Zasto nam odoste?

Ko vas napuni sa tim glupostima da su Ameri psihopate? I da je neko imao negativno iskustvo u Americi, amerika je mnogo velika da bi se o celoj drzavi sudilo na osnovu jednog grada ili grupe ljudi.
Ali vidim vecina ljudi vodi onu pravu srpsku politiku "ako ne mozes da im se pridruzis, mrzi ih".
 
Ko ti razbi zemlju ko zvecku?
Ameri imaju vise zatvorenika nego ceo ostali svet zajedno. Gde imas masovna ubistva bez motiva, po skolama, po restoranima, po radnjama?
Filmovi se prave u Holivudu, a zivot se zivi medju ljudima.
 
A ko trci na sve cetiri u pavcu u kojem ameri kazu? Ova nasa ista zemlja, zato o toj temi vise zaista i ne treba raspravljati. Normalno je da se masovna ubistva desavaju u tako velikoj zemlji sa tako mnogo ljudi, ali zar se ista sranja ne desavaju u evropi, juznoj americi, aziji? Ako imate na nekome da iskalite bes to nisu "amerikanci" ko amerikanci, vec par likova sto vuku konce. Ostale ja gledam kao kretene koji pevaju pesmicu "a mi svi ko debili radimo sta kaze bili"...ili ko je danas za foteljom.
 
Ne trci zemlja Liku, nego oni koji je vode. Pa ako vam se ne dopada lupajte u kante i duvajte u pistaljke. "Opirite se Otporom", setajte. A sto se Amerike tice, ima ovde mnogo stvari koje treba imitirati, ali vise od toga ima onog sto treba izbegavati. Meni se cini da ovo za izbegavanje se prima u Srbiji maksimalno. Rasizam, droga, nepostovanje obrazovanja i znanja, novac kao merilo svih stvari i jos mnogo gadosti kojih se stidi svaka civilizovana zemlja. Civilizacija je mnogo siri pojam od tehnologije i ekonomije.
 
Evo sad procitah na Beograd.com da je Soros izjavio u sred Beograda da ce Kosmet biti nezavisna drzava i da ce Srbi u zamenu za Kosmet dobiti obecanje da ce uci u Evropu. Slazete li se Srbi da izgubite kolevku, zemlju i ponos, a da vam se obeca da cete postati sluge kao ostali sa Balkana?
 
krcun:
Evo sad procitah na Beograd.com da je Soros izjavio u sred Beograda da ce Kosmet biti nezavisna drzava i da ce Srbi u zamenu za Kosmet dobiti obecanje da ce uci u Evropu. Slazete li se Srbi da izgubite kolevku, zemlju i ponos, a da vam se obeca da cete postati sluge kao ostali sa Balkana?
Mi smo vec sluge u evropi samo ko ovde zivi i muci se taj moze reci sta je evropa za nas balkance zivot je u nasoj domovini kafici puni muzika gde god da podes
 
Kosovo vec nije nase nekoliko godina. Ako postane nezavisna drzava to ce samo biti formalnost. Nikada se nisam slozio sa tim, ali svi smo znali da ce se to dogoditi jednog dana. Ali najgori je osecaj sto ne mozemo nista da uradimo po tom pitanju, o tome odlucuju ljudi daleko iznad nas. "some people you just can't reach" (GnR "civil war")
 
:? Mrzim Ameriku. Oni me stvarno što reče gore neko podsećaju (mislim baš na amerikance) na debile. Svi izgledaju debilno. Debele svinje, jedu samo čizburgere i hamburgere, neznaju oni šta je prava hrana. Imaju puno novaca, ali neznaju da žive. Naša zemlja je predivna, a bila bi još lepša da nas nisu oni vratili unazad, baš zato što smo im smetali što smo u tom pravcu kao zemlja dosta napredovali posle toliko ratova. Eto nametnuli su nam rat oni i posvađali nas unutar zemlje i izazvali građanski rat. Ali neka ima boga, oni imaju novac i moć, a mi duhovnu vrednost. Volela bi da im se desi ono što su proroci prorekli, da će Amerika DA POTONE. To im upravo želim, ako ima boga, to će im i da se desi.
 
Ok,prvo pozdrav za Gost2,kako je ova cura ljuta?lele
Aj molim te javi mi se na private,da se bolje upoznamo.

OK,Liku cije je Kosovo?Nije nase?Bre su tebe udarali mokrom carapom,ko je bre tebi drmao kolevku kad si bio mali?Je8te si ti normalan da nije nase...
Na Kosovu je nastala prva Srpska drzava....
A da damo Kosovo za ulazak u Evropu,NIKADA BRE.
Da budemo isti ko oni ******,najveci deripe Francuzi i Nemci,jojoj ako smo do toga dosli onda sve u pi.. materinu......
KOSOVO SRBIJA NIKADA SIPTARIJA
 
Lik:
a da imate sansu ne bi ste otisli odavde...pa i u tu "ludacku" ameriku?
:idea: Mrzim Ameriku. Naša zemlja je najlepša, a bila bi još lepša da nas niste vi "amerikanci" bombardovali i našu zemlju rasparčali samo zato što ste tako hteli, jer imate moć i novac. Smetali smo vam zato što smo toliko napredovali posle ovoliko ratova i izgradili našu zemlju, pa ste hteli da nas vratite opet na početak. Mi i sad idemo dalje, a kad padne ova naša "američka" vlast ićićemo još brže i još dalje, a VAS čeka ono najstrašnije, ono gde moć i novac nemogu pomoći, kako su neki proroci prorekli da će Amerika POTONUTI. To vam je od boga i tu nećete moći ništa. Tako ste i zaslužili s obzirom da ste toliko smrti posejali u našoj,a i u drugim zemljama, a što je najgore to još uvek radite.
Želim Vam od srca da se to proročanstvo i ostvari, ima BOGA.
 

Back
Top