Da li se svercujete u javnom prevozu ?

Alysa

Početnik
Poruka
44
Ja se nekad svercujem, kad idem 2-3 stanice ( a nekad i duze :mrgreen: ).
Jednostavno zao mi karte, 29. din, a za to mozes da kupis hleb i jedes ceo dan :) , tj 2 hleba, jer treba i da se vratis.
Znam da nije korektno, da bi za GSB bio bolje treba da placamo karte, ako kupovina novih buseva, trola i sl. zavisi od tih para, tj. ako one idu tamo gde treba :-?, ali nesto je jace od mene. :twisted:
Isto tako, kad ponistim kartu UVEK je ostavim na sedistu, da bi posluzila nekm drugom.
 
Sto da kupjujem kartu kad mogu da pokazem kontroli licnu kartu da zapisu podatke? Te kazne nikad mi ne stizu na kucnu adresu.

pa sad.....
sto da kupujem kartu, ako nosim palicu sa sobom i pokazem je kontroli....

ovakve sitne stvari su jako bitne, svi kukaju kako ne valja ovo , ne valja ono, a kad ih pitas, nece da placaju porez, nece da placaju tv pretplatu, nece da placaju kartu, a svi hoce i vrhunski prevoz, i vrhunski program i vrhunsku drzavu....

pa braco, ne ide to tako.....
 
pa sad.....
sto da kupujem kartu, ako nosim palicu sa sobom i pokazem je kontroli....

ovakve sitne stvari su jako bitne, svi kukaju kako ne valja ovo , ne valja ono, a kad ih pitas, nece da placaju porez, nece da placaju tv pretplatu, nece da placaju kartu, a svi hoce i vrhunski prevoz, i vrhunski program i vrhunsku drzavu....

pa braco, ne ide to tako.....

Ha ha ha ha placaju drugi ljudi. Neka neko prodje ono sto sam ja prosla i nauci sve ono sto sam ja naucila i pomogne ovoj drzavi onoliko koliko joj ja pomazem, pa neka ni on ne placa kartu u GSP-u.
 
.. ne koristim usluge javnog prevoza...
crazy-1.gif
 
Ja se nekad svercujem, kad idem 2-3 stanice ( a nekad i duze :mrgreen: ).
Jednostavno zao mi karte, 29. din, a za to mozes da kupis hleb i jedes ceo dan :) , tj 2 hleba, jer treba i da se vratis.
Znam da nije korektno, da bi za GSB bio bolje treba da placamo karte, ako kupovina novih buseva, trola i sl. zavisi od tih para, tj. ako one idu tamo gde treba :-?, ali nesto je jace od mene. :twisted:
Isto tako, kad ponistim kartu UVEK je ostavim na sedistu, da bi posluzila nekm drugom.
Joj, ne švercujem se...imam markicu...ili kolima...ali baš mi se ne daju pare za kaznu...ne znam tačno kolika je, ali preko hiljadu dinara je...za te pare radje odem u pozorište. ;)
 
matora sam za svadjanje sa tzv kontolorima
brate kad udju u bus one nadrk babe, pa ko da traze nekog za hag, ahaaaaaaaaaaa, uhvatili smo te, gospodjo sa dzakom paprika, imate za parike a mi da vas vozimo dzabe aaaaaaaaaaaa..
ne mogu... otkucam kartu, zabodem slusalice, i vozim se od a do b
 

Back
Top