Sjaj i beda sportske mafije !
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Sjaj i beda sportske mafije !

Obećava dzonson (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Sjaj i beda sportske mafije !

Autor knjige "Sjaj i beda Sportske Mafije"

Mmilovan Brkić,dao mi je dozvolu da knjigu publikujem na internetu.

Zapravo ta knjiga je delo svih novinara TABLOIDA ali Milovan Brkić je glavni i odgovorni urednik i zaista je hrabar novinar.
    TABLOID mu je indirektno zabranjen ,nije institucionalno,a to rade tako jer mu stalno otkzuju štampanje lista,od kako je "nagazio" najvećeg tajkuna i pljačkaša Srbije Miroslava Miškovića...!

Mišković ima puno para,zna kad za šta da odreši kesu i da vrši pritiske.

Čovek plati avansno sve uredno,i kada dođe dan kada list treba da se odštampa i pusti u prodaju,dođe mu obaveštenje direktora štamparije,da mu je "veoma žao" što neće moći da odradi ugovorom sklopljeni posao,jer se jedan "važan" deo mašine pokvario..

I sve tako u krug...

Brkić je izgleda počeo da se snalazi i da pronalazi neki način da se list štampa,ali ovde u Boru još nema TABLOIDa,izgleda da je počeo da izlazi samo u Beogradu.
    Knjigu sam kompletno skenirao i imaće oko 500 strana,a potpuno sam obradio pravopisne greške koje su neizbežne prilikom skeniranja, na oko 180 strana.

Prosto je neverovatno kako su se mafijaši institucionalno "umrežili" i rade sve sa takvom lakoćom...

Moram da napomenem,da ja mislim da ima godinu dana ako ne i više,kako je knjigu Brkić poslao svim relevantnim ministarstvima na uvid,pa i lično Koštuničinom kabinetu...nadajući se da će se sprovesti neka istraga.

Ali kao što to biva u Srbiji kad su takve stvari u pitanju.."sve krene pa stane..."
    Brkić je prvih 10.000 primeraka knjige poklonio i knjiga je izazvala pravi šok u Beogradu....!

Knjiga je potkrepljena i određnim dokumentima,međutim...dzabe.
    U knjizi se spominje poznate ličnosti iz Sporta i političkog života:Žarko Zečević,glavni boss Danko Đunić,Ivan Ćurković i razni drugi tipovi.

Tamo ima neverovatnih činjenica i neki su rekli :"Brkić laže",...a on kaže ovo:"Ja sam rekao...neko mora...neka me tuže...!"

Knjiga je potkrepljena i određnim dokumentima,međutim...dzabe.

Moram da kažem da sam prilikom pripremanja knjige izbacio skoro sve fotografije,jer je knjiga veoma obimna i ima skoro 500 strana,a sa fotografijama bi imala daleko više MB-ajta nego sada što ima za skidanje,a ima 11,4 MB.
    Uostalom,... likovi i face iz ove knjige su vam veoma poznati i važno je da sam u knjizi stavio sva dokumenta i grafikone koji potkrepljuju nepobitne činjenice i dokaze o kriminalnim delima �� najbeskrupuloznije mafije na ovim prostorima,a i šre...naše, Srpske mafije!

Svaka zemlja kako-tako kontroliše mafiju protiv koje se bori,ali ova naša mafija, prevazilazi sve...ona kontroliše državu ,političare ,a institucuije države prilagođava svojim"potrebama..."

U ovoj se knjizi �� uglavnom govori o kriminalnim delima mafijaša u sportu,ali glavni likovi iz ove knjige kontrolišu sve "podzemne" poslove koji zahvataju sve segmente našeg društvenog života i rada...!

Sport je za njih samo jedna od "industrijskih grana..."...

Da ne bi bili uskraćeni da vidite ko su ti glavni mafijaški bosovi i njihovi saradnici, pogledajte ko su najvažnije face u ovom dokumentarnom štivu o sportskoj mafiji...
    Ovaj je sam vrh piramide...

Žarko Zečević je do njega...

Ovaj je odma tu negde...

A ovaj mu dođe kao najalaviji...ušao je u Ginisovu
    knjigu rekorda...sedeo je na 17 fotelja!

1.Direktor Odbojkaškog kluba Crvena Zvezda
    2.Predsednik Odbojkaškog saveza Srbije i Crne Gore
    3.Potpredsednik Balkanske odbojkaške federacije
    4.Potpredsednik Evropske odbojkaške konfederacije
    5.Član Komisije za razvoj odbojke FIVB
    6Član Borda Svetske lige u odbojci
    7.Član Borda Svetske odbojkaške konfederacije
    8.Supervizor Svetske lige u odbojci
    9. Čln Organizacionog odbora za Evropsko prvenstvo u odbojci 2005. �� u �� Beogradu. Predsednik je njegov veliki prijatelj Aleksandar Vlahović
    10. Predsednik Sportskog društva Crvena zvezda čija Skupština se
    �� nije održala pune četiri godine
    11.Predsednik Sportskog saveza Beograda
    12.Predsednik Sportske asocijacije Srbije
    13.Član Olimpijskog komiteta Srbije i Crne Gore.
    14. Član Upravnog odbora FK Crvena Zvezda doskora. Sada pr¬voimenovani u četvoročlanoj grupi za pripremu Izborne skupštine FK C. Zvezda
    15.Potpredsednik FK Sopot
    16.Osnivač i vlasnik privatne firme
    17. Predsednik filatelista Beograda
    ...............
    Još jednom ću da se zahvalim hrabrom i nepokolebljivom novinaru i glavnom i odgovornom uredniku TABLOIDA,Milovanu Brkiću na odobrenju da publikujem knjigu na internetu,a treba pozdraviti i sve hrabre novinare TABLOIDA koji su učestvovali u pisanju ove knjige,kao i kompletnu redakciju...!!!
    To su:
    novinari:
    Nikola Vlahović,Branimir Đokić,Nikša Bulatović,Milica Grabež,Ana
    Lešo,Goran Predojević,Aleksa Jovanović,Nenad Živančević,Jovo Karanović,Mile Ješanov,Natalija Jovanović

