ZASTO MUSKARCI VOLE DA SU ROBOVI?

Na to sam mislila..Mada nije pravilo.

знам само сам се надовезала, гледала сам неку емисију о тим људима што су на неким високим позицијама, могу да газе све пред собом а онда долазе једном два пута недељно да се неко иживљава над њима...са каквом радошћу причају о томе
 
e to imam zaista. tako bolje docaram sta mislim...
ali volim i druge kad to rade, evo ja bih volela da ti meni do detalja objasnis jel si ti rob i ako jesi kakav je to poriv u tebi ili obrnuto ako si gospodar.
ne detalji sta radis, nego detalji sta osecas.
 
i-zasto-vas-je-zena-i.jpg


Ne vole muškarci da budu robovi nego feminističke fukse rade po sudovima i socijalnim ustanovama
Uglavnom ih prijavljuju rodjene žene zato što su k.enjale godinama svakodnevno mada to drugačije preformulišu
Hormonalni poremećaji su razlozi nesporazuma i umesto da sebe leče one spopadaju najbliže

Obzirom da je zakon nepravedan muškarcima nije ostalo ništa drugo nego da žene Albanke :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Ljubav i seks su suviše lepi pojmovi da bi hormonalno poremećene manjine sebe eksponirale sa ovakvim temama
Dolaze ovde i maloletnici, bar da kažem šta ih čeka ako naivno igraju na kartu ljubavi a naidju na neko šupljoglavu fenserku ili nabedjenu tatinu ćerku

Deco, temu pisala neka teška fuksa ili muškarac gej sa ženskim nickom, nism proveravao ispod profila
Reč je o psihičkom poremećaju u rangu sodomije i pedofilije pošto bolesna individua teži drugome da naudi
zbog sopstvenog orgazma

Izem ti LJiS ako će da imamo ovakve teme!
 
Poslednja izmena:
Ljubav i seks su suviše lepi pojmovi da bi hormonalno poremećene manjine sebe eksponirale sa ovakvim temama
Dolaze ovde i maloletnici, bar da kažem šta ih čeka ako naivno igraju na kartu ljubavi a naidju na neko šupljoglavu fenserku ili nabedjenu tatinu ćerku

Deco, temu pisala neka teška fuksa ili muškarac gej sa ženskim nickom, nism proveravao ispod profila
Reč je o psihičkom poremećaju u rangu sodomije i pedofilije pošto bolesna individua teži drugome da naudi
zbog sopstvenog orgazma

Izem ti LJiS ako će da imamo ovakve teme!

Uzas ! El vidis i moju temu izbrisali a tvoj plagijat ostavili ? koliko su samo zatucani nisu svesni i na dno pali :bljak:
 

Back
Top