Jeste li za kafu???

Da li ste osvetoljubive?


  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znači audio senzore ćemo upraviti prema ženskim vokalima koji skiče i pokušavaju da pevaju kao Natalija, a video prema dve rašćčupane glave na prozoru koje se kucaju sa polupraznim flašama pelinkovca. :lol:

Bolje uzmite jeger. Čistiji je.
 
Znači audio senzore ćemo upraviti prema ženskim vokalima koji skiče i pokušavaju da pevaju kao Natalija, a video prema dve rašćčupane glave na prozoru koje se kucaju sa polupraznim flašama pelinkovca. :lol:

Bolje uzmite jeger. Čistiji je.

Who the **** je Natalija? Pa necemo se bas odbiti sad jbg...Moram da nastavim da ucim posle toga...Trebalo bi bar.

Nemam jeger,samo pelindzer,ostao mi od rodjendana,i Sangria al mi ga brat ukr'o :evil: Tek sad skontala. Tako da...Os na pelindzer?
 
Ma ima i kučića i jedna boa konstruktor, al' njih ne računjam. :lol:

Nema nam malecke mini, mora da iscimava vlašu sa drugaricom. Inače simpatične su jako, sećam se kad sam bio u njihovim godinama i praktikovao sličnu zabavu. Učenje te uništi, al' posle shvatiš da to i nije tako loše, pa flašu zameniš sa knjigom :lol:
 
Ma ima i kučića i jedna boa konstruktor, al' njih ne računjam. :lol:

Nema nam malecke mini, mora da iscimava vlašu sa drugaricom. Inače simpatične su jako, sećam se kad sam bio u njihovim godinama i praktikovao sličnu zabavu. Učenje te uništi, al' posle shvatiš da to i nije tako loše, pa flašu zameniš sa knjigom :lol:

:oops:jbga...bila štreberka...nikad knjigu nisam menjala flašom :?
i danas volim da čitam
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top