IZGUBLJENO DRUSTVO

nsveverica

Početnik
Poruka
15
Bile smo nerazdvojni delili dobro i zlo, izlazili, provodile se...Druzili,...
NAJLEPSI PERIOD,...
I ONDA SE RASPALE...
Svako ode svojim putem, nasli momke, devojke, i ostavili drustvo... Mislim, sta reci...

Volela bih vase iskreno misljenje
 
Bile smo nerazdvojni delili dobro i zlo, izlazili, provodile se...Druzili,...
NAJLEPSI PERIOD,...
I ONDA SE RASPALE...
Svako ode svojim putem, nasli momke, devojke, i ostavili drustvo... Mislim, sta reci...

Volela bih vase iskreno misljenje

Ali RASPALE... :lol:

@Tema - sta da ti kazem... Tako to ide i svi dozive manje ili vise tako nesto... :sad:
 
Poggledaj oko sebe i sve ce ti biti jasno jedno je osnovna, srednja skoola eventualn o faks i posle kud koji mili moji> Sreetne nekoga izosnovne i zdravo zdravo Sta ima? 9najeezim se tog glupog pitanja) i svako a svoju stanu. Taman se ponadas da nisi dugo sreo/la jednu osobu a kad sretnes on/ona te njazesce iskulira (ako nema trenutno neki novi termin). Takva su vremena dosla. Ti o nekome brines a on/ona ni namanje brinu o tebi. I tako u krug
 
Trudis se da okupis sve, da se druzimo, pricamo, barem povremeno,..
Oni te iskuliraju, kao, ZAUZETA SAM, IDEM S MOMKOM, Ili pak, IDEM S NJEGOVIM DRUSTVOM, a svoje drugarice i drugove prosto zaborave...

Ne razumem sve to... Gde su prosle sve one godine zajednickog druzenje, gde nestadose???
 
Trudis se da okupis sve, da se druzimo, pricamo, barem povremeno,..
Oni te iskuliraju, kao, ZAUZETA SAM, IDEM S MOMKOM, Ili pak, IDEM S NJEGOVIM DRUSTVOM, a svoje drugarice i drugove prosto zaborave...

Ne razumem sve to... Gde su prosle sve one godine zajednickog druzenje, gde nestadose???

Ili Idem sa devojkom da se vidim...

A vidjaju se svaki dan... NAjgore sto su mi takvi ljudi pre nekoliko godinu govorili ako sam zapostavio drustvo zbog devojke (istina :( ali sta da kazem bila i je prva, imala je obim sisa >100cm i bio sam mlad ;) ...) a sada oni rade to isto! :roll:
 
MA tipovi kada osete pi...ku zaborave sve drugo... Retki su oni koji nisu takvi.

A onda opet dolazi do nekih razmimoilazenja... NA primer drugar ima vezu koja traje vec dugo i ppostala je satro "oozbiljna" i onda kako sa njim... Da ga zoves u svaleraciju da ide sa tobom, nije u redu. Da ga ne zoves - opet nije u redu....

(Isto se odnosi i na devojke - s tim sto one gledaju i kesh :lol: )
 
Veverice manis e tvrdog oraha kao što je "okupljanje starog društva iz nekog perioda školovanja" .
Iz tog perioda treba da poneseš znanje, uspomene i eventualno 1-2 prijatelja.
Ako živiš za to da bude "kao ranije" razočarenje će ti biti sastavni deo života.
Ništa i nikada neće biti "kao pre" .
Svako ima novo društvo, druga interesovanja, uskoro će deo emipe krenuti da se ženi, udaje i stavra svoju porodicu i krug prijatelja...
Gde su otišle godine druženja ? U sećanje i uspomene. Tamo i treba da budu.
Nemoj da voziš u rikverc ! Gledaj napred, retrovizori neka ti služe samo da vidiš šta se dešavalo u prošlosti.
 
Не верујем у тзв. права пријатељства која трају целог живота у виду интензивног дружења и вечитог налажења при руци у невољи.

Верујем да се људи друже зато што имају нешто заједничко, најчешће животну фазу кроз коју пролазе, па могу добро да се разумеју (или из користи, наравно). Пошто не пролазимо сви истом брзином те фазе, нормално је да дође до раскорака, па се дешава да нам некад блиски људи одједном постану странци, да немам о чему да причамо, размишљамо другачије, интересују нас различите ствари итд. То је нормално. Али увек има још нама сличних људи који могу да нас разумеју у датом тренутку и који могу да нам буду ново друштво.

Не треба се љутити, нервирати и прекидати контакте са људима који више немају времена за нас (или ми за њих) као пре. Са старим друштвом виђемо се на свадбама, славама, рођенданима,...али кад престане често виђање са њима, тај простор треба да попуне нови људи.:D
 
Ili Idem sa devojkom da se vidim...

A vidjaju se svaki dan... NAjgore sto su mi takvi ljudi pre nekoliko godinu govorili ako sam zapostavio drustvo zbog devojke (istina :( ali sta da kazem bila i je prva, imala je obim sisa >100cm i bio sam mlad ;) ...) a sada oni rade to isto! :roll:


MA tipovi kada osete pi...ku zaborave sve drugo... Retki su oni koji nisu takvi.

A onda opet dolazi do nekih razmimoilazenja... NA primer drugar ima vezu koja traje vec dugo i ppostala je satro "oozbiljna" i onda kako sa njim... Da ga zoves u svaleraciju da ide sa tobom, nije u redu. Da ga ne zoves - opet nije u redu....

(Isto se odnosi i na devojke - s tim sto one gledaju i kesh :lol: )

Што се овог проблема тиче, ја раније исто нисам имала разумевања, али сада ми је скроз јасно како такве ствари функционишу. Делимично си сам одговорио у другом цитираном посту.

Пример 1: слободно поподне/вече. Ти би да се једном видиш и са друштвом. Даш им предност у односу на парнтера. Зовеш их, они нешто изводе, те не могу данас, те не могу у то време, те касниће, ... Једном, двапут, трипут - доста. Што би их поново звао кад са друге стране имаш партнера који увек жели и може да се види са тобом? Па онда - правило првенства првог договора - можда си и хтео да се видиш са друштвом, али док размишљаш или док те неко од њих назове, партнер је већ одавно назвао и ето првог договора.

Пример 2: суботњи излазак. Излази ти се са друштвом. Игром случаја, твоје друштво је неупарено (испада да само такви и хоће да излазе). Волео би да твој партнер буде са тобом, а и ако то није случај, глупо ти је да га оставиш код куће, на пример, а зна се да твоје друштво иде у швалерцију. Онда поведеш партнера и свима нешто непријатно, па на крају одустанеш од таквих комбинација. И онда се и то све ускоро сведе на првенство договора са партнером.

Наравно, постоје и "чисте" ситуације, кад обоје излазите са друштвом или кад те друштво прво зове, али некако се то најређе дешава или док и то дође на ред, већ си изгубио континуитет виђања са друштвом.
 

Back
Top