prava ljubav...

pa, ja mislim da je kuci lakse... zato sto, ako stavis armaturu dvanaesticu, moze da te zastiti od zemljotresa jacine 3, rihterove skale... a kuci, pored magistrale, je malo teze, zbog svakodnevnih vibracija izazvanih prolaskom velikih, modernih kamioni... ljubav je nesto drugo... ljubav je krhka...
 
pa, ja mislim da je kuci lakse... zato sto, ako stavis armaturu dvanaesticu, moze da te zastiti od zemljotresa jacine 3, [SIZE="3"]rihterove[/SIZE] skale... a kuci, pored magistrale, je malo teze, zbog svakodnevnih vibracija izazvanih prolaskom velikih, modernih kamioni... ljubav je nesto drugo... ljubav je krhka...

hihihihihhehehuhu, ja procito hitlerove skale, hahahaa
 
pa, ja mislim da je kuci lakse... zato sto, ako stavis armaturu dvanaesticu, moze da te zastiti od zemljotresa jacine 3, rihterove skale... a kuci, pored magistrale, je malo teze, zbog svakodnevnih vibracija izazvanih prolaskom velikih, modernih kamioni... ljubav je nesto drugo... ljubav je krhka...


Ljubav jeste krhka, mada može mnogo da podnese. Medjutim, ako je stalno lomiš, lomiš, truješ i još gore ako je prihvataš zdravo za gotovo, e onda jednog dana samo nestane.:-(
 
pre bih rekla temelji...

šta i da spolja izgleda očuvano i postojano, a iznutra ispucala?

ili te trajne ljubavi jesu samo spolja tako očuvane, trajne?

sad sam se zamislila nad ovom tvojom konotacijjom... :?

Slušaj ti mene, ja sam građevinac,
temelj se jednom napravi kao osnova za ostatak objekta (ljubavi, života, posla...), ostalo ti spada posle završetka radova u domena održavanja ili što bi danas fensi rekli facility managemanta.:)
 
mislim da su vibracije ovde problem... a kako se kuca i zidovi i fasada cine stabilnijim? pa, naravno... dobar temelj, dosta betona i armatura... ma, kad smo kod betona vec... jel ste gledali kako je lik projektovao najvecu branu na svetu? i kako ona vremenom samo jaca i jaca postaje... a pre 90 godina je napravljena... jer, voda pritiska beton i sabija ga... sta ti je cudo... neko uradi diplomski rad, a neko ni posle 20 godina iskustva ne moze da dostigne taj nivo...
 

Back
Top