pregleda: 165
Ko bi se setio svih bezobrazluka, znash, to naidje kao bljesak munje, ali jednako brzo i zaboravim. Inspiraciju dobijam na licu mesta, u zavisnosti od osobe do osobe, od mog raspolozenja i od situacije. Ovako adhok pada mi na pamet da volim da uhvatim za kitu na javnom mestu, u autobusu, u restoranu, naravno, diskretno .. volim da ga lizem po uvcetu dok se drzimo za shipku u autobusu, pa mi je dosadno i ne znam shta cu sa sobom, a on mi je tako blizu pa je shteta da se ne iskoristi, chesto umem da gotovo nepoznatom choveku, sa kojim sam prvi put izashla, sednem u krilo i kazem mu 'mazi me' ... i uzivam u njegovoj zbunjenosti u tim sekundama dok iskalkulishe shta ce da radi, pa ga onda pustim da me, drzeci u krilu, obujmi oko sisa, da skloni kosu i da se unese u ljubljenje mog vrata, dok ne osetim da sedim na tvrdoj kiti, i onda ustanem i sednem na stolicu pored njega .. ma ima toga, ako se setim dopisacu.
 
Ko bi se setio svih bezobrazluka, znash, to naidje kao bljesak munje, ali jednako brzo i zaboravim. Inspiraciju dobijam na licu mesta, u zavisnosti od osobe do osobe, od mog raspolozenja i od situacije. Ovako adhok pada mi na pamet da volim da uhvatim za kitu na javnom mestu, u autobusu, u restoranu, naravno, diskretno .. volim da ga lizem po uvcetu dok se drzimo za shipku u autobusu, pa mi je dosadno i ne znam shta cu sa sobom, a on mi je tako blizu pa je shteta da se ne iskoristi, chesto umem da gotovo nepoznatom choveku, sa kojim sam prvi put izashla, sednem u krilo i kazem mu 'mazi me' ... i uzivam u njegovoj zbunjenosti u tim sekundama dok iskalkulishe shta ce da radi, pa ga onda pustim da me, drzeci u krilu, obujmi oko sisa, da skloni kosu i da se unese u ljubljenje mog vrata, dok ne osetim da sedim na tvrdoj kiti, i onda ustanem i sednem na stolicu pored njega .. ma ima toga, ako se setim dopisacu u autobusu.
:lol: !!!
 

Back
Top