KADA UMRETE....

Ana90

Primećen član
Poruka
516
Kada umrete da li zelite da vas kremiraju ili da vas zakopaju pod zemlju?
Drug mi je ispricao jednu istinitu pricu pa mi je palo na pamet ovo pitanje,a nisam depresivna.
Jedna devojcica je umrla,i majka ju je sanjala da se probudila u kovcegu.Otisla je da je iskopa,ali stigla je kasno,videla je samo otiske od grebanja po sanduku...... to je to....
 
Zašto toliko ljudi u tvojim godinama razmišlja o nekim mračnim temama?
Znam puno osoba 16-17 godina koji su skloni nekoj depresiji, ničim izazvanoj...
Izvini ako grešim...

A što se tiče odgovora na temu... Mislim da mi je svejedno... Možda grobovi zauzimaju više prostora na kugli zemaljskoj, svet je velika grobnica...
Ko zna, ako sam prah, možda se ponovo i rodim...

Neki ljudi nisu dobro, sanjam mrtve, ti otvaraš ovu temu...
 
Zašto toliko ljudi u tvojim godinama razmišlja o nekim mračnim temama?
Znam puno osoba 16-17 godina koji su skloni nekoj depresiji, ničim izazvanoj...
Izvini ako grešim...

A što se tiče odgovora na temu... Mislim da mi je svejedno... Možda grobovi zauzimaju više prostora na kugli zemaljskoj, svet je velika grobnica...
Ko zna, ako sam prah, možda se ponovo i rodim...

Neki ljudi nisu dobro, sanjam mrtve, ti otvaraš ovu temu...

ma ove Ane sve neke glupe teme otvaraju :p

Sada je u modi da su depresivni.Sve vishe njih upada u depresiju,eto tako,da bi ibli mrachni i zanimljivi :roll:
I bash me briga kud cje mi leshina,dok god moj duh ode na neko bolje mesto :)
 
meni je svejedno.... a sto se tice onih kojima se tema ne svidja... pa, ne moraju ni da odgovaraju..... i ja sam otvarala iste ovakve teme, pa sta? tad sam stvarno bila u depresiji!
sreca pa se sve vraca na svoje........... sesnaestogodisnjakinja pronalazi pravi put i nacin da se izbori sa opravdanom depresijom..
ma mogla bih film da snimim, koliko mi se samo toga izdesavalo za ovih 16 god. Pa da se poludi samo!
ali sve je to -bilo pa proslo!!!!!! I'm free!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top