Tramvaj

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
Da li mislite da stariji ljudi imaju pravo na ljubav?

I na seks?
Da li vam smeta kada vidite vremeshne parove da se ljube ili vole?

Smatrate li stare ljude ruzznima?

Ako mislite da ne trebaju da imaju ljubavni i seksualni zzivot,shta mislite sa koliko godina treba da prestanu da vole ili imaju seks?
 
Naravno da i stariji ljudi, kao i svi, imaju pravo i na ljubav i na sex ( ako im ide od ruke blago njima ). Ako u starim godinama sačuvam ljubav i budem imala nekog da me voli,..... biću veoma srećna!
 
Da li mislite da stariji ljudi imaju pravo na ljubav?

I na seks?
Da li vam smeta kada vidite vremeshne parove da se ljube ili vole?

Smatrate li stare ljude ruzznima?

Ako mislite da ne trebaju da imaju ljubavni i seksualni zzivot,shta mislite sa koliko godina treba da prestanu da vole ili imaju seks?

moja baka ima 70 godina i prijatelja sa kojim živi već 8...
imaju seks...
zadovoljna je i nasmejana... doterana, negovana...

lepo mi je kad dođem kod njih a oni se kikoću...

prelepa scena...

da vidim stariji par da se ljube?
nema šanse, pa oni su tako pristojni, ti stariji ljudi...

e, još jedna scena koja mi je prepričana...

par u autobusu, dolazi kondukter...
ljudi preko 70 čini mi se, ne plaćaju kartu...

par mator ko biblija, on vadi svoju ličnu kartu, dokaz da je oslobođen plaćanja karte...

a za GOSPOĐU plaća...

jer, dami se godine ne otkrivaju...

neverovatno...
jedva čekam da budem matora ako će tako da bude...
 
da...
da...
ne smatram stare ljoode roožnima....zbog čega bi mi smetalo da se stariji grle i ljoobe...mada..sad sam se setio svoje babe.....ona je uvek govorila kad prođu neki stariji....koji se drže ta rooke ...to su švaleri....a što, baba?......ma koji moož posle 40 god. braka drži ženu za rooku...dobro, moja baka nije imala mooža doogi niz godina...pa je možda bila malo podozriva prema takvim izlivima nežnosti....
važno je da su ljoodi zdravi....jbš godine...ako moogu...svaka čast...
 
imaju i ne smeta mi.

da su ruzni ruzni su - iz mog ugla jerdnostavno su prestari pa ih i ne posmatram na taj nacin,al svi cemo mi biti ruzni i sprckani tako da se ne opterecujem time bas previse,a sa godinama valjda se i stav po tom pitanju menja.

mada ima lepih baba,nije da nema.
a dede su uvek ruzne,jer pocnu da lice na zene,ali naravno propale,pa to bude bljak :?
 
Pa da, kad sam prvi put kresn'o ribu imao sam 16 godina i mislio kako je to skoro neverovatno da se "matorci" yebu...
A tada su mi matorci bili 30+, hohohooo...
 
a ja nesto i nisam gerontofil (ako to postoji, je l, ta rec, ali vi znate na sta mislim)

nekako su bahati, egocentricni...
ne svi, naravno
ali vecina
oni po redovima i u prevozu najvise :)
 
Nemam nista protiv, i to mi je bas super. Pa, svako neka zivi svoj zivot, ako mu je lepo, ne treba da bije glavu o tome sta drugi misle...
I u starijim godinama ti je ljubav jako potrebna, jer vise ne mozes da ides da se zajebavas, da izlazis, da skreces misli od samoce nekim stvarima kao sto mogu mladi, prema tome, zasto sedeti sam, ako imas priliku i ako zelis?

Moja tetka, koja ima nekih 60-ak godina, razvela se pre desetak godina, i zivi sama, ali pokusava da nadje ljubav i dalje, ne da se, doterana je, drzi do sebe maksimalno i retko koja zena je tako lepa i doterana kao ona... Ne vidjamo se cesto, ali svaki put kad dodjem kod nje, neka druga simpatija je u opticaju, ona i dalje masta o pravoj ljubavi i nekad uhvatim sebe kako je osudjujem, kao, matora je, ali kad razmislim-neka je, ako se ona tako oseca i zeli da se oseca jos bolje, ko smo mi da sudimo o tome?
 
ja vam kazem matorci po parkicima se najvise muvaju.
kad god prodjes pored njih na kalemegdanu npr oni udare po nekoj romantici,gledaju se u oci,drze za ruke,secaju komunizma i tako sve...:)
 
oni malo stariji se secaju i drugog svetskog rata.

jednom prolazim pored neke dvojice cica i osluskujem sta pricaju
kad oni temeljno diskutuju o oslobodjenju beograda :lol:
a igraju i kolo...:)
jeste i toga ima na kalemegdanu,kad me vec podseti.
a da vidis kako su zivahni i zilavi kad treba da se oplete neki moravac ili kako se vec zovu ta kola.
ja ih samo vako gledam :shock:
i posle me pitaju sto ne ustajem penzionerima u autobusu :?

mozda bi trebalo da proredim odlaske tamo :neutral:
 
Ih, ti mi znaš mnogo o sreći.
No, igraćeš i ti kozaračko, ali ne samo na Kalemegdnau, k'o penzos. Ja sam malKo starši, neću doživjet to :)
 
jeste i toga ima na kalemegdanu,kad me vec podseti.
a da vidis kako su zivahni i zilavi kad treba da se oplete neki moravac ili kako se vec zovu ta kola.
ja ih samo vako gledam :shock:
i posle me pitaju sto ne ustajem penzionerima u autobusu :?

mozda bi trebalo da proredim odlaske tamo :neutral:

zilavi su i kad ulaze u bus, znas kako se guraju
 
Pitanje je- kad je neko star- za sve pa i za ljubav...
...znam neke koje su (tek) prevalile 40 i neku a babe.Po izgledu, ponašanju,stavovima, seksualnom životu...nda...A tek neki muškarci...pupupu...
 
®:
Ih, ti mi znaš mnogo o sreći.
No, igraćeš i ti kozaračko, ali ne samo na Kalemegdnau, k'o penzos. Ja sam malKo starši, neću doživjet to :)
aj dobro :)
zilavi su i kad ulaze u bus, znas kako se guraju
znam ali beogradski penzioneri a najvise babe imaju posebnu strategiju u poslednje vreme.
saceka na zelenjaku da se napuni autobus,znaci svi udju i onda baba polako ladi se,udje u bas nabaci neku tuznu facu i kao jjjjaoooo sinko ajde ustani baaaaki,baka je stara booolU je noge :roll:
a to uvek rade one najzilavije.
opet ja o komunizmu,valjda babe jos nisu shvatile da u kapitalizmu vazi ko prvi devojci njemu devojka :? a da ne pricam ono na mladjima svet ostaje :roll:
inace najodvratnije su mi one kad ustanem nekoj trudnjaci a one potrce brzinom svetlosti iz ko zna kog kraja autobusa i smeste se onako bezobrazno ispred nje...
 

Back
Top