Enemy Territory- Quake Wars

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.787
Igro ko?
Ako nije toplo vam je preporuchujem bash sam sinoc igrao i igra je VRH, znachi EXTRA... najbolja koju sam igrao u zadnje vreme (a videcemo oce li se to promeniti kad skinem Hellgate London). Nije prezahtevna evo iz Readme fajla:

HARDWARE REQUIREMENTS:
CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 2.8 GHz or AMD(R) Athlon(TM) XP 2800+ processor (Pentium 4 3.0GHz or equivalent for Windows Vista)
RAM: 512MB RAM (768MB for Windows Vista)
VIDEO CARD: 128MB NVIDIA(R) Geforce(TM) 5700 or ATI(TM) Radeon(TM) 9700 (full list of supported chipsets below)
SOUND CARD: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
HDD SPACE: 5GB of free hard drive space, plus 700MB for Windows swap file
INTERNET: Broadband connection and service required for full gameplay and downloads.
Od grafi podrzhava:

SUPPORTED VIDEO CHIPSETS:
NVIDIA GeforceFX Series (5700 or higher, not including 5700LE and 5700VE)
NVIDIA Geforce 6 Series (6200 or higher)
NVIDIA Geforce 7 Series (7300 or higher)
NVIDIA Geforce 8 Series
ATI Radeon 9700 or higher
ATI Radeon X700 or higher
ATI Radeon X1650 or higher

Ali to bash i nije najtachnije... ja sa 9600PRO i Sempronom 2.5 na 2.1GhZ igram sasvim fino bez dugog uchitavanja i bez seckanja, a screenshotove cu malo kasnije da vidite kako izgleda na low...
 
hehe shta da se radi valjda cesh dobit' novi i ja sa tobom...
Nego, ajde da se vratimo na igru, zna li ko kako da se uzme oblik protivnika, znam ono kad me ubiju pa ja dok lezhim dok chekam bolnichara neki debil dodje i uzme moj oblik, zna li ko kako to da "izvedem"?!
 
hehe shta da se radi valjda cesh dobit' novi i ja sa tobom...
Nego, ajde da se vratimo na igru, zna li ko kako da se uzme oblik protivnika, znam ono kad me ubiju pa ja dok lezhim dok chekam bolnichara neki debil dodje i uzme moj oblik, zna li ko kako to da "izvedem"?!

Moras da igras kao snajperista,jedino on moze da uzme protivnicki oblik,i ne mozes da pucas dok si prerusen,jedino da ga koljes sa ledja.
 

Back
Top