Kroki kao poštapalica flertu

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
Čuvate li sitničice tog tipa, nastale pri slučajnim inspiracijama partnera? Nosite li ih umjesto fotografija u novčaniku, apdejtujući ih u fetiš, pridavajući im samo vama znane estetske i ostale vrijednosti?


Ja sam folder za takve drangulije davno kreirao, ali nešto se slabo popunjava :)
 
ne
ali imam svasta nesto matijino i ninino u novacaniku
cak i jedan zubic
jedan crtez sa letecim sisama, koji sam svojevremeno postovala i na forumu
jedna slomljena snalica, ne secam se iz kog razloga je u tajnoj pregradi
jedan papiric na kome pise da sam najlepsija i najboljija
to uvek vadim kad imam napade samosazaljenja
...
 
®:
Čuvate li sitničice tog tipa, nastale pri slučajnim inspiracijama partnera? Nosite li ih umjesto fotografija u novčaniku, apdejtujući ih u fetiš, pridavajući im samo vama znane estetske i ostale vrijednosti?


Ja sam folder za takve drangulije davno kreirao, ali nešto se slabo popunjava :)

imam kutije...
sve u njima...

karte za bioskop,
papiriće na kojima piše da li hoćeš da pođemo iz trećeg osnovne...

u novčaniku?

slika, i ikonica...

nisam verujuća, ali mi je poklonila igumanija, koju sam slučajno upoznala...

razmenila je par reči samnom i rekla

dete, neka Bogorodica sačuva tvoj osmeh i čistu dušu...

to je sve
 
sve čuvam...
svesku za pismene zadatke iz fizike,lila lak za nokte,omot od čokolade,razne hartije od vrijednosti,razglednice :razz:, maturske slike iz izloga,liciderska srca,telefonske imenike izvjesnih mjesta...sjetiću se još već nečega....:roll:
 
A gde živite? Kolike su vam kuće ili stanovi? Jao ne znam, mene tako nekada uhvati neka jadna emocija, pa skladištim svakakve "uspomene", ali brzo prođe. Vrlo brzo me uhvati čistilica, pa pobacam sve što nema nikakvu praktičnu vrednost. Jednom sam čak i komad nakita bacila u kantu. To nije bilo lepo. Trebalo je da prodam. :)
 
A gde živite? Kolike su vam kuće ili stanovi? Jao ne znam, mene tako nekada uhvati neka jadna emocija, pa skladištim svakakve "uspomene", ali brzo prođe. Vrlo brzo me uhvati čistilica, pa pobacam sve što nema nikakvu praktičnu vrednost. Jednom sam čak i komad nakita bacila u kantu. To nije bilo lepo. Trebalo je da prodam. :)


pa,i nisu to tako velika skladišta,koliko izgleda...:)
 
A gde živite? Kolike su vam kuće ili stanovi? Jao ne znam, mene tako nekada uhvati neka jadna emocija, pa skladištim svakakve "uspomene", ali brzo prođe. Vrlo brzo me uhvati čistilica, pa pobacam sve što nema nikakvu praktičnu vrednost. Jednom sam čak i komad nakita bacila u kantu. To nije bilo lepo. Trebalo je da prodam. :)
Hahahhahaa, trebalo je da prodam :P :P :P :P :P
Ebem ti matetkerijaliste današnje :mrgreen:

U, bre, skupljanja, skupljanja...
A bacanja?
Ja bac'o njena dva prstena (na tatko moj i moj)... kroz prozor...

Ostao moj, o'šo tatkov :)
 

Back
Top