Za trendomane

ma jes... juce u svapskoj samo prvog dana prodato 10.000 komada... ma ljudi su budale shto kupuju :)

Eto, a posle pričaš - fućkam ja za EU i one njihove trendove.

A vidi kontrasta - znaš li koliko Rusa ima ovu L7? Pa još softver za istu...
E jedino što ovu ćirilicu ne mogu da šaljem gotovo nikom jer slabo ko ima ćirilični kodni raspored...
 
das pametan ko sto nisi, znao bi da verzija 1.1.2 softvera ima sve rasporede koji postoje kineski, japanski, vijetnamski pa i cherokee jer su pretpostavili da ce neko ko ti da se sprda sa stvarima o kojima nema pojma.

pogledaj trend u svetu sta se izbacuje svakim danom... sledece godine ce biti 50 posto telefona bolje ili loshe kopije iphona,... ista situacija kao sa ipod-om kad su svi moroni smejali... kolko ih je prodato do danas...200.miliona.... pa i sa mishom koji je apple-ov izum kad su svi od ibm na vrhu balavili i drqali kako gluplju stvar nisu videli a posle 6 meseci nisu mogli da prodaju komp bez njega....:)
 
Zaista, nisam pametan koliko ti pa da mi treba raspored za kineski, japanski, vijetnamski. Takodje me ne zanima ni svahili. Mašem srpskim ušima od sreće kada vidim da ima ljudski prevod na naš jezik. Evo sada sam kolegi flešovao sistem da ima čovek naš jezik. Nije razumeo ponudjene tipa: engleski, kineski i neki sačuvaj i sakloni.

E sad, ja bih tebe podsetio da je tema , mada prodje jedan mesec, šta je aktuelno.
Tema se ne zove "Kristalna kugla".
Puno tehnologija se pojavi a samo zažive pojedine - razlog je jednostavan i nije tržišna utakmica, ona je tu sporedna stvar.
Čuj - kačenje na internet servere, a ovamo nećemo RFID lične karte - smešan si.
 
ma bre irone jbt. vid sha rade svi phonovi ima da liche na iphone ko jaje jajetu sledece godine, mogu se kladim u sta osh... vec sad je ono 90 posto savrsen... imas oko 700 raznih programa koje mosh slobodno da skidash sa neta za njega, nema phona koji ima te mogucnosti. evo ti.. i cia ga koristi kao video feed za one mini kamere... jbg. mosh da prichamo pet dana o buducnosti te tehnoloshke inovacije. rfid... :) otkud ti to da ja necu? :)
 
slažem se apsolutno sa Šonom!
samo malo da ljudi kupe iPhone, pa da se malo vidi kako mali genije fumkcioniše...
koje su mu mogućnosti...a čini mi se da su beskrajne...radi ono što zista ne sanjaš da može da postoji..a kamoli na telefonu;)
ja sam oduševljena.
i ne ispuštam ga iz ruke:lol:
 
ma bre irone jbt. vid sha rade svi phonovi ima da liche na iphone ko jaje jajetu sledece godine, mogu se kladim u sta osh... vec sad je ono 90 posto savrsen... imas oko 700 raznih programa koje mosh slobodno da skidash sa neta za njega, nema phona koji ima te mogucnosti. evo ti.. i cia ga koristi kao video feed za one mini kamere... jbg. mosh da prichamo pet dana o buducnosti te tehnoloshke inovacije. rfid... :) otkud ti to da ja necu? :)

Baš lepo što postoje toliki programi ali - koliko ih sistem može držati?
I šta ćeš da radiš sa 700 programa?
Eto ja nemam pojma šta da radim sa onih par hiljada što se nude za ovo malo čudo, koje se ne kači na internet servere ali može da ih obilazi.

Vidi što imam splashscreen-ove:
startup1.gif
shutdown1.gif


Ovo kad izlazim u grad
startup2.gif
shutdown2.gif


A evo promenih sistemski, tebi poznat font:
MotoiPhoneFont.png


I eto meni zezanja za mnogo manje para.
 

Back
Top