Kompletan Sex

Pai Mei

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
304
Svi smo imali partnere koji su hteli ovo,a nisu hteli ono,a i mi smo verovatno hteli ono,a nismo ovo :)

pitanje:
Zanima me da li ste imali partnera sa kojim ste imali kompletan sex,kada kazem kompletan,mislim da ste probali apsolutno sve sto ste zeleli,i sve sto je partner zeleo,a da ste pritom u svemu maksimalno uzivali,da nije bilo onih fora "da joj/mu ucinim".

podpitanje:
I zasto sa nekim opusteno probate sve,a sa nekim manje opusteno ili ne probate uopste :?
Sta je u pitanju,blam,foliranje ili nesto trece?
 
Svi smo imali partnere koji su hteli ovo,a nisu hteli ono,a i mi smo verovatno hteli ono,a nismo ovo :)

pitanje:
Zanima me da li ste imali partnera sa kojim ste imali kompletan sex,kada kazem kompletan,mislim da ste probali apsolutno sve sto ste zeleli,i sve sto je partner zeleo,a da ste pritom u svemu maksimalno uzivali,da nije bilo onih fora "da joj/mu ucinim".

podpitanje:
I zasto sa nekim opusteno probate sve,a sa nekim manje opusteno ili ne probate uopste :?
Sta je u pitanju,blam,foliranje ili nesto trece?

odgovor DA
pododgovor HEMIJA I STRAST, POKLAPANJE...
 
Pa, imala sam samo jednu ozbiljnu vezu i probali smo sve sto smo hteli... Sa drugima se nisam zadrzala dovoljno dugo da bih pozelela nesto vise sem "standardnog"... :P
e to...koliko je zapravo to "dovoljno dugo"?
mislim..sa nekim probate sve za veoma kratko vreme,a sa nekim ko isto toliko privlaci i sve to...ne probate ni pola od toga za ne znam ni ja koliko vise vremena
 
sa ovim tipom s kojim sam se zabavljala skoro tri godine, i kog pokušavam da vratim
imala sam kompletan seks već nakon svega dva tri puta...

on je probudio neke skrivene želje i strasti u meni...

i, kad uporedim seks sa bivšim frajerima...

kao da sam tek počela sa mojim dragim...

jednostavno smo se našli, poklopili,
on je užasno srastven, jebozovan...

otvorio me
 
sa ovim tipom s kojim sam se zabavljala skoro tri godine, i kog pokušavam da vratim
imala sam kompletan seks već nakon svega dva tri puta...

on je probudio neke skrivene želje i strasti u meni...

i, kad uporedim seks sa bivšim frajerima...

kao da sam tek počela sa mojim dragim...

jednostavno smo se našli, poklopili,
on je užasno srastven, jebozovan...

otvorio me


e to je odgovor 8)

:P
 
e to...koliko je zapravo to "dovoljno dugo"?
mislim..sa nekim probate sve za veoma kratko vreme,a sa nekim ko isto toliko privlaci i sve to...ne probate ni pola od toga za ne znam ni ja koliko vise vremena

Dovoljno dugo, koliko je-ne znam.

A, ja ne probam sve sto hocu za kratko vreme, za to "kratko vreme" mi je dovoljno i ono "najobicnije", a tek posle, kada zelim tu osobu jos vise uz sebe, kada zazelim da s njom podelim svoje najintimnije zelje (najbolesnije :lol: ), dodje to "sve"... ;)
 
Dovoljno dugo, koliko je-ne znam.

A, ja ne probam sve sto hocu za kratko vreme, za to "kratko vreme" mi je dovoljno i ono "najobicnije", a tek posle, kada zelim tu osobu jos vise uz sebe, kada zazelim da s njom podelim svoje najintimnije zelje (najbolesnije :lol: ), dodje to "sve"... ;)
pa tako je u vecini slucajeva,ali me zanima zasto onda sa nekim preskocite te "vremenske barijere" i odmnah predjete na stvar? :lol: :P
 

Back
Top