Koliko košta "od gotovog veresija"???

To je bila cijena samo za stopiranje ofanzive i zauzimanja grada!!! Tarifa za ustupanje teritorije nekog takvog grada valjda bi trebala da bude najmanje duplo veća (da ne pominjemo cijelu opštinu)!!!
O ovoj "igranci" oko Bihaća svojevremeno je javno govorio i sam mrtvi Alija kad je lupao po ušima neke tamo njihove bihaćke "patriote" koji su se i njemu bili malo pohasili kao lafo ratni stratezi!!!
Jbga, lično sam tada bio na stotinjak metara od gradske bolnice iz koje su kroz prozor bile okačene bijele zastave!!! Ljudi nisu više ni municije imali, kad ono "siđe Rašo sa planine" pa odnese malo gotovine i ... godinu dana kasnije, onako kako smo mi gledali njihove kuće u Bihaću, oni dođoše pa gledaju naše u Novom Gradu!!!
A onda mi tu dođe neko pa lupeta o Karadžiću!!!

PS Đeneralu svaka čast!!! On se ovdje ništa nije pitao!!!
 
Nije da verujem u ono što B92 kaže, ali gledali ste jedinicu.
Dudaković i Milovanović.
******, da su muslimani imali malo više para u ratu, ovde Srba ne bi ni bilo...

Imali su para ko' salate, al' bez Rašinih Srbalja nisu imali šta ni da jedu!!! To je bilo tržište!!! Ljudi po rovovima glave gube, a SDS trguje sa 5. korpusom ABiH!!! Kutija najgorig cigara tamo je koštala 40 DEM!!! ONI TAMO KEŠIRAJU, A OVI NAŠI MAFIJAŠI ISPORUČUJU!!!
Turci u toj tamo njihpovoj krajini bili su puni ko' brodovi, ali i okruženi bez ikakvih uslova za pružanje vojne logistike!!! Jedini izlaz bio im je u trgovini sa srpskim izrodima!!! Oni to dobro znaju!!! Trgovina im je u genima!!!
Pa šta misliš, zašto bi se u suprotnom slučaju Legija, Arkan i ekipa zalijepili za to tamo ratište!!!
Dodaj tu i faktor tamošnjeg međumuslimanskog sukoba i eto ti odgovor na pitanje zašto je propali mehaničar Ulemek gotovo preko noći postao jak da ga se bojala i cijela Srbija!!! To tamo ratište je uz Istočnu Slavoniju i Baranju bilo jedan od najvažnijih finansijskih oslonaca ekspanzije moći beogradskog podzemlja!!!
 

Back
Top