Bitch and pussy sa 13 godina?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

princess92

Zainteresovan član
Poruka
274
ok...poshto se mnogo prashine diglo ni oko chega,reshila sam da izmenim temu kompletno...dosta je bilo swadja,prepirki i ostalih gluposti..sad kazem POGRESHILA SAM shto sam uopshte postavljala temu i shto sam ispala klasichan kreten pa delila mishljenja sa pojedincima....owa tema wishe ni nema swrhu..shta je bilo,bilo je..moderatori ne reaguju na moje molbe da se tema zatwori tako da...nema potrebe owde bilo shta pisati...ako imate potrebu komentarisati mozda danashnju decu ewentualno mozete owde...ali najbolje ignorishite swe i zaborawite da ste bilo shta chuli,wideli od mene....toliko samo..pozz za swe forumashe;-)
 
princess, vec si imala slicnu temu.... reci cu ti opet:
-i ja sam otvarala ovakve teme
-ljudi su mi govorili da gledam svoja posla i sl.

-sad, posle nekog vremena, drugacije razmisljam. Takve cure o kojima ti pricas, ja vidjam stalno. Takve su sve devojcice iz odeljenja moje sestre. Iz moje skole su jos gore. Btw, ja imam tek 16 godina...

Iskuliraj, nemoj da gubis vreme na gluposti... Bas te briga za njih. Znam da ti ponekad bude krivo sto njih smatraju boljima i sto tvoja simpatija moze da se zaljubi u jednu od takvih, ali te cure nemaju samopostovanja niti ce ih neko postovati. One su u tudjim ocima zavrsile karijeru. Ti se trudi da te one ne povuku za sobom ili sl., bavi se onim sto volis, budi ono sto jesi i svi cete voleti.
Pusti te seljanke. To su samo praznoglave kretenke i kada prodjes pored njih, najezices se, a kada otvore usta, bice te sramota jer takve brukaju zenski rod. Drzi se dalje od njih i sve ce biti ok!
i ne razmisljaj vise o tome!
 
ehh...ovako je svuda...
Klinke glume žene :^)
Sponzoruša svuda...uglavnom "lake" ribe i našminkane nekom jeftinom šminkom koja se grudva...nose roze PUMA patikice i jeftine trenerke...onda uz to uklope neki,o5 jeftini, parfem i šepure se...
Farbaju se u plavo itd...
Ovo je najčešće kod srednjoškoljki,ali sve češće i kod tih maloumnica...
Jbg...ziljavice...Najčešće se one nabacuji tipovima,i/ili startuju prve (ti tipovi su najčešće fenseri,ali neću sad o tome xD )
Valjda samo pokušavaju da se uklope u društvo <(0.o)>
Došlo je vreme kad čovek treba da se trudi da ostane normalan :rolleyes:
 
e kuda ide ovaj svet...umisljaju da su neke satro ribe i zrelije soiljasnosti a ne umeju prostu recenicu da sastave...al odbice im se jednom o glavu nacice se neko ko ce ih stvarno spustiti i to onako lepo...da ostanu bez teksta...***** mozda ali sponzoruse sigurno jedino ako se ne opamete mada tesko...
 
ehh...ovako je svuda...
Klinke glume žene :^)
Sponzoruša svuda...uglavnom "lake" ribe i našminkane nekom jeftinom šminkom koja se grudva...nose roze PUMA patikice i jeftine trenerke...onda uz to uklope neki,o5 jeftini, parfem i šepure se...
Farbaju se u plavo itd...
Ovo je najčešće kod srednjoškoljki,ali sve češće i kod tih maloumnica...
Jbg...ziljavice...Najčešće se one nabacuji tipovima,i/ili startuju prve (ti tipovi su najčešće fenseri,ali neću sad o tome xD )
Valjda samo pokušavaju da se uklope u društvo <(0.o)>
Došlo je vreme kad čovek treba da se trudi da ostane normalan :rolleyes:

upravo to :lol:
da ne zaboravimo da uz to idu i goli stomaKi i ledja :lol:
ali ima sve to svoju pozitivni stranu :mrgreen:..necje mocji da se razmnozhavaju :mrgreen::shock::lol::lol::lol::shock:
 
a u sustini sto da mi raspredamo o tome mislim sta nas briga nije nasa stvar necemo nista postici ako ih zalimo pustite ih nek zive takav zivot pa ce im se jednom odbiti o glavu i to je to...a njihovi roditelji ce se najvise pitati i najvise kriviti sebe zasto su im popustali i dozvoljavali..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top