Subota...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
o kakvom iskustvu njihovom pričaš.

p.s. crow je turčin.
samo mu napiši krst-on se naježi


icon10.gif
 
apsolutno su svi u pravu, sto se tice izraza koji sam upotrebio (latentni pozadinac).
nije bitno u kakvom sam (napetom) stanju bio kad sam to napisao, ili sta mi je pre toga zasmetalo na forumu : bitno je da sam pogresio i shvatio sam to brzo posle toga.
Svima koji su me upozorili, se izvinjavam
Svima koji nisu, se izvinjavam
A od Shakala trazim oprostaj, ako treba 7 * 77 puta.
 
apsolutno su svi u pravu, sto se tice izraza koji sam upotrebio (latentni pozadinac).
nije bitno u kakvom sam (napetom) stanju bio kad sam to napisao, ili sta mi je pre toga zasmetalo na forumu : bitno je da sam pogresio i shvatio sam to brzo posle toga.
Svima koji su me upozorili, se izvinjavam
Svima koji nisu, se izvinjavam
A od Shakala trazim oprostaj, ako treba 7 * 77 puta.

Svaka čast, zola2.
To je iskreno i lepo.
 
apsolutno su svi u pravu, sto se tice izraza koji sam upotrebio (latentni pozadinac).
nije bitno u kakvom sam (napetom) stanju bio kad sam to napisao, ili sta mi je pre toga zasmetalo na forumu : bitno je da sam pogresio i shvatio sam to brzo posle toga.
Svima koji su me upozorili, se izvinjavam
Svima koji nisu, se izvinjavam
A od Shakala trazim oprostaj, ako treba 7 * 77 puta.

Hm, vidi ovako... možeš da me pljuješ koliko hoćeš, vređaš... samo ćeš me nasmejati i ništa više...:lol: Opet, ja ću sigurno nastaviti da pljujem po tebi i tebi sličnima... po Božidaru i Đizazu... po Crkvi, Pravoslavnoj i Katoličkoj, po Ješinim svedocima, po Alahu i svim usranim derivatima dogmatskog ustrojstva ove ili one verske organizacije koja se ne pridržava onoga u šta i kome veruje... po takvim licemerima kao što si i sam... Kapiš?:lol::arrow::razz:
 
Hm, vidi ovako... možeš da me pljuješ koliko hoćeš, vređaš... samo ćeš me nasmejati i ništa više...:lol: Opet, ja ću sigurno nastaviti da pljujem po tebi i tebi sličnima... po Božidaru i Đizazu... po Crkvi, Pravoslavnoj i Katoličkoj, po Ješinim svedocima, po Alahu i svim usranim derivatima dogmatskog ustrojstva ove ili one verske organizacije koja se ne pridržava onoga u šta i kome veruje... po takvim licemerima kao što si i sam... Kapiš?:lol::arrow::razz:


Ako ćeš da pljuješ po licemerima, ne moraš da pljuješ po Bogu i Isusu.
 
ne, to znaci : "sta bilo koga boli d*** sta si ti ili bilo tko drugi? kakve to veze ima s bilo cim?"
a ko je "Lepi Cane aka Slavisha" nemam pojma, ja bas "nisam odavle"...pa?

Lepi Cane je jedna maloumna utvara koja tumara hodnicima krstarice i uzima mnoga oblichja

(iliti ima bezbroj nikova, a mene narochito mrzi ;) )

reply ije bio namenjen tebi, ;) kapishi

ti si sasvim ok 8)
 
Prvo :Sto se tice subotara...................................................................
Cesto upotrebljavas izraz (jbte). Nadam se i da nisi latentni pozadinac.

Ovo je jasan pokazatelj da vi vernici ne sagledavate stvari kakve jesu, nego kakve biste želeli da jesu. Daj ukaži mi na neki post gde sam upotrebio "jbte", osim ovaj, naravno.
 
Ау... Стнцо... овом се од тебе нисам надала...
Обрати пажњу на речник.

Е шта више неће да ти прикаче...:lol:
 
Prvo : za Boga ne postoji protok vremena, kao kod ljudi.
Pre nego sto je stvorio svet On je znao da cemo se ti i ja roditi i kakvi cemo biti gresnici.
Ma ko te pita za Boga, ja sam te pitao za Isusa čoveka koga je rodila devica bez seksuane ili instrumentalne penetracije.:D

Drugo : Svi smo mi sinovi Boziji, a Isus je bio JEDINORODJENI Boziji sin.
O bre čoveče zašto mi daješ odgovore koji otvararaju mnoga pitanja i dileme kao:
-Ti si sin Božiji a nisi rođen jer je Isus JEDINOROĐENI Božiji sin.:D
-Ti nisi Božiji sin pa Isus nije JEDINOROĐENI jer Mojsije pominje Božije sinove.:-)
-Ja nisam Božiji sin jer ja sam upoznao svog oca i TREĆESAMROĐENI. Ovo je sigurno:-)
-Oni Božiji sinovi iz 6. glave su rođeni ali nisu rođeni jer je Isus JEDINOROĐENI.
-Oni Božiji sinovi iz 6. glave nisu rođeni već je Mojsije lagao.:D
-Ako je Mojsije lagao onda Isus nije JEDINOROĐENI jer si i ti Božiji sin.:-)
-Isus nije Božiji sin pa nije ni JEDINOREĐENI, pa Biblija laže.:smile:
-Ti, Isus, i sinovi iz 6. glave ne znate ko vam je otac pa izmisliste Boga.:-)
-
-
-
 
Ау... Стнцо... овом се од тебе нисам надала...
Обрати пажњу на речник.

