EGZIT 2003

ZOLA U.F.

Početnik
Poruka
5
UPRAVO SAM SE VRATIO SA EGZITA GDE SAM PROVEO 2 DANA.TAMO JE LUDILO ALI JE BILO BOLJE PROSLE GODINE.PROSLE VECERI JE BILO BLIZU 30000 LJUDI.SINOC JE NASTUPAO DJ DARIN EMERSON.TAMO JE PROVOD DIVAN ATMOSVERA PRAVO DRUSTVO ZA IGRU I ZABAVU BEZ PRESTANKA.PISITE EGZITOVCI DA CUJEM KAKO JE BILO VAMA!!!!!
 
Meni je bilo super.Bila sam 3 i 4 dan.Henry Rolins je bio odlican kao i Moloko.Meni je ove godine bilo bolje jer nije bilo onih vasarskih tezgi a i muzicki program je bio bolji. :P
 
skrbina:
Meni je bilo super.Bila sam 3 i 4 dan.Henry Rolins je bio odlican kao i Moloko.Meni je ove godine bilo bolje jer nije bilo onih vasarskih tezgi a i muzicki program je bio bolji. :P

Kakve su ono price o katastrofalnom ozvucenju na Moloko? Cujem da je pola ljudi ispizdelo i otislo posle cetvrte pesme...
 
Ma znas ,problem je u tome sto je nastup kasnio pola sata.Npr ja sam dosla oko 23.15 da zauzmem bolje mesto a nastup je poceo 00.30(otprilike).Bila sam u 5 redu ozvucenje je bilo ok al nista nisam videla a i guzva je bila nepodnosljiva,covek na coveku tako da sam se posle povukla kod Video bima gde je bilo manje guzve.
 
skrbina:
Ma znas ,problem je u tome sto je nastup kasnio pola sata.Npr ja sam dosla oko 23.15 da zauzmem bolje mesto a nastup je poceo 00.30(otprilike).Bila sam u 5 redu ozvucenje je bilo ok al nista nisam videla a i guzva je bila nepodnosljiva,covek na coveku tako da sam se posle povukla kod Video bima gde je bilo manje guzve.

Da, to za uzasnu guzvu sam cuo i od ortaka koji je isao da slusa onog lika iz Pogues, zaboravio sam mu ime (tog pevaca, ne ortaka :roll: )...Kaze da je to prilicno us*alo ceo utisak, al' opet, on je uzasan perfekcionista.

Drago mi je da si se lepo provela!
 
Ma ljudi bilo je ok.Treba da budemo srecni sto imamo i ovakav festival. Pa u evropi ima malo ovakvih festivala.Treba malo vise pravaca muzike da bude.A ne da ima dva djanki tuctuc stage a da neki muzicki pravac i ne postoji.Sve u svemu dobro je bilo.Kada bi videli henri rollinsa.Nikada!!!!!!Do jaja je bio.Stereo mc brutalni muzicari samo ja mislim da je ove godine na main stage bilo losije ozvucenje nego prosle.
 
mene je bas nerviralo sto nema onih vasarski pljeski je r su nam valjali one budjave sendvice za 100din a pljeske su zakon.Ja mislim da su trebali tu ulicu kod hotela ostaviti sa pljeskama.
 
Hey covece niko ne vredja Exit ustvari mislim da je to jedna od boljih stvari koje su nam se desile al da si stajao sat vremena pored pijanog tipa iz Subotica sa rancem odavde do Japana provristao bi od muke.
 
Momci i Devojke bili ste toliko "ludi"+!
Ovo mi je prvi put da prisustvujem jednom ovakvom festivalu - Super sam se proveo zahvaljujuci vas i samih grupa!
U Novom Sadu je bilo fenomenalno.Kako u kampu,plazi i ulici ,tako i u samoj tvrdjavi u kojoj se izvodio festival.
Obavezno dolazim i sledece godine ,a najvise mi se dopao : Main stage,DJ Energy's stage i bio je dobar ,
ustvari odlican i stage sa Deep down and dirty,ali nisam mogao da ga odslusam zbog mojih ortaka!
Usvakom slucaju bio je to provod samo tako!
Ocekujem vas u Nisu ove godine na Nisomnia festivalu.
Pozdrav od jednog Nislije!!! :o
 
Ja bih molio da se ljudi koji otvaraju teme ne nazivaju majmunima. Treb apostovati svakog diskutanta ovde.

VisionOfDisorder:
Ma nemoj...

Shta moderatori misle o ideji da se zabrani podizanje starih tema?

Nishta?

I dalje da tragamo deset godina radi toga shto je neki majmun napravi temu pre dve godine?

Vazi...
 

Back
Top