Iskustva sa astrolozima
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Iskustva sa astrolozima

Gost31
    Guest

Podrazumevano Iskustva sa astrolozima

Hajde da svi koji su imali pozitivna iskustva sa astrologom napisu par redaka o tome.Ne morate da navodite ko vam je radio horoskop,vec koliko je bio tacan,koliko je vremena proslo od tada i koliko se ispunilo od recenog.Ovo me interesuje prvenstveno zbog toga sto sam negde napola-niti verujem,niti ne verujem.Zelela bih da mi pomognete u dilemi koliko ima istine u astrologiji.

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

muž moje drugarice mi je onako na brzaka pogledao kartu i svašta nešto mi rekao. verujem u astrologiju ali ipak te onako malo zvekne po glavi kad ti neko ispriča stvari iz tvog života za koje niko van porodice ne zna ili ti opiše neke događaje o kojima nikome nisi pričao

Guest

Podrazumevano

Da,a meni pocele da se desavaju predvidjene stvari,pa se osecam,kako sam vec rekla jednoj od devojaka na forumu,kao da glumim u filmu a znam zaplet,rasplet i kraj.Cudan osecaj.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Citat Original postavio (ne)upućena
    muž moje drugarice mi je onako na brzaka pogledao kartu i svašta nešto mi rekao. verujem u astrologiju ali ipak te onako malo zvekne po glavi kad ti neko ispriča stvari iz tvog života za koje niko van porodice ne zna ili ti opiše neke događaje o kojima nikome nisi pričao
    Ista prica,neko pogleda tvoju natalnu kartu i kaze ti stvari koje samo ti znas...Ima istine,meni su se izdesavale stvari koje su mi procitali iz natalne karte,bar do sada,videcu sta ce biti u buducnosti.

pcelica maja
    Guest

Podrazumevano natal

meni su uradili kartu 2 astrologa:
    -sto mi je jedna devojka davno rekla....sta ce mi biti muz,gde cu da zivim,kakva sam,..pa onda kakva ce mi deca biti,koje mi teskoce prete....pogodila je do srzi sve sto se do sad desilo,videcemo ostatak.(sve to preko telefona,nista nije znala o meni)
    (ona kartu gleda kao sudbinu)
    -opet,drugi astrolog, prilicno poznat,rekao mi je u sta da se bacim,sta mi najvise odgovara,recimo da je gledao kroz mene(tj.licnost je ta koja sama bira dogadjaje,on mi je skrenuo paznju na neke stvari....)

ja bih opet saslusala nekog,poslusala ne bih nikog,jer zivot je samo moja licna stvar!
    vredi ipak cuti sta ljudi imaju da kazu :wink:

Slične teme

1. PMF--ISKUSTVA
    Autor koca chemist u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.12.2008., 20:35
  2. ima li ko iskustva
    Autor duduk u forumu Multimedija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.11.2006., 14:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu