''Žuta rasa'' nadire.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

goxy

Zaslužan član
Poruka
105.785
Svi smo svedoci poslednjih 100-inak godina velikog prodora tzv.''Žute'' pre svega kineske etničke grupe na pre svega Zapad.....Iako su dosta izginuli u kojekakvim građanskim ratovima, Kinezi su se ponovo nakotili k'o žuti mravi......
Šta mislite o nadiranju ovih ''stranih tela'' i njihovom donošenju stranih običaja i navika u središta zapadne hrišćanske civilizacije....
Da li je to ''obrnuti proces'' od nekadašnjeg širenja anglosaxonaca po celom svetu i da li će se završiti kao i prethodni ,koji sam pomenuo stvaranjem neke forme Sjedinjenih Kineskih/azijatskih država.....Kako da se postavimo prema ovim ,potpuno stranim telima koja sve više viđamo po našim ulicama i koja sve više NAS prilagođavaju sebi ,umesto da bude obrnuto....Da li mislite da je njihova politika osvajanja ''Lebensrauma'' PERFIDNA I do krajnosti lukava, ponekad i vrlo drska.......Da li je ovo realna opasnost ,bomba sa odloženim dejstvom za SVE NAS:idea:.....
I koje je rešenje-uvođenje nekih kvota na naseljavanje, nekih poreza koji bi to ograničili, čime da se očuva rasna i etnička struktura kao identitet svih nas.....
250px-YellowTerror.jpg
 
Goxy, čudi me da si ti pokrenuo netolerantnu temu?
Da nisi previše proveo vremena na politici Krste? :lol:

Kinezima ako se ćefne, mogu i Zemlju iz orbite da syebu a ne nečiju ekonomiju.
Jedini je problem što mi ne poznajemo njihov mentalitet niti ćemo biti u stanju da ga prihvatimo.
Pričam o filozofiji života a ne o političkom uredjenju, naravno.
 
Mrzi me da ponavljam ali problem emigranata se elegantno rešava - prvenstvom zapošljavanja onih koji u nekom mestu žive dugo. Smatra se da su takve osobe "vernije". To će političari već formulisati.

Recimo, od sledeće godine Moskva primenjuje takav sistem jer ovde ne možeš rusofilima da objasniš kolika je najezda gladnih ljudi iz cele Rusije baš u Moskvu jer se pare bacaju na nuklearno oružje umesto na kukuruz i žito.
 
Šta misliš da su pacifisti po vokaciji?....Ja sam izneo stav, ali ne dogmatski.Uostalom to sam uporedio sa anglo-saxoncima čiju ''invaziju'' ne vidim tako loše...Zasada vidimo samo osvajanje demografski.......
Jbg, veliki sam evro-centrik.....Ne bih da ''stara evropa'' izgubi svoje '''atribute'' koji su ipak vezani za germanske, slovenske i romanske grupacije.....
Da nisi previše proveo vremena na politici Krste?
K'o i ti, zalomi se nekad:lol:
 
Ja sam za.Ima tako dobrih i slatkih Kineskinja po blokovima....
Tačno, ali meni siu ipak lepše naše:D
goxy sinko shto si rasista znash da nije lepo
Realista da, rasista ne:neutral:
Da ,klasika ....Uvek sam govorio da su radikali ''orijentalci'':)
Pa znaš kako, po neki put moraš da utišaš šugavog što ti prebacuje da se jednom nisi okupao...

(kineska forumaška)
Kao što rekoh, nisam dogmatik u tom smislu......
Kinezima ako se ćefne, mogu i Zemlju iz orbite da syebu a ne nečiju ekonomiju.
Nije reč samo o tome, već o menjanju etničkog identiteta.........
 


Jedini je problem što mi ne poznajemo njihov mentalitet niti ćemo biti u stanju da ga prihvatimo.
Pričam o filozofiji života a ne o političkom uredjenju, naravno.

