Koju super - moć biste izabrali? i zašto?

Koju super - moć biste izabrali? i zašto?

  • 1) Putovanje kroz vreme

  • 2) Čitanje misli

  • 3) Nevidljivost

  • 4) Teleportacija

  • 5) Letenje

  • 6) Neranjivost

  • 7) Menjanje oblika

  • 8.) Nadljudska snaga

  • 9) Rendgenski vid

  • 10) Nešto deseto (navedi šta...)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
S V E!!!
Jedino bih RANJIVOST zadržala... Nije to mazohizam i nevoljenje sebe i radosti, već uzvišenost u bolu, katarzično prevladavanje istog, pročišćenje kroz suze, razočaranost,...
Nadljudsku snagu bih uzela samo u toj meri da mogu da pomognem - drugim ljudima - da ne gladuju, ne ratuju...
Nevidljivost u smislu da mogu da se stvorim u nekim situacijama u baš toj prostoriji, baš kod tih ljudi, da ih osmatram, osluškujem... a sa tim bih povezala i čitanje misli... I da otkrijem šta neki ljudi osećaju/su osećali prema meni... (Nekad sam želela da umrem, a da moj duh može da vidi kako drugi reaguju na to, šta pričaju, koliko za mnom žale, i da sve to traje dan... A onda sutradan da budem ponovo živa, da se taj dan moje sahrane zaboravi kao da nije ni bio, jedino ja da u sebi nosim spoznanje tuđih emocija... Sad mi ta koncepcija zloupotrebivačke namerne sopstvene smrti zvuči morbidno...)
Letenje... Pa ipak sam ja SOKOLICA... ;) Ali i da mogu da dišem pod vodom...
PUTOVANJE KROZ VREME bi mi bilo na prvom mestu... Ali putovanje kroz sopstveni život, ne kroz vekove čovečanstva... Da ponovo proživim neke trenutke u svom životu... Da mogu da kontrolišem prolaznost... Da je usporim onda kada mi srce poželi... Da ne molim više petlove da zamuknu... I satove da ne otkucavaju tako bezdušno...
A u nekom širom smislu, volela bih da SPOZNAM DRUGE DIMENZIJE... Neke večne tajne da doznam... DA PUTUJEM KROZ KOSMOS... Da vidim gde to odlaze mrtvi... Da vidim odakle dolaze duše... Da znam šta se dešava u trenutku kada napuštamo utrobu i dolazimo na ovaj svet, šta se dešava u ćelijama mozga, ima li nekog misaonog procesa, neke reakcije duše... Da otkrijem ima li Boga... I ko je on ili šta je...

A sad idem da temi dam PET ZVEZDICA!!! O D U Š E V LJ E N A sam!

Pozdrav.

:)

I setila sam se još jednog: volela bih da imam moć da razgovaram sa životinjama...

Tema me je tako nadahnula... ali pre nego se ''bacim'' na kreativne stvari, moraću da očistim kupatilo... :)
 
Nesto deseto-sposobnost gumi-flexa iliti gumi-mena.
Samo proturim glavu i ruku kroz prozor i eto me kod nekog na kafi, isto kroz prozor, znaci samo moja glava na dugackom vratu i ruka su tamo.
Ili, ne bi mi trebala viza, samo produzim korak i eto me u drugoj drzavi...

Ali, gumi-mena se setim sa najvise tuge kada treba da ustanem po vodu ili daljinski... :)
 
ja sam i pokusavala al nije mi islo,al uspecu na kraju.
mada ako je ograniceno,definitivno mi nece pomoci u sredjivanju sobe i kuvanju rucka :(

Joj,teshko :)
svodi se na pomeranje kutije shibica :lol:
chak i za toliko morash ko konj da se muchish.
ja sam chak ubedjena da mozhe da se pomeri vishe.Ako bi se skupilo vishe ljudi s tim darom.Mada ima psihologa koji tvrde da chak ni tako nije mogucje.
 

Back
Top