Privatni penzioni fond - osiguranje

Postoji sablon u zapadnoevropskim zemljama i usa i glasi:
najsposobniji i najbolji studenti se zaposljavaju i napreduju u jakim firmama, ili pokrecu sopstveni biznis.
oni manje sposobni ostaju u svom selu i prodaju osiguranja.
pre nego sto pocnes da za sitnu proviziju prodajes laz, posveti par dana analizi ugovora i tacke koje se odnose na situacije u kojima ne vazi osiguranje, kao i ovlascenje drustva da po svojoj proceni menja visinu premije.
Kada sam ulazio u pricu, posle 2 sastanka i visecasovnog brain-washinga u domu jna u zemunu (koji strasno podseca na amway i slicne finansijske sekte) cuo sam sve najbolje. I pre nego sto sam im, odusevljen i napaljen odneo slamaricu, seo sam da pazljivo procitam uslove ugovora. Kada sam pitao zasto me nisu upozorili na lose strane, oni su rekli: cuti i prodaj, i mi tako radimo, kad bi plasili ljude nista ne bi prodali, a ovako je super.
Ako nemas problema sa stomakom a imas evre umesto savesti - srecno.
 
WVP-jedna je od najuspestijih posrednickih firmi u oblasti osiguranja na prostorima istocne Evrope.Kod nas su registrovani u Novom Sadu,a zastupaju osiguravajuce kuce Wiener Statische i Grawe.Te dve kuce su inace jedne od najstarijih i najsigurnijih u Evropi a cak 95% ugovora realizuju putem posrednicke firme WVP.
 

Back
Top