Е шта више неће да ти прикаче...:lol:

Izmišljaju, izmišljaju hiljadama godina izmišljaju i još uvek izmišljaju a mnoge stvari bi mogli i da provere pa da ne izmišljaju. Eto, kao prvo, mogao je da proveri da ja ne psujem, već izmišlja, jbte.:D. Kakav je to način?
 
Ma ko te pita za Boga, ja sam te pitao za Isusa čoveka koga je rodila devica bez seksuane ili instrumentalne penetracije.:D


O bre čoveče zašto mi daješ odgovore koji otvararaju mnoga pitanja i dileme kao:
-Ti si sin Božiji a nisi rođen jer je Isus JEDINOROĐENI Božiji sin.:D
-Ti nisi Božiji sin pa Isus nije JEDINOROĐENI jer Mojsije pominje Božije sinove.:-)
-Ja nisam Božiji sin jer ja sam upoznao svog oca i TREĆESAMROĐENI. Ovo je sigurno:-)
-Oni Božiji sinovi iz 6. glave su rođeni ali nisu rođeni jer je Isus JEDINOROĐENI.
-Oni Božiji sinovi iz 6. glave nisu rođeni već je Mojsije lagao.:D
-Ako je Mojsije lagao onda Isus nije JEDINOROĐENI jer si i ti Božiji sin.:-)
-Isus nije Božiji sin pa nije ni JEDINOREĐENI, pa Biblija laže.:smile:
-Ti, Isus, i sinovi iz 6. glave ne znate ko vam je otac pa izmisliste Boga.:-)
-
-
-

hmmm..tesko da ce uociti "uzorak" tu, a i ako ga uoce pravice se mutavi

nego to sa "majkom djevicom" je lako - zove se umjetna oplodnja, a slucajeva trudnoce bez direktne penetracije ima i dokumentiranih u savremenoj medicini , postoje i tzv. elasticni himeni...mislite o tome lol

mada, to im je bio odlican marketinski potez - mora se priznati, vrlo napredno - u Leo Burnettu nema sanse da se tako neceg sjete, a slove za dobru agenciju (globalno)
 
hmmm..tesko da ce uociti "uzorak" tu, a i ako ga uoce pravice se mutavi

nego to sa "majkom djevicom" je lako - zove se umjetna oplodnja, a slucajeva trudnoce bez direktne penetracije ima i dokumentiranih u savremenoj medicini , postoje i tzv. elasticni himeni...mislite o tome lol

mada, to im je bio odlican marketinski potez - mora se priznati, vrlo napredno - u Leo Burnettu nema sanse da se tako neceg sjete, a slove za dobru agenciju (globalno)

Vidi, vidi, elastičan himen. Ja sam do sada mislio da uvek puca u određenim situacijama.:-)
Ma ona je ostala devica i posle porođaja. Pitaj gospođu, ovde prisutnu @darkoje, ona je to tvrdila.
 
Vidi, vidi, elastičan himen. Ja sam do sada mislio da uvek puca u određenim situacijama.:-)
Ma ona je ostala devica i posle porođaja. Pitaj gospođu, ovde prisutnu @darkoje, ona je to tvrdila.

jbga (to te "citiram pa mi se ne broji u grijehove lol) i toga ima - kazu doktori ...

btw carski rez nije toliki "novitet"
 
jbga (to te "citiram pa mi se ne broji u grijehove lol) i toga ima - kazu doktori ...

btw carski rez nije toliki "novitet"

E, našla si me, priznajem:-). Onda ovako: hirurškom intervencijom je zatrudnela (muški gamet je uzet od nekog Anđela) a carskim rezom je rodila i to sve pre 2000 god. u pećini. I na kraju je ipak devica. Jesmo li sada usaglasili stavove?
 
E, našla si me, priznajem:-). Onda ovako: hirurškom intervencijom je zatrudnela (muški gamet je uzet od nekog Anđela) a carskim rezom je rodila i to sve pre 2000 god. u pećini. I na kraju je ipak devica. Jesmo li sada usaglasili stavove?

uf, al si ga zakompliciro - aj pitamo nekog veterinara, sve ca nam objasniti - stvari su mnooogo (so bi reko Munja) jednostavnije,a stavovi ce (tehnicki gledano, ideoloski se necemo nikad usaglasiti) ostati usaglaseni
btw mozda su imali kineskog, indijskog ili egipatskog docu - svijet ni onda nije bio narocito velik
 
uf, al si ga zakompliciro - aj pitamo nekog veterinara, sve ca nam objasniti - stvari su mnooogo (so bi reko Munja) jednostavnije,a stavovi ce (tehnicki gledano, ideoloski se necemo nikad usaglasiti) ostati usaglaseni
btw mozda su imali kineskog, indijskog ili egipatskog docu - svijet ni onda nije bio narocito velik

Otkud si toliko sigurna u boldovano? Ja sam vrlo uporan možda te preobratim.:-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top