Гледао сам пре неки дан документаарац О КИНЕЗИМА У ЛЕСКОВЦУ, остао сам потпуно паф! Мали жути закупили негде око 20 хектара "државне земље" и тамо изградили ЊИХОВЕ СПЕЦИЈАЛНЕ ТОПЛЕ ЛЕЈЕ БЕЗ СТРУЈЕ. То су неке "грађевине од дрвета и блата које се набија маљевима и прави се са једне стране зид - и ондаК се у великом луку спушта пластична фолија. У таквој грађевини се УОПШТЕ НЕ УПОТРЕБЉАВА СТРУЈА - а ипак су топле.:lol::lol::lol: И у сред зиме имаћемо КИНЕСКИ ПАРАДАЈЗ ПРОИЗВЕДЕН У ЛЕСКОВЦУ....:lol::lol::lol:

А главни Кинез каже: ... А ЗАШТО ДА УВОЗИМО(као МИ) ПАРАДАЈЗ ИЗ ГРЧКЕ КАДА МОЖЕМО САМИ ДА ГА ПРОИЗВЕДЕМО...........

... пао сам са фотеље - на теме..........
 
Гледао сам пре неки дан документаарац О КИНЕЗИМА У ЛЕСКОВЦУ, остао сам потпуно паф! Мали жути закупили негде око 20 хектара "државне земље" и тамо изградили ЊИХОВЕ СПЕЦИЈАЛНЕ ТОПЛЕ ЛЕЈЕ БЕЗ СТРУЈЕ. То су неке "грађевине од дрвета и блата које се набија маљевима и прави се са једне стране зид - и ондаК се у великом луку спушта пластична фолија. У таквој грађевини се УОПШТЕ НЕ УПОТРЕБЉАВА СТРУЈА - а ипак су топле.:lol::lol::lol: И у сред зиме имаћемо КИНЕСКИ ПАРАДАЈЗ ПРОИЗВЕДЕН У ЛЕСКОВЦУ....:lol::lol::lol:

А главни Кинез каже: ... А ЗАШТО ДА УВОЗИМО(као МИ) ПАРАДАЈЗ ИЗ ГРЧКЕ КАДА МОЖЕМО САМИ ДА ГА ПРОИЗВЕДЕМО...........

... пао сам са фотеље - на теме..........

Komšija čije je porodično stablo srećno "požutelo" pre tri godine u Kini, imao je problem sa prvom ribom čiji su roditelji tzv. tradicionalisti. Em visok, em imao pet kila više od mene jer češće ide na aikido, em plavokos em bele kože - sve što im je smetalo.
Još spavaju na krevetima od blata. Uvek sam se pitao šta se desi sa tim krevetom ako se neko upiša dok spava?
 
Гледао сам пре неки дан документаарац О КИНЕЗИМА У ЛЕСКОВЦУ, остао сам потпуно паф! Мали жути закупили негде око 20 хектара "државне земље" и тамо изградили ЊИХОВЕ СПЕЦИЈАЛНЕ ТОПЛЕ ЛЕЈЕ БЕЗ СТРУЈЕ. То су неке "грађевине од дрвета и блата које се набија маљевима и прави се са једне стране зид - и ондаК се у великом луку спушта пластична фолија. У таквој грађевини се УОПШТЕ НЕ УПОТРЕБЉАВА СТРУЈА - а ипак су топле.:lol::lol::lol: И у сред зиме имаћемо КИНЕСКИ ПАРАДАЈЗ ПРОИЗВЕДЕН У ЛЕСКОВЦУ....:lol::lol::lol:

А главни Кинез каже: ... А ЗАШТО ДА УВОЗИМО(као МИ) ПАРАДАЈЗ ИЗ ГРЧКЕ КАДА МОЖЕМО САМИ ДА ГА ПРОИЗВЕДЕМО...........

... пао сам са фотеље - на теме..........

Већ имаш кинески бели лук у Српским трговинама. Пасуљ је из Киргистана...(исто жута раса)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top