Svađanje!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vojan

Zainteresovan član
Poruka
342
Za sve one koji žele da se svađaju neka izvole ovde.
Nemojte da ometate ljude dobre volje koji žele da diskutuju o nekim temama, jer se oni suzdržavaju tamo da daju odgovore kakve zaslužujete...
Ko voli nek izvoli da se isprazni ovde...
Ima li neko il' su svi ometači samo bedna piskarala...
 
jadnice jadna!
Pa ti si nesrecnija nego sto sam mogla i da pomislim!!!!
Nedojebana poakosna iskompleksirana kucka koja nije uspela nista vise u zivotu osim da svercuje jeftinu kozmetiku i prodaje je kokoskama na zenskom kutku!
Svoje slomljene snove nadokadjujes "silom" na javnom forumu...shvatas li koliko je to bedno?

Ubi se slino!


Krstarice, s kim ti vojsku sluzis, ja bi se ubila od sramote!


fuj!
 
jadnice jadna!
Pa ti si nesrecnija nego sto sam mogla i da pomislim!!!!
Nedojebana poakosna iskompleksirana kucka koja nije uspela nista vise u zivotu osim da svercuje jeftinu kozmetiku i prodaje je kokoskama na zenskom kutku!
Svoje slomljene snove nadokadjujes "silom" na javnom forumu...shvatas li koliko je to bedno?

Ubi se slino!


Krstarice, s kim ti vojsku sluzis, ja bi se ubila od sramote!


fuj!

Hahahahahahahaha BRAVO!
 
2202_kokoske_zivotinje.jpg
Za sve one koji žele da se svađaju neka izvole ovde.
Nemojte da ometate ljude dobre volje koji žele da diskutuju o nekim temama, jer se oni suzdržavaju tamo da daju odgovore kakve zaslužujete...
Ko voli nek izvoli da se isprazni ovde...
Ima li neko il' su svi ometači samo bedna piskarala...
 
Ova "nedojebana pakosna iskompleksirana kučka..." šalje na razne teme ovu istu poruku. Samo ona zna zašto, a možda ni ona nema pojma što to radi. Previše je glupa da shvati da bilo koje komentiranje izbacuje temu na vrh. Šta je tu je. Nećemo joj zameriti zbog gluposti...
 
Ova "nedojebana pakosna iskompleksirana kučka..." šalje na razne teme ovu istu poruku. Samo ona zna zašto, a možda ni ona nema pojma što to radi. Previše je glupa da shvati da bilo koje komentiranje izbacuje temu na vrh. Šta je tu je. Nećemo joj zameriti zbog gluposti...

Jeste,pa šta onda palamudiš!Nego,ti si bre jedan petao,
koji ***** kao slon!
Em,ti ljudi dižu temu,ti se još i buniš!Svašta!
 
Kad je neko dvostruka licnost on moze da se svadja sam sa sobom.Setite se samo Breda Pita iz filma borilacki klub gde je jedna strana njegove licnosti otisla toliko daleko da je na kraju ubila onu drugu. Mislim da bi i doktor Dzekil i Mister Hajd imali sta da kazu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top