sta dobijete kad pomesate

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Oholog oca doktora stomatologije koji misli da je uvatio boga za muda.
Majku koja urla za svaku sitnicu i nikad nije zadovoljna.
Oboje su celog zivota nezadovoljni svojom decom.
Brata koji ne bira reci.
I sve ih stavite u jednu sobu da o necemu rasprave?

Evo bas to slusam iz moje sobe.
 
e reko ovo neka tema..... shta bude kad pomesate crnca i belca kao shta su melezi a shta mulati posto je neka kombinacija sa latino.. ne znam da li je to rasizam mozhda...
el znate da mislim da ce za neki vek ili vec neko doba bela rasa izumreti verovatno kao zar nije tu negativan prirodni prirashtaj osim kod albanaca ne znam a crnaca, kineza.. u plusu. mad amozda izbele ako se ovde dosele
ali ne bih da dodajem neku konotaciju samo primecujem mada mozda sam rasista ali ne bih volela onda bi me ocrnili u filmu
 
Dobije se dete koje smara , smara , smara ...bez izgleda da ce ikad da prestane .
I to da bar smara u svojoj kuci , nego jok...
Smara posten svet po forumima...

Joooooj Aco da mi je tvoja glava da se malo odmorim ....
 
TEst pitanje:Sta dobijete kada pomesate oholog oca doktora stomatologije koji misli da je uvatio boga za muda i majku koja urla za svaku sitnicu i nikad nije zadovoljna???

Test odgovor: Debeljucu Acu, nezadovoljnog paranoika kome su svi sem njega samog krivi za njegovu "nesrecu" (jadan je dete intelektualaca :lol: lepo zivi, tata i mama mu placaju izlazske, skolovanje, odecu, obucu, jos ga i hrane da se buci i sve to u njihovoj kuci :lol:).
 
Aco, ti nisi zadovoljan odnosima u svojoj porodici, ali imam utisak da ti sebe vidis kao zrtvu nekakve nepravde. Snadji se, uklopi se. Nisu odnosi idealni ni u mnogim drugim porodicama, pa ljudi nekako izguraju, uklope se ili se osamostale. Nisu to uvek divni, nasmejani, predusretljivi roditelji i braca i sestre. Kad imas 10 godina ne mozes da biras, kada imas 25 - mozes!

Izaberi vec jednom da li hoces jare ili pare i bavi se sobom, a njih pusti da ostanu takvi kakvi su.

Mislis da su oni tobom odusevljeni? Kazes roditelji su stalno nezadovoljni vama, a ti si upravo takav, takodje stalno nezadovoljan svojojm porodicom. Mislis da su oni tobom nezadovoljni bez razloga, a ti si njima nezadovoljan opravdano?

Da li zadovoljan samim sobom, Aco? Iskreno...
Potrosi malo energije na usavrsavanje samog sebe, na nesto konkretno, na studiranje npr. Manje ce te pogadjati njihovo nezadovoljstvo jer ces sebe postovati sa razlogom.
 
Yebote, pored vas mi žao čoveka :shock:

A lik nikoga ne dira svojim temama, samo pomalo smarucka, i malo više kad krene o sponzorušama. Onaj Sinke tamo na Lj&S-u pljuje k'o ciganin i niko ga ne dira, još je i "faca".
Al' ovo ustvari lepo oslikava realnost.
Baš nekad ne želim da živim međ' ljudima.
 

Back
Top