PAKOST

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nisam čitao,ali kad sam video katanac svet mi se srušio...a jedna od osnovnih ljudskih gluposti je da kada je loša komunikacija između muškog i ženskog ,potegne se sexomanija...Mada sam čuo da glupi ljudi bolje....znaš već...
 
Ma nisam čitao,ali kad sam video katanac svet mi se srušio...a jedna od osnovnih ljudskih gluposti je da kada je loša komunikacija između muškog i ženskog ,potegne se sexomanija...Mada sam čuo da glupi ljudi bolje....znaš već...

Ne znam zbog čega se komunikacija između muškaraca i žena često izvitoperi... Glupost.;-)
Ne verujem u tu teoriju o glupim ljudima. Ako misliš na tzv "sirovine", tj. one kojima je sva pamet ispod struka, jadna je ta veština koja nema mašte i kreativnosti... A nešto nisam baš sasvim sigurna da glupi mogu biti kreativni...
Doduše, ne poznajem glupe ljude, tako da pojma nemam. Samo pretpostavljam.
A kakvi su pakosni?
 
Kakav vikend, kakve gluposti!
Pa meni je svakog dana vikend, ako ja tako hoću!
I nisam Borbenija (btw. to podseća na "boranija"), nego Borčica. Neki privilegovani muški me zovu i "Mačkica". Oni sad nisu tu, na žalost (i VRLO sam tužna zbog toga).
Ne bih potpisala peticiju da otključamo "Glupost". Glupost je svuda oko nas - šta će nam još jedna?
 
Imamo izdaju u spostvenim redovima...dobro....a koga to od muških tako mačeći privlačiš i mamiš...primetio sam te ciljne poruke....i ja ne bih da te zovem mačkice,jer mi ta imena bude hormonske porive,ak' me razumeš
 
Imamo izdaju u spostvenim redovima...dobro....a koga to od muških tako mačeći privlačiš i mamiš...primetio sam te ciljne poruke....i ja ne bih da te zovem mačkice,jer mi ta imena bude hormonske porive,ak' me razumeš
Bilo je i onih koji su me, bez dozvole, zvali "mačkice". S njima nisam htela da razgovaram, jer su...hm...baš mirisali na probuđene hormone.
Ali, neki mogu, zato što taj nadimak - način kako i kad ga upotrebljavaju - ne upućuje ni na kakve dvosmislene namere. Zvuči drugarski i prijatno.
Je l' tako, Kojice?
 
Čestitam tim momcima koji gledaju u oči plavooku i kažu joj mačkice i nemaju žmarke...ja sam onda hiper aktivan ili senzitivan ili šta već hiper...
 
Bilo je i onih koji su me, bez dozvole, zvali "mačkice". S njima nisam htela da razgovaram, jer su...hm...baš mirisali na probuđene hormone.
Ali, neki mogu, zato što taj nadimak - način kako i kad ga upotrebljavaju - ne upućuje ni na kakve dvosmislene namere. Zvuči drugarski i prijatno.
Je l' tako, Kojice?

Да... и ја сам у једном периоду престала тако да те зовем, због оних што су ''мирисали на пробуђене хормоне''...
Мачак звучи много боље? Зар не?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top