dopisnici iz inostranstva:
    Viktor Hlistun (Rusija),Duško Lazarević (�� vedska),Sandra Skoko (London)

zamenik glavnog urednika:
    Milan Balinda

kultura:Nađa Andrejević

reportaže: Miodrag Milojević

direktor: Đurđica Grbić Gavrilović

Milovanu Brkiću i celoj redakciji TABLOIDA želim još više uspeha u raskrinkavanju mafijaških nedela.!!!

Kada će bre svemu tome već jednom da dođe kraj...!!!

Ovde možete skinuti knjigu

Download 11.4 MB of
    Poslednji put ažurirao/la dzonson : 03.11.2007. u 11:09

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sjaj i beda sportske mafije !

kolega dzonson, dirnuo si u osinji grobarski lobi ds podmaltka foruma krstarica...

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Шон Pogledaj poruku
    kolega dzonson, dirnuo si u osinji grobarski lobi ds podmaltka foruma krstarica...
    a zna se dobro koji je najpopularniji DS klub u zemlji

Obećava dzonson (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Шон Pogledaj poruku
    Grobari su hrabro ustali protiv te bande,svaka im čast...!

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Nastavak verovatno sledi. A šta je sa Miškovićem, Peconijem i Subotićem koji su uložili svoje pare u pojačanja i "pojačanja" FK Crvena Zvezda. Mada se gore već pominje Aleksandar Boričić ništa manje značajna karika u mafijaškoj strukturi. Grobari su pokazali svoj otpor mafiji, a zašto Delije ćute??? Možda im odgovaraju mafijaške pare? Ili će tek reagovati kad klub bude potpuno razbijen i obezvređen? Njihova reakcija na borbu Grobara protiv mafije je ispraćena podsmevanjem. Ali često "mečka" zaigra i pred tuđim vratima. Ovog puta ne radi se o jednoj ili dve "mečke", ima ih malo više.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic Pogledaj poruku
    a zna se dobro koji je najpopularniji DS klub u zemlji
    ne znam nijednog plavo zhutog koji se ne kune u grobare.... a i oni cigani nisu nish bolji...

Obećava dzonson (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Veliki uspeh Brkićeve knjige !!!

Desilo se nešto neverovatno,izvanredno!Brkićeva knjiga “Sjaj i beda sportske mafije” doživela je zaista ogroman uspeh!Na dan 31.01.08 daunlodovana je bila tačno 23.145 puta!!!
    Evo to možete videti iz screenshot prikaza sa servera gde sam postavio njegovu knjigu. Kako se to dogodilo? Ne mogu tačno da se setim koliko je pre ovoga knjiga bila skinuta,ali od kada je 29.01.2008 na blogu B92 objavljena vest da je uhapšen Predsednik FK Vojvodina, i ostala “mafijaška kompanija”…nastala je prava navala na moj blog i na daunload knjige!!!!Izvesni Igor je dao link ka tekstu o toj knjizi na mom blogu sa linkom za daunload,i koristim ovu priliku da mu se zahvalim,jer je i on dao veliki doprinos za daunload knjige!

Od tada je pogotovu sa bloga B92 (preko 2.500 poseta) za naredna 2-3 dana bila prava navala na moj blog i knjigu,a velike posete su bile i sa sajta “Serbian cafe” i drugih lokacija.Međutim,šta se dešava dalje?Kada sam pogledao statistiku na serveru gde sam postavio knjigu, imao sam šta da vidim,knjiga je na dan 31.01.08 bila skinuta 23.145 puta!Bravo Brkiću,bravo novinari Tabloida !!! I hajde da nazdravimo tom uspehu knjige, i da mafijašima u Srbiji dođe već jednom kraj!!!

Najverovatnije je da su ljudi skidali knjigu i direktno sa linka na serveru,a ne samo preko mog bloga,i verovatno su delili link jedni drugima i putem E-maila,a i sa raznih foruma gde sam postavio direktni link ka knjizi.
    Skidajte knjigu i dalje,malo je ovo!

Začinimo ovaj veliki uspeh kultnom pesmom:

Pogledaj dom svoj anđele!

Slične teme

1. SJAJ I BEDA HIPERMARKETA
    Autor moje srce u forumu Žene
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 27.08.2013., 18:14
  2. Sjaj i beda Holivuda
    Autor StoRmyGirl u forumu Film i video
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 09.09.2009., 07:09