program

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hmmm

Znam odmah sta te zanima.. Te vrste programa se zovu KeyLogeri, ima ih vise vrsta ali nisam siguran da ti moze da bude od pomoci nesto odavde jer to spada malo vise u skakljive stvari,, ali svakako ti je korisna informacija kako i sta da trazis...
 
meni to treba jer imam prespor internet,a sa youtube ne mogu sacuvat video pa sam mislio da kad ono popuni da odgledam da to snimim i da imam sacuvano.

ako neko ima bolji predlog za skidanje videova nek kaze.
hvala.
 
Kako ljude mrzi da pokrenu malo mozak.
Vidi ovako fem sa dva e.Tri kljucne reci u tvom problemu ukucas u google i resio si problem.
Da ti docaram.Hoces da snimis(SAVE) video (VIDEO) sa youtube(YOUTUBE).
Sledeci put tako da opet nedodjes do nekog zakljucka kao sad za keyloger.To ti je kao kad bi isao iz Beograda u Novi Sad preko Berlina.
 
Bas cudno kako je pitanje postavljeno... Ja sam bio ubijedjen da mu treba neki progi koji radi na KeyLoger sistemu te sam takav i predlozio, doduse ne konkretan, ali svakako dao informaciju..
Nigdje ne vidjeh da mu treba progi za ovo sto je receno..
E svasta..
 
evo ovako cu svima da odgovorim:
necu svaki video da zateknem na youtube nego sigurno i na neku drugu web stranicu PA STO CU ONDA PAMETNJAKOVICI?????????
kako ste svi odjedanput skocili-FACE.
fino pitam.
a usput evo i ovo da pitam,program koji moze da nastavi downloadovanje jer to mi je najbitnije,jer mi je internet slab pa se stalno gasi?
zahvaljujem se onima koji odgovore.
 
evo ovako cu svima da odgovorim:
necu svaki video da zateknem na youtube nego sigurno i na neku drugu web stranicu PA STO CU ONDA PAMETNJAKOVICI?????????
kako ste svi odjedanput skocili-FACE.
fino pitam.
a usput evo i ovo da pitam,program koji moze da nastavi downloadovanje jer to mi je najbitnije,jer mi je internet slab pa se stalno gasi?
zahvaljujem se onima koji odgovore.
Skoro svaki download manager kao sto su FlashGet,Orbit downloader itd.....

Nema na cemu :D
 
Gvozdeni Em ti kao da nemas pojma sta si napisao u prvom postu.Eto cisto da znas taj post je prvi na ovoj strani pa procitaj.

Pametnjakovici??Face???
E sad tek nemam reci...
 
@FeEm
Je li nevaspitani, je l' ti tako i kod kuće budeš nevaspitan ili samo ovde jer postaješ faca koja je nešto napisala na forumu? A to što je napisano u prvom postu ove teme je ortodoksna glupost u odnosu na ono što ti treba. Prvo se dogovori sam sa sobom pa posle palamudi o čemu hoćeš. Treba kleštima da ti se čupaju reči da bi se saznalo šta tražiš. Pun mi je više **** vas priučenih koji nešto nalupaju pa još posle da ne bi ispali glupi u društvu pokušavaju bezuspešno da budu pametni. I baš me zabole za tvoj problem, i ovi što su ti odgovorili nisu trebali jer ne zalužuješ to. :evil:

Izvinjavam se mojim kolegama :D moderatorima ovog dela foruma i svim normalnim članovima foruma jer više mi je pukao film da ovakvi likovi palamude, a ne znaju gde su šuplji. :evil:
 
@FeEm
Je li nevaspitani, je l' ti tako i kod kuće budeš nevaspitan ili samo ovde jer postaješ faca koja je nešto napisala na forumu? A to što je napisano u prvom postu ove teme je ortodoksna glupost u odnosu na ono što ti treba. Prvo se dogovori sam sa sobom pa posle palamudi o čemu hoćeš. Treba kleštima da ti se čupaju reči da bi se saznalo šta tražiš. Pun mi je više **** vas priučenih koji nešto nalupaju pa još posle da ne bi ispali glupi u društvu pokušavaju bezuspešno da budu pametni. I baš me zabole za tvoj problem, i ovi što su ti odgovorili nisu trebali jer ne zalužuješ to. :evil:

Izvinjavam se mojim kolegama :D moderatorima ovog dela foruma i svim normalnim članovima foruma jer više mi je pukao film da ovakvi likovi palamude, a ne znaju gde su šuplji. :evil:

ae ne seri glavonjo sad si ti faca sto si tu par gluposti napisao i sto si stavio par opasnih slicica,ja bi se trebao usrat,AE MRS BALAVCINO-niko te nista nije pitao,najgrdji su oni koji se kurce preko porukica!!!
tu se pravis kao neki koji zavodi pravdu,i dobro si napisao,samo trebas sam da se upitas gde si SUPALJ.

ja sam trazio taj program,a usput sam dodao jos nesto i ako ti ne odgovara zabolje me K...C!
 
