sam se restartuje

W

where

Gost
računar se sam restartuje i to u toku rada a nekada i kada se na njemu ništa ne radi.Nekada se restartuje po nekoliko puta dnevno a nekada ne uopšte.Da li je to hardverski ili softverski problem?
 
where:
računar se sam restartuje i to u toku rada a nekada i kada se na njemu ništa ne radi.Nekada se restartuje po nekoliko puta dnevno a nekada ne uopšte.Da li je to hardverski ili softverski problem?
Cao! to se i kod mene desavalo dok nije posetio servisera!!! Ne znam sta je bilo, ali je bilo krajnje vreme, od tada radi besprekorno...brzo, gde je drvo da kucnem 3 puta...
pozdrav
 
where:
računar se sam restartuje i to u toku rada a nekada i kada se na njemu ništa ne radi.Nekada se restartuje po nekoliko puta dnevno a nekada ne uopšte.Da li je to hardverski ili softverski problem?

VIRUS i to neki od novijih, ja sam ga zakacila pre mesec dana, nisam sigurna, mislim da je MyDoom. U svakom slucaju uradi full scan sa nekim antivirusom pa vidi.
 
where:
računar se sam restartuje i to u toku rada a nekada i kada se na njemu ništa ne radi.Nekada se restartuje po nekoliko puta dnevno a nekada ne uopšte.Da li je to hardverski ili softverski problem?
Probaj start my cpu desni klik properties advanced startup and recovery automatically restart i iskljuci to ako nastavi i posle toga da se restartuje ili imas virus ili kao sto je neko gore rekao vreme da poseti servis...Poz...
 

Back
Top