PROXY SERVER

  • Začetnik teme miroslava
  • Datum pokretanja
M

miroslava

Gost
STA JE TO PROXY SERVER?HOCU DA SKINEM JAVU ALI NE MOGU MORAM DA PODESIM PROXY SERVER.TREBAM DA UPISEM IME PROXY SERVERA,ZNAM GDE ALI NE ZNAM STA JE TO?
GDE DA ODEM DA VIDIM STA JE TO,KAKO SE ZOVE USVARI I NJEGOVE KARAKTERISTIKE!??????????????
 
NISAM SIGURNA KOJU JAVU,IMAM NORTON INTERNET SECURITY,I DA BI VIDELA NAVODNO KO HOCE DA MI UPADNE U SISTEM,MORAM DA SKINEM JAVU,I PONUDILI SU ODMA ADRESU NA KOJOJ JE!PROGRAM MI JE SPANSKOM,KAO I CEO WINDOWS,ZATO STO SAM TRENUTNO U SPANIJI!A JA JOS UVEK NE ZNAM TAKO DOBRO SPANSKI!
HVALA!
 
Lepo nazoves provajdera i on ti izdiktira sve potrebna parametre, ili ako si dobila kakav prospekt kad si otvarala nalog pa u njemu nesto bi trebalo da pise.

Inace taj PROXY koliko ja znam ne treba da se unosi ni za sta (sto je vezano za download), samo cimni next (ili kako se to vec krsti na Spanskom).
 
Koristis IE?

Idi na

Tools -> Internet Options -> Connections -> LAN Settings -> Advanced

Tu imas podesavanj e FTPa, pa probaj - mozda je do toga, ali stvarno ne bi trebalo da ima veze, cak i ako si konektovana preko proxi-ja.

Mozes da cekiras "Use same proxi server for all protocols". Ja sad surfujem preku proxy-ja, ta opcija je cekirana i sve radi OK. Proveri, mozda tvoj server zahteva neko dodatno podesavanje...
 

Back
Top