Momak, budi ljubazan pa se preseli na neko mesto gde mozes tako da se ponasas jer nema moderatora!
Ako nesto trebas, razmisli, napisi koncept, pa postuj ovde, da ti se pomogne. U suprotnom, na nebulozno pitanje neces dobiti nikakav upotrebljiv odgovor, prosto zbog topga sto je pitanje nerazumljivo.
Kad ti se na to skrene paznja, razmisli zbog cega je to a nemoj da izigravas nekog drcnog momka. To ostavi za ulicu ili u tvojoj kuci.

Molio bih moderatora da reaguje na ovakve clanove. Muka mi je da citam kad neznalica svoje znanje pokriva bezobrazlucima, umesto da slusa i nauci nesto ovde.
 
ae ne seri glavonjo sad si ti faca sto si tu par gluposti napisao i sto si stavio par opasnih slicica,ja bi se trebao usrat,AE MRS BALAVCINO-niko te nista nije pitao,najgrdji su oni koji se kurce preko porukica!!!
tu se pravis kao neki koji zavodi pravdu,i dobro si napisao,samo trebas sam da se upitas gde si SUPALJ.

ja sam trazio taj program,a usput sam dodao jos nesto i ako ti ne odgovara zabolje me K...C!
E ajde idi vidi da li sam možda iza ćoška pa se vrati da mi kažeš. A to ko je BALVAN si već dokazao da si ti jer ne znaš da sklopiš dve prosto-proširene rečenice i objasniš šta ti treba.
 
E ajde idi vidi da li sam možda iza ćoška pa se vrati da mi kažeš. A to ko je BALVAN si već dokazao da si ti jer ne znaš da sklopiš dve prosto-proširene rečenice i objasniš šta ti treba.

hahaha,fora ti je do jaja ae sad MRS.
a to sto si ti glup pa ne razumes sto mi treba sto cu ti ja,oni koji nisu glupi kao ti su shvatili,i nemoj vise da se raspravljamo sve sto vise ulazimo u raspravu sve vise dokazujes koliko si glup!

ja sam pitao ko zna nek kaze nisam pitao ko je ovde glup pa da se ti javis.
a sad batali jer si smorio.
 
Momak, budi ljubazan pa se preseli na neko mesto gde mozes tako da se ponasas jer nema moderatora!
Ako nesto trebas, razmisli, napisi koncept, pa postuj ovde, da ti se pomogne. U suprotnom, na nebulozno pitanje neces dobiti nikakav upotrebljiv odgovor, prosto zbog topga sto je pitanje nerazumljivo.
Kad ti se na to skrene paznja, razmisli zbog cega je to a nemoj da izigravas nekog drcnog momka. To ostavi za ulicu ili u tvojoj kuci.

Molio bih moderatora da reaguje na ovakve clanove. Muka mi je da citam kad neznalica svoje znanje pokriva bezobrazlucima, umesto da slusa i nauci nesto ovde.

liku dosta mi je ovog jednog smora pa nemoj i ti molim te.
fino sam pitao za PROGRAM KOJI SNIMA ONO STO RADIM,ako znas reci ako neznas NE SERI!!!
 
Moderatori, molim vas da saglasno pravilniku krstarice i vasim obecanjima BANUJETE ovog clana koji vredja ostale clanove u svojim psotovima i ponasa se necivilizovano.

Dok ovaj clan ne bude BANOVAN, ja vise na ovom forumu u celini necu napisati ni jednu jedinu rec a nakon toga cu napustiti krstaricu. Bice mi zao da odem ali nemam vremena ni zelje da citam primitivne tekstove onih koji traze pomoc, pa kad odvojimo nesto svog vremena da pomognemo, budu i bezobrazni.

Ne zelim vise da "disem" isti IT vazduh sa primitivnim ljudima i onima koji drugacije ne znaju da diskutuju a ni da postave pitanja. Ima mnogo boljih IT foruma gde vlada red i disciplina i gde spodobe poput ovog clana gore, ne smeju ni da postave pitanje ako ga nisu kako valja osmislili i ako je negde vec bila tema o tome.

Za sada dovidjenja svima....
 
dali neko zna imali program koji snima ono sto radim na komp???
kao sto ima program koji snima i slika igricu dok igras.
Posto je doticni ovde najeo sve ljude jer su glupi i ne kapiraju sta njemu treba, sledeci puta neka doticni bude malo precizniji u svojim zeljama!
"Ono sto radim" na kompu ne znaci nista..Mozes da gledas film, citas knjigu, koristish digitron, montiras Tesnu Kozu 4, gledas u screensaver ili pak nesto peto.
Da si napisao da ti treba program koji snima sta se kuca na tastaturi, koje se stranice otvaraju, koji su programi bili pokrenuti i slicno, dobio bi odgovor u roku 23 sekunde.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top