Vesele Sedamdesete

Ja nisam neki vatreni fan serije ali ponekad je pogledam. Slabo poznajem, što se kaže, "materiju", pa ne znam ni sva imena likova... meni su gotivni Ešton Kučer, odnosno lik koga on igra (ne znam ime) i Mila Kunis. Nju gledam, tačnije, slušam njen glas još i kao Meg iz crtane serije "Family Guy" pa onda poredim u sebi kako zvuči ovde a kako tamo... ima Mila lep glas :)

Dobra je ona epizoda kada onaj mali crnokosi (mislim da se Fez zove) ide u salon za pranje kose a tamo treba njegova devojka da mu pere kosu... i on hoće da bude kao intimnije... tako nešto... to mi je bilo cool
 
Meni se stvarno svidja Michael. Kad me vidite na ulici da se iz cista mira nasmejem malo naglas, to mozda znaci da sam se setila da mi Igor lici na Michaela, to moze 1000 puta nanovo da me zasmeje kad na to pomislim. U danasnjoj epizodi koja se prikazivala na TV 5 iz Uzica, pao je, razbio se, i kasnije, kad je dosao sa pregleda iz bolnice, pa se posvadjao sa Hajdom, kaze mu Hajd "Trebali su glavu da ti snime u bolnici!", a Michael "I jesu! I nista nisu nasli!" :-)
 
Zasto niko ne spominje ovu seriju???
Mislim da je jedna od najboljih....

jedna od najacih serija ikada uz naravno veciti broj jedan "Friends"
zasto je ne pominju? zbog toga sto su kod nas serije popud bolji zivot, ljovisna, ljudav u ofsajdu i slicne gluposti na moju veliku zalost 10000 puta gledanije od prijatelja, veselih 70ih i ostalih sitcoma i zato smo mi tek sa par godina zakasnjenja videli poslednju sezonu najbolje serije svih vremena - "Prijatelja"
 

Back
Top