Radikali najavljuju proteste ako ne bude sudjenja šeselju! Palma Plus pritče u pomoc!

Igrackica_00

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
236
"Šešelj spreman za početak suđenja"
4. novembar 2007. | 13:04 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Vojislav Šešelj potpuno spreman za početak suđenja u Haškom tribunalu koje počinje 7. novembra, rekao Aleksandar Vučić.

Vučić je kazao da je razgovarao sa liderom Srpske radikalne stranke i da je Šešelj "oran da se upusti u bitku sa Haškim tribunalom", gde će pokazati ko je izazvao krizu na prostorima bivše Jugoslavije. Generalni sekretar SRS-a je rekao da se Haški tribunal nalazi pred teškim zadatkom, jer će se "videti kako lider radikala razotkriva lažne svedoke".

Vučić je kazao da očekuje da RTS donese odluku o direktnom prenosu suđenja Šeselju, jer bi to u suprotnom bilo "izvor velike političke krize u Srbiji".

Ukoliko ne bude prenosa suđenja, SRS će razmatrati mere za proteste protiv takve odluke, najavio je on.


Vučić je rekao da je moguće napraviti neku vrstu odloženog televizijskog prenosa, tako da se ne remeti prenos sednice Skupštine Srbije, kao i da je jagodinska televizija "Palma plus" ponudila da prenosi suđenje Šešelju iz Haga.
 
nisam razumeo koji oblik protesta će biti ako nema prenosa na RTS-u
volim kad su određeni,
recimo kao kad Toma kaže da će izbori biti raspisani u četvrtak ili petak, prošle nedelje...
ili Aca kad kaže ako Toma ne pobedi da napušta politiku
ja predviđam malo veći broj tema na forumu i jači oblik opljuvavanja političkih neistomišljenika
i dva'est godina ljubljenom vođi:grin:
 
Izvolite prenos, pa gledajte svaki dan:-D

seseljprenoskv2.png
 
kako da ti kažem
boli me racku i da pobede
ja imam sasvim sređen i pristojan život, tako da šta bude biće, a da li će me njihova pobeda u nečemu sprečiti ili unazaditi....eventualno oko viza i ovog postupka olakšavanja i pristupanja beloj šengenskoj listi

moze ta pobeda samo da ti ubrza dobijanje viza....
 

Back
Top