fotke sportistkinja

dragojIo

Aktivan član
Poruka
1.612
ovde bi mogli da postavljamo fotke sportistkinja...

pa da počnemo...

odbojkašica italije francesca piccinini zvana picci... najzaslužnija za pobedu nad srbijom danas....











ubacite i vi neku, nadam se da će tema zaživeti...
 
crkla dabogda..tema.

--evo još malo inozemstva--Blanka Vlašić

BLANKAVLASIC-AFPv.jpg
 
Ah, Francesca... Negde sam ovde kachio njene slike pre godinu-dve...

A ovo:
heathermittsussoccerji8.jpg


mittsvb7.jpg


Heather Mitts.
Fudbalerka. Chlanica reprezentacije USA.

Hajde, ko ce prvi da prokomentarishe neshto u vezi starta s ledja i povlachenja za dres? :mrgreen:
 
pa lepe su nashe odbojkashice .. i serena i sharapova ove ostale kao ok.... a zhastina nije ali je josh uvek prva ono kao stha je boli uvo. a sto ja ovo pisem ail dobro ne moram da se vratim unistena sam polako od spoljnih faktora moram da se sakrijem sada!!!!!!!! mada nije ni zhastina losha ali onako ne ide na to da bude kao riba ali je ona sitna ima 1.66 dok ana ivanovic i sharapova recimo imaju 1.86 1.88!!!! al nemojte onu kako se zvala ruskinja teniserka. neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... ali dobro ja sam jadna i bedna idem sada
 
e meni je nadal gotivan bash onako kao lik ali en volim ne stoji mi rech gotivan. meni ne mada mi je korisna. : ) u stvari ni ovi ostali nisu losi i necu vise ovde da pisem nervira me :( promasila sam temu ups znam da vi mene ne volite ali i ja imam pravo ovde da pisem ali ce mene da ugnjetavaju i mozda da mi dodju na kucu i da me muche i da me psihicki unistavaju ali sta me briga mozda ima neka kontramera ja pisem ovo panicno jer me ovo brani i nestajem sada nadam se da nikog necu sresti a onda cu biti tuzna hihihihihihihiihihihihihihihi
 
e mene su recimo gimnasticarke fascinirale shta sve umeju kad je olimpijada voelal sam to da gledam ali prvo one su sitne i cesto bash klinke i imaju nekako nezgodnu neku gradju oko grudi nije bash lepa gradja valjda se neki misici nezgodni naprave ali to njima mora tako znaci malo je to problem kod sporta nesto ti se ekstra razvije.

e bila je neka trkacica sto je imala duge lakirane nokte ali to je vise za nas zhene. e ajde cao idem da se stidim u cosku necu hahahahahahahaha
 

Back
Top