A jelte, vreme leci sve?

White Rabbit

Primećen član
Poruka
713
Tipican odgovor: polako... vreme leci sve i proci ce i tebe.

a sta onda ako prodje mnogo vremena i ono ne izleci nista ili toliko malo da ceo zivot nije dovoljan za izlecenje a bol je toliko velik da je nemoguce nauciti ziveti sa time?
 
Ne. Ali treba ti vremena da izlechish sebe...nije samo da sedish i chekash da prodje. Morash neshto da preduzmesh,gomilu sitnica da ispravish i prepravish i onda da pochnesh polako ispochetka. To ne ide brzo,treba znati pustiti,treba odbolovati dovoljno i onda pochnesh ponovo da dishesh.
 
onda trazis da ti vrate pare

Ona je Beli zec iz Alise u zemlji cuda, ona je izgubila sat i rukavice, ona trazi sat i rukavice. I jos da dodam, vise moze da uradi decko policajac za svoju devojku nego tata policajac za svoju cerku. :D Moj decko policajac moze da sacuva Igora za mene, jer ga i on voli, a njen tata policajac nije mogao da sacuva Igora za nju, jer njen tata ne voli Igora. Marina je Marina a ja sam ja, nisam ja Marina. Ne daj Boze da budem ja kao Marina. Ja sam samo Marina kad se misli na onu Marinu iz pesma Marina od Azre.
 
Ona je Beli zec iz Alise u zemlji cuda, ona je izgubila sat i rukavice, ona trazi sat i rukavice. I jos da dodam, vise moze da uradi decko policajac za svoju devojku nego tata policajac za svoju cerku. :D Moj decko policajac moze da sacuva Igora za mene, jer ga i on voli, a njen tata policajac nije mogao da sacuva Igora za nju, jer njen tata ne voli Igora. Marina je Marina a ja sam ja, nisam ja Marina. Ne daj Boze da budem ja kao Marina. Ja sam samo Marina kad se misli na onu Marinu iz pesma Marina od Azre.

let there BI light....
 
let there BI light....

Pa BI dobro jutro, i sa devojkama i sa momcima. A nevezano za to, vise moze da uradi decko policajac za svoju devojku nego tata policajac za svoju cerku, jer ova veruje tati i racuna na tatu i onda se sve svede na to da joj tata pruza sve sto joj treba a pitanje je koliko moze iskrena da bude cerka prema ocu, a ova druga prema decku moze sigurno da bude najiskrenija i sve ce se svesti na to da joj decko pruza sve sto joj treba a to je mnogo bolje. Mnogo bolje je da se svedes na sebe i decka, nego da se svedes na sebe i tatu.
 
Tipican odgovor: polako... vreme leci sve i proci ce i tebe.

a sta onda ako prodje mnogo vremena i ono ne izleci nista ili toliko malo da ceo zivot nije dovoljan za izlecenje a bol je toliko velik da je nemoguce nauciti ziveti sa time?
pukla veza jel to?ili nesto drugo?
ja sam sklona da verujem - da je valjalo,ne bi se ni zavrsilo...
a ako je puklo,znaci da je tako i treablo da bude i da nesto nije stimalo.
ozbiljno sada,najgore ti je da se samosazaljevas,patis i gledas unazad.
nije bitno sta je bilo nego sta ce biti.
covek si a on je napravljen da moze svasta da izdrzi.ni ti nisi izuzetak.
samo misli pozitivno i ne prepusti se letargiji i samosazaljenju - jedu coveka :)
 
Dragi Beli zeko
mi te volimo.
nemoj da budeš tužan.
budi srećan jer voliš. nije to osećanje, tako jako, ponuđeno svima na uživanje.
da nisi mogao da poneseš to na svojim plećima,što bi rekao naš po nekada plemeniti narod, ne bi ti bilo dato.
nauči da živiš sa bolom i upoznaj sebe kroz njega.
otkrićeš mnogo.
tvoja sreća leži u tebi, samo trebaš da je nadješ.sreća u drugima je trenutna.to je samo podstrekač one naše osnovne sreće koju nosimo.
ne leči vreme, leče događaji u vremenu.ako ne budeš ništa radio samo ćeš se osakatiti.lepo je pipi rekla.
uživaj u danu u sitnicama koje te ispunjavaju.
pronađi nešto sasvim novo što bi moglo da te zaokupi, bar na neko vreme u toku dana.
jer tvom mozgu i tvome telu treba spokoj.
i moli se iskreno. Gospod uvek pomaže.samo kada ti bude dobro, seti se da mu se zahvališ na tome.
onaj ko voli mora da bude spreman i da pati.a to u jubavi uvek nekako zaboravimo.
nije lako izgubiti omiljenu igračku.
sutra možeš da umreš (nemoj mi samo reći da želiš još danas), zar hoćeš to da uradiš tužan?
hajde, jedan mali osmeh sreće neka ozari tvoje lice.
 
pukla veza jel to?ili nesto drugo?
ja sam sklona da verujem - da je valjalo,ne bi se ni zavrsilo...
a ako je puklo,znaci da je tako i treablo da bude i da nesto nije stimalo.
ozbiljno sada,najgore ti je da se samosazaljevas,patis i gledas unazad.
nije bitno sta je bilo nego sta ce biti.
covek si a on je napravljen da moze svasta da izdrzi.ni ti nisi izuzetak.
samo misli pozitivno i ne prepusti se letargiji i samosazaljenju - jedu coveka :)


:shock: Blisko iskustvo :wink:8-)
 
Ja sam se raspametio...
Teka sada vidim da naucena i namerno odglumljena spontanost moze biti tako efektno oruzje protivu zdravorazumskih i uistinu nesracunatih dusa...
Odurno...
Prezirem!

@tema
Ne, vreme ne leci sve, ono samo zalecuje neke duboke oziljke.
Recimo da ih drzi na ledu.
 

Back
Top