Dzeremaja

Anonymous:
pepe2001:

dobar je dzeremaja malo mrachan strip a i zgodan mu je onaj bezobrazni drug. je l tako nekako

dzeremaja je super strip, posebno zadnje epizode ... kako je samo dobro nacrtan !!! :lol: taj stil crtanja je uzor i meni, posto i ja radim na slican nacin - cetkicom i akvarelom. znaci bez tusa ...
jedino sto su price malo ... bezveze. ne volim te apokalipticne scenarije.
ali, crtez je super, a tek likovi !!!
 
Keeper:
Anonymous:
pepe2001:

dobar je dzeremaja malo mrachan strip a i zgodan mu je onaj bezobrazni drug. je l tako nekako

dzeremaja je super strip, posebno zadnje epizode ... kako je samo dobro nacrtan !!! :lol: taj stil crtanja je uzor i meni, posto i ja radim na slican nacin - cetkicom i akvarelom. znaci bez tusa ...
jedino sto su price malo ... bezveze. ne volim te apokalipticne scenarije.
ali, crtez je super, a tek likovi !!!

Ipak, vecina ljudi se slaze da su prve epizode bile bolje i da sa vremenom herman gubi na zanimljivosti, uprkos izuzetno dobrom crtezu.
kako napreduje tvoj strip, keeper-u? ajde salji na mail ako si nesto novo skenirao.
 
Anonymous:
Keeper:
Anonymous:
pepe2001:

dobar je dzeremaja malo mrachan strip a i zgodan mu je onaj bezobrazni drug. je l tako nekako

dzeremaja je super strip, posebno zadnje epizode ... kako je samo dobro nacrtan !!! :lol: taj stil crtanja je uzor i meni, posto i ja radim na slican nacin - cetkicom i akvarelom. znaci bez tusa ...
jedino sto su price malo ... bezveze. ne volim te apokalipticne scenarije.
ali, crtez je super, a tek likovi !!!

Ipak, vecina ljudi se slaze da su prve epizode bile bolje i da sa vremenom herman gubi na zanimljivosti, uprkos izuzetno dobrom crtezu.
kako napreduje tvoj strip, keeper-u? ajde salji na mail ako si nesto novo skenirao.

jesi to ti alienu? :lol:
evo zavrsavam trecu stranu, poslacu ti ..... vrlo uskoro.
izvini sto ti nisam odgovorio na mail, ne bih da se pravdam bezveze je ...
 
jesi to ti alienu? :lol:
evo zavrsavam trecu stranu, poslacu ti ..... vrlo uskoro.
izvini sto ti nisam odgovorio na mail, ne bih da se pravdam bezveze je ...


Ma u redu je. Ionako mi je komp u kvaru, pa ne bih ni mogao da pročitam tvoje mail-ove... Čućemo se, pozdrav...
 
Anonymous:
Hej a da li gledate Dzeremaju?????
Ja danas sasvim slucajno ubo BK i pomislih vidi Beverli Hils :wink:
Mislim Luk Peri kao Dzeremaja :lol:
Ne znam ochekivala sam da ce se malo vishe drzati stripa,makar pri izboru glumaca..'bem li ga,nije mi dovoljno cinichan onaj Dilan
 
Sharlo_akrobata:
Serija na BK je neviđeno njesra, ali neviđeno! Pa, zamislite samo, Kurdi je crnac?! Ne rise...

Očigledno su producenti želeli da budu po svaku cenu politički korektni. To jest, nisu želeli da uvrede crn... pardon, Afroamerikance.
Sigurno je da epizoda ''Afromerika'' neće biti ekranizovana...
 
Najznačajnijih u smislu da je imao ekstremno veliki uticaj, pogotovo na domaćoj sceni.
Džeremaje ima u starim brojevima Politikinog Zabavnika, mislim da su izašle skoro sve epizode. A ima i nekih hrvatskih tvrdokoričenih albuma.
 

Back
Top