Uparene krpice (: :) (: :)

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Koliko vam je muskarci ,stalo do nasheg donjeg vesha?

Meni se cini da je nama zenama vishe stalo do njegove estetike , a vama samo koliko ce brzo da ''iscezne'' sa nas...(:

Ali eto ne mozemo odoleti , dobro , mozda neka i moze...cipkasto , crno , ili neodoljivo nezno roze , blesavo sa aplikacijama...
...znate ono kad udjete u prodavnicu donjeg vesha , pa vam prvo treba pola sata da se odushevite modelima , pa pola sata da odaberete njih 10 koji su neodoljivi...itd ode ceo dan...:mrgreen:

A to zaista nema ni najmanje veze s njim.Ponekad se pitam s cim ima veze, cemu to?
 
Koliko vam je muskarci ,stalo do nasheg donjeg vesha?

Meni se cini da je nama zenama vishe stalo do njegove estetike , a vama samo koliko ce brzo da ''iscezne'' sa nas...(:

Ali eto ne mozemo odoleti , dobro , mozda neka i moze...cipkasto , crno , ili neodoljivo nezno roze , blesavo sa aplikacijama...
...znate ono kad udjete u prodavnicu donjeg vesha , pa vam prvo treba pola sata da se odushevite modelima , pa pola sata da odaberete njih 10 koji su neodoljivi...itd ode ceo dan...:mrgreen:

A to zaista nema ni najmanje veze s njim.Ponekad se pitam s cim ima veze, cemu to?


ne volim blesavo sa aplikacijama, ali volim, mnogo volim dobar veš...
i baš me briga da li i koliko to njih loži...

mislim da je fazon ko to nosi...
to, da l će ih ložiti...

ja kad imam na sebi čipkani ili bilo kakav provokativan veš odmah sam raspoložena za seks...
 
koliko ja imam muke sa tim pitanjem...
gledam ja tako kakomi stoji, sve onako lepo, crno, čipkasto, pa se mislim, baš će se oduševiti kad vidi, pa ima da umre od sreće...
i, stvarno, umre od sreće.
kad sam gola.
tačka.


epilog: mi smo, bre, žene estete. i sve je to marketing.
isto kao sjajevi za usne.
lepo to sija, keve mi, ali da li je ikada ijedan dečko poželeo da poljubi nešto toliiiiiiko viskozno?
 
koliko ja imam muke sa tim pitanjem...
gledam ja tako kakomi stoji, sve onako lepo, crno, čipkasto, pa se mislim, baš će se oduševiti kad vidi, pa ima da umre od sreće...
i, stvarno, umre od sreće.
kad sam gola.
tačka.


epilog: mi smo, bre, žene estete. i sve je to marketing.
isto kao sjajevi za usne.
lepo to sija, keve mi, ali da li je ikada ijedan dečko poželeo da poljubi nešto toliiiiiiko viskozno?

Da , bash tako :D
A nije da ne cene.Znaju oni zasto je to...
Kao ''Jaoooo , bash ti je to lepoooo....'' cmok , cmok , cmok....ode grudnjak...cmok , cmok,cmok...ode sve ostalo....:D
A kako se izvestio za grudnjak neverovatno,samo ga takne otkopcan je,obozava da mi ga otkopcava preko duksa , djubre jedno musko...:evil: ...ali skroz je blesav...:D
 
ne volim cipku imam osetljivu i suvu kozu pa me pece :neutral:

i ne volim aplikacije.

al volim sareni ves,u jarkim bojama i crni kojeg najvise imam.
beli skoro da nemam.

evo sad imam neki narandzasti brus,taj mi je udoban a nije toliko monoton kad pogledam u ogledalu.

a roze ne nosim nikada,dakle ni jedan komad odece,stoji mi ko piletu sise.
 
cene oni to, znam da cene. onako, deklarativno. pa nisu slepi, majku mu.
ali najlepši je veš onaj koga nema.

mada bih ponekad taaaaako pozirala po kući, u vešu, razume se, ali, kada hoću (čitaj - pre), onda ne mogu da mu pobegnem, a kada mogu (čitaj - posle), njemu je svejedno da li sam u "putevi ivanjica" majičetini sa flekom od ajvara.
takva ti je ženska sudba kleta...
 
E sad cu ja k'o Rile..da vam ispricham...bila jedna studentkinja i nikako da nadje decha jer je uvek na prvom sastanku pristajala na seks. I cimerke je posavetuju da se ne da odmah...a ona jadna kazze da ne mozze, kad joj padne odmah mrak na ochi i tako...
Nadje ona novu simpatiju i da bi joj pomogle,cimerke joj iskopaju neke matore pocepane gachice isprane i nikakave,kako bi je sprechile da se skida i ona ih obuche za prvi sastanak.
Kad se vratila u pola nochi,pitale je kako je bilo, a ova rekla :"Jedva sam prezzivela blam..."
TAko da....eto.
Ziva Istina,tako je bilo.
 
Volim lep ves, ali redje se odlucujem za cipku... Sve me vise privlace sarene pamucne gacice, sa nekim ludim aplikacijama, karnericima, onako malo decji dezeni-jagodice i to... Ispala sam iz fazona za one cipke, neki kao seeeexy crni ves... Imam nesto sto mi je Tara poklonila, neki zesci crni korset i halteri, ali nisam to jos upotrebila...


Evo ovde, nosim vec 2 meseca samo one bele, bubregare kako ih ljudi zovu (odvratno ime, asocira me stvarno na neke bubrege u vreci), i ne znam kako cu podneti tange kad se vratim... :P
 
Koliko vam je muskarci ,stalo do nasheg donjeg vesha?

Meni se cini da je nama zenama vishe stalo do njegove estetike , a vama samo koliko ce brzo da ''iscezne'' sa nas...(:

Ali eto ne mozemo odoleti , dobro , mozda neka i moze...cipkasto , crno , ili neodoljivo nezno roze , blesavo sa aplikacijama...
...znate ono kad udjete u prodavnicu donjeg vesha , pa vam prvo treba pola sata da se odushevite modelima , pa pola sata da odaberete njih 10 koji su neodoljivi...itd ode ceo dan...:mrgreen:

A to zaista nema ni najmanje veze s njim.Ponekad se pitam s cim ima veze, cemu to?


Bljak mi je kad mi se po kući oblači ko striptizeta.
One, kako ih zovu, kao muške što su boxerice, samo ženska varijanta, e te su najbolje.
Na prvom mestu - da budu udobne, jer se tada i ona oseća lepo u njima.
Ako nosi neudoban veš zbog "mode" može samo da bude nervozna, kao kad nosi uske cipele.
A gore ne mora ništa, osim ako baš mora.
 

Back
Top