lutke, ali kakve

vaše mišljenje?

  • to je u redu, i ja imam dildo

  • pa, smešno mi je, ali ok, mogu da razumem

  • ma nebitno, to je njegova stvar

  • fuj, ne znam, ali pao je u mojim očima

  • mislim da s njim nešto definitivno nije u redu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
molim moderatora da zaključa ovu temu...
Evo sad će samo da ga izaberu do 2010.


bug.gif
 
malo sam istraživao po netu podstaknut ovom temom, i baš je napredovala industrija tih lutki...

sa klasičnih na naduvavanje, prešlo se na neverovatno realistične (i vizuelno i na dodir) silikonske modele, kojima mogu da se menjaju izrazi lica, položaji ruku nogu itd.... dok je tehnologija ugradnje elektronike u lutku još u povoju...





7_boobs.gif




naravno, ovo ne može zameniti ženu, ali, možda je lepo da se ima kao ukras, dekor, ili bolje reći, umetnički element u stanu?
 
Ovo me pitanje automatski prebaci na ono pitanje "Sta mislis o decku ako te pita da ti lize guzu?". Vrlo sam neutralna kad mi neko postavlja takva pitanja. Ako ima lutku htela bih da je vidim, bilo bi mi to zanimljivo, ali samo ako on ne crveni i ne ponasa se kao da se on sam oseca da je perverzan i iskompleksiran zbog te lutke i zbog takvih stvari. Sve zavisi od toga kako decko sam na sebe gleda i kako se ponasa u vezi s tim. Ne mogu ja dugo sama da se smejem dok gledam tu lutku kakva je kad mi je pokaze, ako se on skupi i sramota ga je.
 
Koji konfekcijski broj nose ove lutke? Ako je nešto nestandardno
ne isplati se nabavljati. A ko da je gleda u jednoj istoj odeći stalno..

Seti se, jesi li gledao u prosloj sezoni Velikog brata Mikiju je pripala takva lutka za najboljeg prijatelja u onom jednom zadatku? Jesi li video kako je on nju oblacio? :D Ne mora da bude stalno u istoj odeci.
 
to je i meni prošlo kroz glavu, ali ove su međufaza do tih aktivnih nove generacije, kojima će elektronika uneti živost...
a kakve ti asocijacije budi dildo? da li se i tu uživiš kad to vidiš i pomisliš da je kao isečena kita, ili ti je ok?
 
da nije to sa harisonom fordom a ne mogu da se setim kako se zove..... samo one su kao neki roboti nisu lutke..... jao hlapim :IIIIIIIIIIIIIIII aaaaa seticu se koji je film sigurno ga svi znate narocito mushki i zene sklonije mushkijem razmisljanju i sve kao suptilne zene onako mrachan film mislim 90te ili 80te godine....... blejd raner???? a ne secam se futuristichki
 
Radi se o tome da je decko iz tog filma zavoleo tulutku i zbog nje ostavio pravu zenu od krvi i mesa. To je dovelo do erupcije osecanja kod mene, bila sam srecna, skoro isto toliko koliko sam bila srecna kad nasi pobede u fudbalu. Ja sam oduvek vise volela devojke u fazonu plastika, manekenke, barbike, vise nego one koje su u fazonu zena, meso, sise, majka, radjanje. Ta lutka je ista kao devojka kad se gleda spolja, po svemu, ne moze da se primeti da je lutka. Ali ima ugradjen kompjuterski cip i kad joj to neko izvadi onda je bezivotna. Sad za ove godine nije obucena moderno pa kad sam ponovo gledla taj film pre 2 ili 3 godine nije mi izgledala toliko inpresivno ta devojka kao onda 80. tih ili 90. tih kad sam prvi put gledala taj film.
 
Meni ove lutke deluju nekako creepy.
Da sam zensko i izlazim sa tipom koji mi u odr.trenutku"prizna"da ima neshto tako po kutji....prva asocijacija bi mi bila da i ubija golubove na tavanu...a iza kutje malo malo pa se chuje chudan zvuk ashova i kopanje notju.
Je l postoje i za zene modeli?lol..
 

Back
Top